Ім’я: Сергій Мінаєв

Дата народження: 25 січня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Москва

Діяльність: письменник, провідний

Вага: 85 кг

Зріст: 182 см

Біографія Сергія Мінаєва

Сергій Мінаєв – відомий письменник, який буквально увірвався в світ російської літератури зі своїм гучним бестселером «ДухLess: Повість про несправжню людину». Даний роман миттєво став одним із найбільш продаваних в СНД, а тому дуже скоро талановитий молодий автор став одним з найбільш відомих письменників Росії.

Але тільки цим примітна особистість Сергія Мінаєва? Звичайно, немає. Адже талановита людина, як відомо, талановита в усьому. Доводячи істинність даного принципу, наш сьогоднішній герой яскраво проявив себе в якості ведучого, бізнесмена, а також автора різних програм.

Напевно, саме ця багатогранність і є одним з найголовніших якостей Сергія Мінаєва. Чи Так це насправді, ми постараємося зрозуміти сьогодні, підготувавши і представивши увазі наших читачів невеликий розповідь про життя і творчість популярного автора.

Ранні роки Сергія Мінаєва: від студента до письменника

Сергій Мінаєв багатогранний: Письменник і ведучий, бізнесмен і сценарист

Сергій Мінаєв з’явився на світ 25 січня 1975-го року в нинішній столиці Росії – місті Москві. Про дитинство і юність нашого сьогоднішнього героя відомо досить мало. Єдиним достовірним фактом є те обставина, що по материнській лінії відомий письменник належить до єврейської національності.

У 1993-му році майбутній автор ряду бестселерів вступив в Російський державний гуманітарний університет (спеціальність «Вітчизняна історія новітнього часу»). Після закінчення даного навчального закладу спільно зі своїм давнім приятелем письменником Едуардом Багіровим заснував відомий в російському сегменті інтернету літературний сайт «Литпром.Ру». В рамках даного порталу проводився збір творів російських авторів (як початківців, так і визнаних), а також подальше вивчення і систематизація робіт.

Приблизно в цей період наш сьогоднішній герой почав виношувати плани, пов’язані з написанням свого власного роману. Формування творчої концепції і «визрівання» книги проходило протягом пари років. У цей період наш сьогоднішній герой працював у міжнародній компанії «Вилиам Пітерс», яка займається продажем у Росії дорогого французького вина. За словами самого автора, деякі реальні події і деякі реальні особистості знайшли своє відображення в готовому романі.

Зрештою, в 2006-му році побачила світ дебютна робота письменника – роман «ДухLess: Повість про несправжню людину». Буквально за перші одинадцять тижнів продажів цей роман став бестселером. Вельми примітно, що перший тираж книги в десять тисяч примірників був розкуплений буквально за тиждень.

Трейлер до фільму за романом Сергія Мінаєва Духлесс З цього моменту життя нашого сьогоднішнього героя змінилася самим крутим чином.

Наступні проекти Сергія Мінаєва: від письменника до бізнесмена

Після першого тріумфу як письменник Сергій Мінаєв почав працювати над новими книгами, однак слідом за першим успіхом прийшов перший провал. Книга «Media Sapiens. Повість про третій термін» була негативно сприйнята критиками і отримала антипремію Повний абзац» за що міститься в ній величезну кількість помилок (різного штибу).

Даний факт автор повністю проігнорував і вже в тому ж році випустив книгу «Media Sapiens 2. Щоденник інформаційного терориста». Після цього на прилавках книжкових магазинів з’явилося кілька нових робіт автора – «Час героїв», «The Телиці. Повість про несправжню любов» і деякі інші.

Цікаво, що саме в цей період навколо Сергія Мінаєва і його творчості почала розгортатися ціла низка скандалів, яка була пов’язана з політичним підтекстом його робіт. Так, зокрема, критики стверджували, що романи письменника «проплачені» кимось із осіб, наближених до адміністрації Путіна.

Нова реальність Мінаєва В якості одного з непрямих підтверджень наводився факт наявності у Мінаєва автомобіля з держномерами, якоїсь чиновницької «корочки» і навіть власного успішного бізнесу. Сумніви негативно налаштованої публіки викликав також і той факт, що дебютний роман письменника — ДухLess – став популярний, фактично, ще до його офіційного видання.

Сам письменник усі звинувачення заперечував.

В кінці 2000-х Сергій Мінаєв дебютував в якості ведучого в Російській службі новин, однак його передача «Media Sapiens» досить скоро була закрита. Через деякий час наш сьогоднішній герой з’явився вже на телебаченні. В рамках ефіру каналу НТВ відомий письменник працював над програмою «Чесний понеділок».

Паралельно з цим Сергій Сергійович зумів випустити ще три романи, а також налагодити прибутковий бізнес з продажу елітних сортів вин. Однак кар’єра в цих галузях анітрохи не заважала телевізійного творчості Мінаєва. Швидше навпаки справи в цій сфері стрімко йшли в гору.

Сергій Мінаєв сьогодні

У 2011-му і 2012-му році колишній письменник доклав руку до створення відразу двох резонансних телепроектів «Мінаєв LIVE» і «Kontr TV». Обидва даних проекту неодноразово підпадали під підозру щодо своєї упередженості.

Сергій Мінаєв відомий не тільки завдяки книгам

У цей період чутки про те, що за Сергієм Мінаєвим стоять люди з адміністрації Путіна почали розгоратися з новою силою. Апогеєм всього цього став скандальний вихід з каналу журналіста Антона Красовського, якого змусили покинути проект після його визнання своєї гомосексуальної орієнтації. Згодом Антон, як колишній учасник програм Мінаєва, дав кілька резонансних інтерв’ю, в рамках яких підтвердив чутки про те, що канал Kontr TV є «кремлівським проектом», а його діяльність оплачується адміністрацією Володимира Путіна.

У березні 2013-го року стало відомо, що залишити скандальний канал вирішив і сам Сергій Мінаєв.

Особисте життя Сергія Мінаєва

В даний час відомий письменник і ведучий одружений другим шлюбом. Його нинішньою дружиною є шеф-редактор проекту «Мінаєв LIVE» Єлизавета Менщикова, відома своєю участю у зйомках календаря для Володимира Путіна. У листопаді 2012-го року у пари народився син Сергій. Крім того, у Мінаєва також є дочка від першого шлюбу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: