Ім’я: Сергій Миронов

Дата народження: 14 лютого 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Пушкін, Ленінградська обл.

Діяльність: політичний діяч, бізнесмен

Вага: 80 кг

Зріст: 173 см

Біографія Сергія Миронова

Сергій Михайлович Миронов – російський політичний діяч. Раніше він обіймав керівні посади в комерційних підприємствах Північної столиці.

Протягом 10 років політик очолював СовФед, сім – був депутатом законодавчих зборів Санкт-Петербурга, двічі – кандидатом на пост глави РФ. В даний момент він є депутатом Думи, лідером парламентської фракції і засновником «Справедливої Росії».

Миронов Сергій Михайлович

Психолог Іван Карнаух відніс Сергія Михайловича до категорії державних діячів, щиро переконаних у необхідності обраного виду діяльності і емоційно реагують на помилкові, на їх думку, рішення. Будучи спікером Сенату та головою «справроссов», він висловив незгоду з соціальними ініціативами Володимира Путіна, прем’єра і лідера «єдиноросів», що викликало конфлікт між фракціями, активно обговорювався в пресі. У деяких ЗМІ його називали найпопулярнішим політиком серед голів парламентських партій.

Дитинство Сергія Миронова

Нинішній глава есерів з’явився на світ у родині військового 14 лютого 1953 року в р. Пушкін Ленінградської області. Його мама перебувала на партроботі, була інструктором в обліку кадрів. Батько після війни залишився в рядах діючої армії і продовжував служити.

У школі Сергійко був комсомольським організатором класу, товариським і доброзичливим. За словами однокласників, він зміг якось переконати товаришів по навчанню в тому, що списувати негідно комсомольця, і всі припинили цим займатися. Більшість однолітків вважало його невиправним романтиком.

Сергій Миронов в молодості

Можливо, тому він вирішив стати геологом, склавши іспити в Індустріальний технікум. Не провчившись і одного року, молодий романтик відправився в Сибір. Потім він поступив в той же навчальний заклад повторно, побував в геологічній експедиції і, перервавши навчання, пішов в армію.

Початок кар’єри Сергія Миронова

Відслуживши в збройних силах, майбутній спікер закінчив десятирічку у вечірній школі і в 1974-му році вступив на гірничий інститут міста на Неві. На другому курсі він перейшов на вечірнє навчання і почав працювати геофізиком. Миронов займався і комсомольською роботою, був заступником комсорга інституту, але в ряди КПРС зарахований не був – рідкісний випадок у біографії сучасних російських чиновників.

Після Вузу, Сергій їздив у тривалі експедиції в Монгольську Народну Республіку (МНР) – займався розвідкою родовищ урану. У 1986-му році 33-річний геолог поїхав до столиці цієї республіки і прожив там разом з родиною 5 років.

Сергій Миронов в геологічній експедиції

Повернувшись в Північну столицю перед самим розвалом Радянського Союзу, він за прискореною програмою отримав другу, економічну спеціальність в Технічному університеті. Потім, близько трьох років Сергій Михайлович присвятив виключно бізнесу, обіймаючи керівні посади в комерційних структурах – «Гарант-Сервіс», «Російської торгової палаті», СТОР, «Відродження Санкт-Петербурга».

Політична кар’єри Сергія Миронова

У 1994-му році Миронова обрали в петербурзький орган держвлади, в наступному році він став першим заступником голови Законодавчих Зборів.

Сергій Миронов пішов у політику

У 1997 і 1998 роках парламентарій долучив до двох своїх дипломів ще два документи – про закінчення Російської академії держслужби при главі держави і юрфаку Спбду, відповідно. Не зупиняючись на досягнутому, в 2000-му він вступив на філософський факультет ГУ Північної столиці (на заочну форму навчання), був обраний віце-головою ЗакСа, заступником керівника міського виборчого штабу Володимира Путіна на президентський пост.

Влітку 2001 року Сергій приступив до роботи в Сенаті, представляючи місто на Неві, і вже взимку, за рекомендацією Путіна, став її спікером.

Першим з пропозицій на новій посаді Сергія Михайловича була ініціатива про збільшення президентського терміну правління до семи років. Путін вважав така зміна тривалості повноважень лідера держави недоцільним.

Політик Сергій Миронов: З наступаючим Новим 2012 роком! З лютого наступного року голова ради федерації очолив Ради Міжпарламентської Асамблеї країн СНД, з 2003-го – «Партії життя».

У 2004-му він виставив свою кандидатуру на пост президента, однак набрав менше одного відсотка голосів. У той період часу він отримав вищу (п’яте по рахунку) філософську освіту і видав книгу «10 років у політиці».

Сергій Миронов і «Справедлива Росія»

Наприкінці 2006-го року політик став головою нової лівої опозиційної партії, сформованої шляхом злиття трьох політичних сил (партій Життя, Пенсіонерів та Батьківщини).

Сергій Миронов заснував партію «Справедлива Росія»

«Справоросів» знову висловлювався за збільшення терміну перебування на посаді лідера країни, доповнивши його пропозицією про зміну конституційної норми про трьох, замість двох, строків для глави держави, а також за об’єднання Справедливої Росії з КПРФ. Проте комуністи категорично не визнали об’єднання, очолюване Мироновим, лівою політичною силою.

На думських виборах, вперше в новітній історії країни, соціалістична партія СР отримала статус парламентської. У 2010-му році в Держдумі Справедлива Росія і Єдина Росія підписали угоду про підтримку курсу керівників країни – президента Дмитра Медведєва і глави уряду Володимира Путіна.

Сергій Миронов про російських десантників в Україні В 2011-му році на п’ятому з’їзді «справроссов» Миронов оголосив про відхід з поста голови та був знову обраний партійним лідером, зайнявши створений в ході з’їзду посаду голови Ради Палати депутатів. У травні ЗакС Північної столиці оголосив про відкликання Миронова з Ради Федерації, тим самим він позбувся посади його голови.

Особисте життя Сергія Миронова

Миронов одружився в четвертий раз. Вперше він одружився в 24 роки на Олені, двоюрідній сестрі колишнього однокласника. Знайомі вони були ще з дитинства, почали зустрічатися після повернення Сергія з армії, а одружилися тільки після того, як Миронов вступив до гірничого Інституту. Вона отримала технічну освіту, знала кілька іноземних мов, працювала гідом-перекладачем. Працюючи в компанії «Інтурист», вона часто подорожувала. У 1979-му році у них народився син Ярослав, який сьогодні працювати в ІТ-сфері програмістом. Він подарував парламентарію трьох онуків.

В поїздці по Монголії він зустрів свою другу дружину: геолога Любов з єкатеринбурга. Про 5-річний роман з нею в 1984 році він зізнався дружині, і вони розлучилися. З Будь народженою донькою Ірою він провів 5 щасливих років в Азії і 15 – у Санкт-Петербурзі: двадцять років спільного життя. Дочка політика вивчилася на юриста.

Сергій Миронов і його дружина Ірина

Потім у нього стався службовий роман з Іриною, секретарем ЗакСа. Вона вразила його своєю ерудицією, стилем в одязі, відмінними манерами і спільними інтересами. Після обрання політика в 2001-му році головою Ради Федерації він переїхав до Москви з нею, а не з дружиною. Спочатку дружина не давала йому розлучення, через два роки все-таки погодилася. У 2003-му він все ж офіційно одружився на Ірині. Вона підтримувала його в політичній кар’єрі. Але сімейне життя розладналися після втрати Мироновим крісла спікера. Дітей у пари не було.

Четверта дружина Сергія Миронова Ольга

Остання дружина Миронова – 29-річна телеведуча каналу «Ось» з Санкт-Петербурга Ольга Радиевская, на якій він одружився в 60 років в 2013 році. Пара виховує сина Ольги Івана від попереднього шлюбу. Освідчення в коханні та пропозиція одружитися політик зробив майбутній дружині оригінальним чином – написавши їх на білборді під її вікном.

Володимир Жириновський про весілля Сергія Миронова Миронов займався колекціонуванням мінералів. Він зібрав близько півтора тисяч примірників мінеральних видів, які передав у дар геологічного музею РАН. Сергій Михайлович любить активний відпочинок на природі, риболовлю, книги, театр.

Лідер есерів удостоєний багатьох нагород, включаючи ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня, Руської Православної Церкви Преподобного Сергія Радонезького I і II ступенів. Шість разів був нагороджений вогнепальною зброєю.

Сергій Миронов сьогодні

У 2011 році політик був зареєстрований депутатом Держдуми і згодом очолив фракцію СР. Його кандидатура також була висунута для участі у Виборах-2012 глави держави, за результатами яких він отримав 3,86% голосів.

У 2014 році Миронова включили в перелік осіб, які перебувають під санкціями Євросоюзу, в зв’язку з подіями в Україні. Українське МВС порушило проти парламентарія кримінальну справу за підозрою у сприянні ополченню на південно-сході країни.

Сергій Миронов балотувався в президенти Росії

Політик разом з Сергієм Наришкіним, Володимиром Васильєвим і Володимиром Жириновським ініціював ухвалення законопроекту про перенесення наступного року виборів до Держдуми з грудня місяця на 18 вересня. 15 липня 2015 року документ був підписаний президентом РФ Володимиром Путіним.

У середині 2015 року глава «справоросів», який визначив своєю головною життєвою завданням прагнення зробити добро як можна більшій кількості людей, запропонував, як вирішити в країні гострий житлове питання. А саме, ввести в якості альтернативи іпотеці, доступною лише одному з десяти росіян, практику будівельно-ощадних кас, які успішно працюють у багатьох країнах світу. Дані установи дозволять позичальникам перераховувати на свої рахунки внески на будівництво і, при накопиченні до половини необхідної суми, отримувати під невеликий відсоток (близько трьох) кредит на відсутню кількість коштів. Фракція СР також підготувала проект закону про призупинення стягнення з росіян грошей на капремонти, вважаючи його антинародним.

Сергій Миронов про проблеми туризму в Росії Кредо своєї політичної сили – «Справедливої Росії» – парламентарій визначив як прийняття по совісті законодавчих актів, написаних порядними і розумними людьми.

Дебатл: Сергій Миронов VS Геннадій Зюганов

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: