Ім’я: Сергій Мітін

Дата народження: 14 червня 1951 р. (65 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Нижній Новгород

Діяльність: політик

Вага: 87 кг

Зріст: 183 см

Біографія Сергія Мітіна

Сергій Герасимович Мітін – губернатор Новгородської області, почав сходження по кар’єрних сходах з посади рядового трудівника заводу. Доктор економічних наук, професор економіки і організації виробництва. Кавалер Ордена Дружби (2006), орден «За заслуги перед Вітчизною» IV ступеня (2013).

Губернатор Новгородської області Сергій Мітін

Кар’єрний шлях Сергія Мітіна: від слюсаря до генерального директора

Сергій Мітін з’явився на світ 14 червня 1951 року в Нижньому Новгороді (на той момент Горький). Батьки майбутнього політика були військовослужбовцями і виховували Сергія в строгості.

60-ті роки були непростими і з економічної, і з політичної сторони, тому відразу після школи Сергій відразу пішов працювати. Протягом року він освоював професію слюсаря-випробувача спеціального конструкторського бюро заводу імені в. І. Ульянова в рідному місті.

Губернатор Новгородської області за роботою

Проте через рік Сергій зрозумів, що не може зупинитися на цьому, що Радянському союзу потрібні грамотні, освічені люди, і без додаткових знань він не зможе досягти вершини кар’єрної драбини, тому вступив в Горьковський політехнічний інститут ім А. А. Жданова, вибравши спеціальність інженера-електрика. У 1974 році Сергій Мітін успішно закінчив вищий навчальний заклад і повернувся на завод ім. Ульянова.

Отримавши диплом, перший рік він пропрацював помічником майстра, після був підвищений до майстра. У 1977 році він став заступником начальника виробництва, в 1979 році очолив виробництво.

Сергій Мітін та глава Російського імператорського дому Марія Романова (праворуч)

Далі з колосальною швидкістю і періодичністю в три роки Сергій піднімається в посаді: від начальника виробничого відділу він пройшов шлях до першого заступника генерального директора, а в 1989 році став генеральним директором Горьковського виробничого об’єднання «Завод імені в. І. Ульянова», в 1993 році перетворений у ВАТ «Термаль». У 1992 році Сергій Герасимович був нагороджений почесним званням «Заслужений машинобудівник РФ».

Політична кар’єра Сергія Мітіна

У 1995 році Сергій Герасимович став депутатом Держдуми II скликання. У 1996 році він просунувся до заступника голови Державної думи Російської Федерації Федеральних Зборів РФ з економічної політики.

Через рік політик зайняв посаду заступника Міністра економіки в уряді Віктора Черномирдіна. Мітін займався питаннями машинобудування, відмінно справлявся зі своїми завданнями, тому зберіг пост і в кабінеті міністрів Сергія Кирієнка, потім Сергія Примакова, залишився працювати при Сергія Степашине і Володимира Путіна (1997 – 2000 рік).

Сергій Мітін – блискучий керівник

Нове тисячоліття ознаменувався новим витком кар’єри Мітіна. У 2000 році Сергій Герасимович став заступником міністра промисловості, науки і технологій в уряді Михайла Касьянова.

У 2001 році Мітін отримав звання «Почесний металург» і почесну грамоту Уряду Російської Федерації. У 2002 році йому була оголошена подяка Мінпром науки Росії.

Сергій Мітін та Володимир Путін

У 2006 році політик перейшов на посаду директора департаменту промисловості, очолюваного Віктором Христенко, а через кілька місяців був призначений заступником міністра сільського господарства Олексія Гордєєва. У цей період Сергію Герасимовичу була присуджена премія Уряду Російської Федерації в галузі науки і техніки.

Сергій Мітін – губернатор Новгородської області

У травні 2005 року свій пост покинув губернатор Нижегородської області Геннадій Хордырев. Сергій Мітін був одним з найбільш вірогідних претендентів на його місце: Нижній Новгород – його батьківщина, тут були його рідні люди, знайомі місця. «Якщо мені запропонують очолити Нижегородську область, я погоджуся це зробити», – заявив він. Однак політику не пощастило: в результаті губернаторське крісло зайняв колишній віце-мер Москви Валерій Шанцев.

Прес-конференція губернатора Сергія Мітіна

Однак Сергій Мітін залишився в «кадровому резерві», тож коли пішов у відставку губернатор Новгородської області Михайло Прусак, він був делегований туди. 3 серпня 2007 року указом Володимира Путіна Сергій Мітін був призначений Т.в.о. губернатора Новгородської області, а 4 дні потому він приніс присягу і офіційно вступив на посаду. За роки роботи губернатором він двічі очолював регіональний список кандидатів в депутати від «Єдиної Росії» (2007 і 2011).

Сергій Мітін – завзятий мисливець

У 2011 році Сергія Герасимовича приставили до ряду почесних нагород («Почесний працівник агропромислового комплексу Росії», орден «За внесок у розвиток споживчої кооперації Росії», медаль «За зміцнення фінансового контролю Росії»).

Ще одне захоплення Сергія Мітіна – старовинні рідкісні книги У серпні 2012 року закінчився термін губернаторських повноважень Мітіна. Він був призначений Т.в.о. губернатора, а на жовтневих губернаторських виборах більшість голосів (75%) був обраний на другий термін.

Особисте життя Сергія Мітіна

Політик одружений, його дружина – Мітіна Віра Іванівна – москвичка, працює в столичному Департаменті освіти. У Сергія Мітіна є дочка Наталія (1982 р.): вона закінчила нижегородську лінгвістичну гімназію №13, живе і працює в Москві (у неї приватна адвокатська практика), виховує двох дітей. Сергій Мітін – зразковий дідусь: він обожнює онуків і цінує кожну зустріч з ними.

Сергій Мітін про сім’ю

Сергій Мітін сьогодні

Сергій Герасимович веде блог, де оперативно відслідковує різні скарги чи пропозиції від електорату, розповідає останні новини з ключових проблем області та майбутнім планам. У пріоритеті Сергія Мітіна – антикорупційна програма, вирішення проблем у сфері ЖКГ.

Фото з блогу Сергія Мітіна

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: