Ім’я: Сергій Масленніков

Дата народження: 18 квітня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Уфа р.

Діяльність: лижник

Вага: 60 кг

Зріст: 175 см

Біографія Сергія Масленнікова

Дитинство і родина Сергія Масленнікова

Народився Сергій Масленніков, майбутній відомий спортсмен і учасник Олімпійських ігор в місті Уфі 18 квітня 1982 року в звичайній для того часу робітничій сім’ї. Ще в дитячі роки була відзначена його тяга до спорту, і вже в шкільні роки для нього почався старт майбутньої спортивної кар’єри. Починав Сергій із звичайною дитячо-юнацької спортивної школи, яка йому і дала путівку у великий спорт.

Старт спортивної кар’єри Сергія Масленнікова

Спортивна кар’єра Сергія Євгеновича, майбутнього члена збірної команди Росії з лижного двоборства, починалася під керівництвом тренера Р. Закірова. Тренуватися під його керівництвом він продовжував і після надходження в Стерлітамакський філія Уральського Державного університету Фізичної Культури.

Сергій Масленніков не відразу домігся великого успіху

Перші перемоги прийшли не відразу, але Сергію вдалося міцно увійти в число постійних учасників-лідерів Всеукраїнських змагань досить швидко. Перша срібна медаль в індивідуальному заліку була ще в 2003 році на Чемпіонаті Росії в класиці. Тоді ж він і отримав бронзову — у командній першості.

До 2005 року Сергій Масленніков активно брав участь у Всеукраїнських чемпіонатах. За цей час він завоював велику кількість медалей. Серед них бронзова у командному заліку в 2005 році, срібна – в 2004 році в змаганнях зі спринту, а також золоті – в спринті і класики в 2005 році. Тоді ж, у 2005 році, прийшло визнання і на міжнародному рівні після отримання срібної медалі на універсіаді в спринтерській гонці. Це вже тоді заявило про немаленькому спортивному потенціалі цього юнака.

Зліт спортивної кар’єри, нагороди Сергія Масленнікова та олімпіади

Починаючи з 2006 року Сергій почав активно брати участь у різних чемпіонатах міжнародного рівня. Першим з них стала Зимова Олімпіада, яка проводилася в Турині. Саме на ній він зміг досягти одного з своїх кращих результатів на змаганнях найвищого рівня, посівши у гонці-переслідуванні 10 місце. А той спортивний сезон він завершив на 56 місці підсумкового заліку Світового Кубка.

Сергія Масленніков залишив великий спорт перед Олімпіадою в Сочі

Далі одна за одною відзначалися перемоги на різних першостях. У 2007 році він завоював золото в командних змаганнях на Зимовій Універсіаді. У сезоні 2008 року Сергій був вже на 53-му рядку рейтингу. 2009 рік ознаменувався для учасника збірної перемогою в мас-старті на Всеросійському чемпіонаті з лижного двоборства. Тоді йому вдалося обійти таких спортсменів, як Іван Панін, Антон Каменєв, Костянтин Воронін, Ніяз Набеев і Олексій Баранников, що увійшли в фінальну шістку. У цьому ж році він зумів зайняти 51 позицію в підсумковому заліку, що виставляється за підсумками Планетарного кубка.

2010 рік ознаменувався для Сергія Масленнікова другим участю в олімпіаді, що проходила на цей раз у Ванкувері. У змаганнях з лижного двоборства, де золото завоював Джейсон Ламі Шапюи з Франції, він зміг зайняти лише 42 місце, на яке опустився з 32 (де був після стрибків з трампліну) за результатами естафети.

Відхід Сергія Масленнікова з великого спорту

2011 рік ознаменувався для Сергія Масленнікова також участю у кількох всесвітніх змаганнях і Чемпіонатах Росії. Зокрема на що проходив у березні в Уфі, рідному місті спортсмена, всеросійському чемпіонаті з лижного двоборства йому вдалося зайняти лідируючу позицію на гонці Гундерсена. К-90 плюс дистанція 10 км, що говорить про його ще досить хорошій спортивній формі на той момент.

12 рік став завершальним у його кар’єрі, як спортсмена. Пов’язано це було в першу чергу з виключенням його з новосформованого складу збірної Росії, після чого він був змушений задуматися про пошук іншого істотного джерела грошей і залишити спорт. Хоча Сергій Масленніков не виключає можливість у подальшому свого повернення на спортивні арени.

Сьогодні він виступає головним спеціалістом зі стрибків з трампліна на лижах, а також лижного двоборства в Північній Столиці – Санкт-Петербурзі. Сергій вирішив вкладати свої сили в спробу розвитку цього спортивного спрямування на території Росії і підготовку олімпійського резерву за цими напрямками. Йому дійсно є що передати можливим майбутнім чемпіонам країни, а, можливо, і світу. Адже за спиною Сергія Масленнікова близько 20 років власної спортивної кар’єри, і він може передати їм багато нюансів участі в міжнародних змаганнях, у тому числі олімпійських.

Особисте життя Сергія Масленнікова

Про особисте життя Сергій Масленніков воліє умовчувати. Все, що відомо про неї на сьогодні – він одружений.

Про особисте життя літаючого лижника Сергія Масленнікова відомо дуже мало

Сергій Масленніков ще довго буде відомий в Росії, як на сьогодні єдиний двоеборец російський, захищав не один рік Росію на змаганнях різних рівнів, у тому числі найвищих. Не дивлячись на те, що для нього завжди головним козирем залишалися і залишаються стрибки з трампліну на відміну від бігу по лижні, за результатами якої він далеко не один раз не дотягував до заповітної очкової тридцятки, його результати будуть прикладом ще досить довгий період.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: