Ім’я: Сергій Маковецький

Дата народження: 13 червня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Київ р., Україна

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 75 кг

Зріст: 170 см

Біографія Сергія Маковецького

Дитинство і родина Сергія Маковецького

Серьожини батьківщина – місто Київ. У нього прізвище мами, так як тато пішов з родини незабаром після того, як хлопчик з’явився на світ. Він ріс дуже самостійним, йому часто доводилося залишатися під наглядом сусідів, а потім і самому, поки мама працювала на заводі. Не дивлячись на те, що Він часто був наданий самому собі, він вчився на п’ятірки.

Вже в старших класах школяр мріяв, що піде вчитися на дитячого лікаря. У його житті стався випадок, після якого він вирішив змінити мрію. В шкільній постановці «Ліс» його вмовили зіграти Несчастлівцева. Успіх був таким, що Сергій задумався над тим, чи не стати йому актором.

Фільмографія актора Сергія Маковецького досить значна

Він подав документи в театральне училище міста Києва, однак його не прийняли. Він влаштувався в театр, де працював робітником сцени. У вісімнадцять юнак вирушив до Москви. Його метою було надходження в театр-студію МХАТ, але його не прийняли. Тоді він подав документи в Щукінське училище і опинився на курсі Алли Казанської. У 1980-му актор закінчив навчання.

Перші ролі Сергія Маковецького

Театром, де він почав працювати, був театр Вахтангова. Дебютанту дали одну з головних ролей у постановці «Старовинні російські водевілі». Він з’являвся перед глядачами в образі Карпа Полуди. Довгий час ця роль була єдиною головною в його кар’єрі. В основному він виходив на сцену в епізодах, ролях другого плану і в масовці.

Можна відзначити роль китайця Херувима, яку Сергій грав у виставі «Зойчина квартира». За цю роль актора відзначили премією московського фестивалю, який називався «Московська театральна весна».

Актор Сергій Маковецький в театрі

Починаючи з 1990-го, актор паралельно почав грати в Театрі Романа Віктюка. Це співробітництво для нього стало доленосним. Віктюк запропонував йому зіграти Дмитра Шостаковича. Постановка називалася «Уроки майстра».

Сергій Маковецький Одружився на Спір — Ранок — Інтер Саме в театрі Віктюка Сергій почав відчувати себе вільно і легко, завдяки чому зміг розкритися. Гра в цьому театрі завжди була для актора успішною. Він взяв участь у виставах «Кохання з придурком», «М. Батерфляй», «Полонез Огінського» та ін.

Сергій Васильович користувався успіхом у глядачів у виставі «Амфитрон», який був поставлений режисером Ст. Мірзоєвим. Артист 1999-го в театрі Станіславського виходив на сцену в постановці «Дванадцята ніч». У той же період Сергій Васильович на сцені Тюгу грав Коврина у спектаклі «Чорний чернець». Завдяки всім цим ролям глядачі побачили в Маковецькому прекрасного комедійного актора.

Фільмографія Сергія Маковецького

Перший час Сергій Васильович показувався у фільмах, які зовсім не користувалися популярністю, його запрошували на невеликі ролі. Тим не менш були і цікаві запам’ятовуються ролі у фільмах «Життя Клима Самгіна», «Мати», «Посвячений». Цей період тривав до 1992-го року, поки йому не запропонували зіграти в картині Володимира Хотиненка. Це була «Патріотична комедія», де артист знявся в ролі холостяка Ільїна. Далі були не менш вдалі роботи в кінофільмі «Наш американський Боря» і «Макарів». Зовнішність актора була самої непримітній, звичайної, але при цьому в ньому завжди присутня якась внутрішня дивина. Маковецький вільно почував себе в будь-якому сюжеті.

Сергій Маковецький з дружиною Оленою

Драматична роль дісталася Сергію Васильовичу в картині «П’єса для пасажира», а любовні переживання він зіграв в мелодрамі «Ретро утрьох». Актор знімався в таких талановитих режисерів, як Олексій Балабанов, Петро Тодоровський, Сергій Урсуляк, Гліб Панфілов та ін.

Сергій Маковецький сьогодні

Численні серіали, що з’явилися на телеекранах, не обійшли і Маковецького. Його можна бачити в «Загибель імперії», «Ліквідації» та «Непрямі докази». Олексій Балабанов, плануючи зйомки картини «Піжмурки» (в якій знімалися Дмитро Дюжев, Микита Михалков та інші), спеціально для Маковецького написав роль Карона. Роль здавалася досить незвичайною для Сергія Васильовича, але режисер зумів переконати його, що такого героя акторові ще не доводилося грати.

Сергій Маковецький, Як робывши я у пана (повна версія) Сильний вітчизняний актор Маковецький продовжує грати, з’являючись в картинах несподіваних і часом протилежних жанрів. Останні його ролі відбулися в картинах «ЧБ», «Вічне повернення» і в телесеріалах «Дві зими і три літа», «Біси».

Особисте життя Сергія Маковецького

У 1983-му Маковецький грав Насіння Катко в кінокартині «Я син трудового народу». Зйомки проходили в Одесі. Там він вперше побачив свою майбутню дружину. Її звали Олена. Вона жартівливо з ним познайомилася, чим і привернула увагу до себе. Молодий чоловік почав за нею доглядати, а через деякий час вони одружилися. Олена, дочка адмірала флоту, теж вчилася в театральному, в студентські роки вийшла заміж, але незабаром розлучилася. В шлюбі народився її син Денис. Цього хлопчика Маковецький виховував разом з дружиною. Своїх дітей у нього немає.

Весілля відбулося через півроку після знайомства. Грошей не вистачало, жили в гуртожитку, де займали дві кімнати. В одній жили подружжя, а у другій – Денис і мама Олени.

Денис ніколи не припиняв спілкування з батьком, у них хороші стосунки, тому Маковецький не всиновлював його. Сім’я батька і сім’я Маковецких дружать, подібне трапляється вкрай рідко. Денис став економістом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: