Ім’я: Сергій Михайлин

Дата народження: 23 вересня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Амурск, Хабаровський край

Діяльність: співак

Вага: 110 кг

Зріст: 183 см

Біографія Сергія Михайлина

Сергій Михайлин – неординарний виконавець, який своєю появою в третьому сезоні програми «Голос» здивував багатьох глядачів прекрасним вокалом. Легкий, проникливий і глибокий голос співака чіпає за душу. Після участі в шоу Сергій придбав безліч шанувальників.

Дитинство і родина Сергія Михайлина

Рідне місто Сергія Михайлина – Амурск, що знаходиться в Хабаровському краї. Коли Михайлин був хлопчиком, батьки записали його в музичну школу, яку він закінчив по класу акордеона. Навчання в музичній школі не пройшла даром, після школи Михайлин вирішив вступити в Інститут Культури міста Хабаровська. Там він отримав професію – режисер масових свят. У Михайлина рано померла мама, а незабаром не стало і батька. У вісімнадцять років молодий чоловік залишився один. Будучи студентом, Сергій серйозно захопився вокалом і навіть брав приватні уроки. Там же він познайомився з іншим студентом інституту, який зіграв чимале значення в подальшій його життя – це Антон Бєляєв.

Початок кар’єри Сергія Михайлина: не до пісень

Після закінчення інституту і отримання диплому з відзнакою, Михайлин, володіючи прекрасними організаторськими здібностями, направив свої сили у сферу управління. Його кар’єра успішно розвивалася в сфері комунікацій.

Учасник шоу Голос Сергій Михайлин народився в Хабаровському краї

Своє захоплення вокалом Сергій не залишив і після інституту. Відомо, що він у свій час очолював фонд підтримки починаючих виконавців «Зірки Амура», причому був також провідним і вокалістом.

З часом у рамках «Зірок Амура» талановитому виконавцю стало тісно. Вирішивши розширити географію своїх виступів, Михайлин в 2003-му році відправився в Юрмалу на міжнародний конкурс вокалістів під назвою «Бурштинова Зірка».

На цьому конкурсі він представив пісню, над аранжуванням якою попрацював його друг Антон Бєляєв. Участь в даному конкурсі принесла Сергію перемогу і успіх. Він зрозумів, що захоплення вокалом стає для нього чимось більшим.

Кар’єра Михайлина повернула в сферу PR – менеджменту – він працював у прес-службі телекомунікаційної компанії. У 2010-му році Сергій перебрався в столицю.

Сергій Михайлин на шоу «Голос»

Численні друзі Сергія Михайлина в буквальному сенсі умовили свого талановитого одного спробувати сили в музичному шоу «Голос». Михайлин багато в чому завдяки їх підтримці опинився на цій популярній програмі Першого каналу.

«Сліпі» прослуховування закінчилися для вокаліста успіхом. На першому своєму виступі Сергій заспівав пісню, шикарну аранжування якої зробив все той же Антон Бєляєв. Це був хіт вісімдесятих-дев’яностих років, виконуваний співачкою Desireless – «Voyage Voyage». І зал, і наставники були щиро вражені виступом цього конкурсанта. Сам Сергій вважає Антона Бєляєва не просто другом, він називає його своїм наставником, який вплинув на формування його музичного смаку. Під час виступу на «сліпих» прослуховуваннях до Михайлину повернулися три з чотирьох крісел наставників. Не повернувся лише Леонід Агутін Михайлин зробив вибір на користь Палажки. Співак, за його власними словами, дуже хвилювався через те, як глядачі і журі оцінять і сприймуть незвичайну подачу всім відомої композиції.

Сергій Михайлин і Пелагея

Після «сліпого» прослуховування Сергію належало битися у «поєдинках» з Григорієм Лавышем. Важко було визначити під час виступу, хто ж з них вийде переможцем. Обидва учасника здавалися сильними суперниками, гідними виходу на наступний етап шоу. Тим не менш, перше місце в цьому поєдинку зайняв Сергій Михайлин. Треба відзначити, що і Георгій не вибув, його рятівником став Діма Білан.

Сергій Михайлин і Григорій Лавыш

На етапі «нокаутів» Михайлин продовжив боротьбу за вихід у чвертьфінал. Співпраця з Пелагеєю внесли деякі зміни, як у зовнішній образ вокаліста, так і в його репертуар. Наставниця Сергія придумала для нього, як вважає Михайлин, досить провокаційний образ. Сам він трохи хвилювався з приводу того, як публіка поставиться до подібної провокації. Як показало виступ в «нокаути» образ виявився просто чудовим, відмінно була вибрана композиція – це «Білі крила», пісня, яку, свого часу майстерно виконував Валерій Ободзинський. Вокаліст, ділячись своїми враженнями після виступу, був особливо радий реакції Олександра Градського. Градський не тільки сміявся протягом всього виступу Сергія, але і дав після цього вельми приємні коментарі. Агутін і Білан сприйняли образ Сергія неоднозначно. Завдяки вибору Палажки, Сергій потрапив у команду чвертьфіналістів.

Особисте життя Сергія Михайлина

Сергій Михайлин зараз живе в Москві і намагається поєднувати свою роботу з участю у проекті «Голос». У нього грандіозні плани на майбутнє. В якості професійного вокаліста він ніколи себе не розглядав, вважаючи спів лише своїм хобі. Зараз, за його власними словами, доводиться надолужувати згаяне семимильними кроками. Завдяки участі в «Голосі» і співпраці з Пелагеєю, Михайлин вийшов на інший, більш високий музичний рівень.

Про своє особисте життя Сергій практично нічого не розповідає, обходячи цю тему під час інтерв’ю. Про особисте життя він лише каже, що у нього все добре.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: