Ім’я: Сергій Морозов

Дата народження: 6 вересня 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Ульяновськ р.

Діяльність: політик

Біографія Сергія Морозова

Сергій Іванович Морозов – російський політичний діяч. З 2004 по 2006 займав посаду керівника адміністрації Ульяновської області, з 2006 року є губернатором Ульяновської області.

Губернатор Ульяновської області Сергій Іванович Морозов

Професійне становлення Сергія Морозова

Сергій Морозов був народжений 6 вересня 1959 року в місті Ульяновську. По закінченні навчання в середній школі Сергій Морозов влаштувався робітником на фабрику з виробництва меблів. У 1977 році він пішов в армію, служив на Тихоокеанському флоті. Демобілізувавшись у 1980 році, деякий час Сергій працював слюсарем, пізніше — водієм на підприємстві автотранспорту Ульяновська.

Сергій Морозов починав свій шлях з посади слюсаря...

У 1981 році Морозів влаштувався водієм патрульної служби в ОВС, паралельно навчаючись на заочному відділенні Всесоюзного юридичного інституту (спеціальність «правознавець»). Освіта забезпечило хороший старт його кар’єрі в органах правопорядку: Сергій Морозов був призначений в кримінальний розшук інспектором, а потім – начальником спеціального підрозділу УВС Ульяновської області, який веде боротьбу з наркоторгівлею.

...а пізніше поповнив ряди ОВС Ульяновської області

У 1995 році Сергія Морозова затвердили на посаду начальника УВС Дімітровград. За роботу в правоохоронній системі був визнаний Відмінником міліції (1986), отримав медаль «За бездоганну службу» III ступеня (1989) та знак «За відмінну службу в МВС» (1993).

Сергій Морозов та Володимир Путін

У жовтні 1999 року стрімке сходження по кар’єрних сходах раптово обірвалося. За незаконні дії співробітників міліції, перевищення повноважень яких призвело до смерті невинного підозрюваного, начальник Дімітровградського управління внутрішніх справ – Сергій Морозов – був знятий з посади.

Вихід на пенсію в 2000 році в чині підполковника міліції був пов’язаний з початком адвокатської роботи в обласній колегії адвокатів Ульяновська.

Політична кар’єра Сергія Морозова

24 грудня 2000 року – офіційна дата початку політичної діяльності Сергія Морозова. Будучи обраним на пост мера міста Дімітровград, Морозов показав себе активним градоначальником. Під керівництвом нового голови в 2003 році Димитровград переміг у державному конкурсі на звання Культурної столиці Поволжя-2004, а також двічі нагороджувався на федеральному рівні за успішне благоустрій.

2000 рік: початок політичної кар'єри Сергія Морозова

26 грудня 2004 року він здобув перемогу на обласних губернаторських виборах, набравши більшість голосів (52,81%). Через десять днів Морозів придбав повноваження губернатора Ульяновської області.

Сергій Морозов на виборах президента РФ

Через два роки кандидатура Сергія Морозова, запропонована на розгляд президентом Володимиром Путіним, була затверджена депутатами парламенту Ульяновської області. В результаті 8 квітня 2006 року губернаторські повноваження Сергія Морозова були продовжені ще на 5 років.

Губернатор Сергій Морозов про економічні перспективи Ульяновської області 6 березня 2011 року парламент області знову схвалив висунуту президентом РФ Дмитром Медведєвим кандидатуру Сергія Морозова. З 8 квітня розпочався третій термін Сергія Мороза на губернаторському посту.

Сергій Морозов ставав губернатором тричі

Головною стратегією губернаторської команди Морозова було ефективне залучення інвестицій. Як повідомляли ЗМІ, Ульяновська область увійшла до лідируючої трійки по темпу інвестиційного зростання, випередивши сильні регіони — Татарстан, Самарську і Нижегородську області.

Особлива увага приділялася постачання городян продуктами високої якості через розвиток садових товариств. В цілому, на посаді мера і губернатора Сергій Морозов часто відрізнявся нестандартними рішеннями. Так, за його розпорядженням в Ульяновську був встановлений «Диван Обломова» і монумент букві «Е», в Димитровграді – «Російському рублю».

Той самий пам'ятник букві «Е»

Також за ініціативи голови регіону народу було 12 вересня відзначати «День зачаття», приурочений до акції підвищення демографії, а також вважати Ульяновськ батьківщиною казкового героя – Колобка.

У 2013 Сергій Морозов дав старт обласного марафону донорському

Будучи активним користувачем всесвітньої павутини, Сергій Морозов зобов’язав вищу чиновницький апарат завести персональні сторінки в «Живому журналі» (сервіс блогів). Крім того, міністрів в свою команду губернатор також вважав за краще шукати через сайти для пошуку роботи.

Особисте життя Сергія Морозова

У 2001 році Сергій Морозов розлучився з першою дружиною Людмилою. З 2006 року перебував у шлюбі з Морозової Оленою Анатоліївною, для якої цей шлюб став другим одруженням. Олена Морозова увійшла в десятку найбагатших жінок губернаторів. У 2010 році дохід від належних їй компаній склав 4,8 мільйонів рублів.

Губернатор Сергій Морозов і його дружина Олена

Від першого шлюбу в сім’ї проживають двоє синів – Дмитро (1982 р.) та Євген (1984 р. н.), а також дочка Олени Морозової Дар’я (1997 р. н.). У 2007 році у подружжя народилася донька Анфіса, а в 2012 – дівчинка, названа рідкісним і красивим ім’ям Еліна.

Губернатор Сергій Морозов – багатодітний батько

Сергій Морозов сьогодні

За інформацією кремлівського сайту, 7 квітня 2016 року, згідно з указом президента Росії Володимира Путіна, Сергій Морозов був уповноважений тимчасово виконувати обов’язки губернатора Ульяновської області.

З квітня 2016 року Сергій Морозов – Т.в.о. губернатора Ульяновської області

За час політичної кар’єри Сергій Морозов отримав численні нагороди за проведення Всеросійської сільськогосподарської перепису (2006), » за розвиток кримінально-виконавчої системи Росії (2009), за підтримку агропромислового сектору Росії (2009) і багато інших. Сбербанк Росії також преміював Морозова за підтримку розвитку індустріальних парків.

Сергій Морозов відвідав Дмитровград з робочим візитом 21 травня 2016 року в обласному центрі пройшло засідання президії Ради щодо демографічної та сімейної політики, у процесі якого Т.в.о. губернатора Ульяновської області Сергій Морозов запропонував 2017 рік оголосити роком репродуктивного здоров’я. Згідно з оголошеними розпорядженнями був складений план по розробці програми репродуктивного здоров’я жіночого і чоловічого населення, підлітків. Крім цього було запропоновано перелік заходів, спрямованих на соціальну підтримку багатодітних сімей.

Як заключних штрихів біографії додамо, що Сергій Морозов є Кандидатом економічних наук. Тема його наукової роботи: «Формування стратегії соціально-економічного розвитку регіону». З травня 2011 – також голова філії Асоціації юристів Росії в місті Ульяновську.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: