Ім’я: Сергій Левченко

Дата народження: 2 листопада 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Новосибірськ

Діяльність: політик

Вага: 82 кг

Зріст: 178 см

Біографія Сергія Левченка

Сергій Георгійович Левченко – губернатор Іркутської області, член КПРФ, в минулому – депутат Держдуми (III, V і VI скликання).

Глава адміністрації Іркутської області Сергій Левченко

Дитинство і юність Сергія Левченка

Сергій Георгійович народився в Новосибірську. Своїм походженням політик пишається, так як вважає, що сибіряки – видатні люди та неординарні.

Мама Сергія Левченка родом з Новосибірська, після закінчення школи поїхала вчитися в Москву. У зв’язку з початком війни інститут вона так і не закінчила, провчившись усього один курс. По приїзду додому, до батьків, вона одразу почала працювати на міському залізничному вокзалі. Кухар вищої категорії, вона значилася керівником фабрики-кухні. У 39 років жінка народила і згодом самотужки виховувала Сергія Георгійовича.

Іркутський губернатор у московському метро

За свій стійкий характер Сергій Левченко вдячний мамі, яка вибивалася з сил, щоб дати синові гідну освіту, а також рідний новосибірській школі №127. Її директором був колишній фронтовик, який часто давав хлопцям цінні уроки життя. Так як школа була зі спортивним ухилом, з дитячих років Левченко захоплювався легкою атлетикою, потім мама направила його до музичної школи, на клас акордеона.

Після школи Сергій Георгійович вступив в Новосибірський будівельний інститут, кращий в Новосибірську. Друзі-спортсмени порадили йому факультет промислового та цивільного будівництва. Згодом, у 1993 році, він отримав другу вищу в Академії державної служби при Президенті РФ.

Кар’єра Сергія Левченка

Відразу після закінчення інституту в 1976 році, вибравши місце ближче до БАМ, Левченко попрямував до Красноярська, де всі етапи – від робітника до керівника. Його першим об’єктом став Красноярський алюмінієвий завод: Сергій брав участь у будівництві п’яти корпусів.

Сергій Левченко в ефірі радіо «Комсомольская правда». Велике інтерв’ю Політична кар’єра Сергія Левченка стартувала в 1987 році з посади голови іркутського південно-західного райвиконкому. Десять років (з 1989 по 1991 рік) він працював на посаді спочатку другого, потім першого секретаря Ангарського міськкому. У 1992 році Сергій Георгійович був призначений генеральним директором будівельно-монтажного управління «Стальконструкція» Іркутської області, пробув на цій посаді до 1999 року.

Більшу частину життя Сергій Левченко присвятив Іркутської області

Паралельно він продовжував «заглиблюватися» у велику політику. У 1994 році він отримав повноваження депутата ЗакСа Іркутської області. У 1997 році Левченко вперше балотувався на пост губернатора Іркутської області, проте програв вибори Борису Говорину. У цей період Левченко познайомився з екс-губернатором Юрієм Абрамовичем Ножиковым, вимушено склали повноваження.

Два роки тому, у грудні 1999 року, його кандидатуру схвалили на пост депутата Державної Думи III скликання. Разом з тим він входив до депутатської Агропромислову групу, а також Комітет з енергетики, транспорту і зв’язку. У 2001 році Сергій Георгійович вдруге висунув кандидатуру на губернаторських виборах Губернатора. Цього разу він дізнався, на що здатні міць адміністративного ресурсу і чорні технології. Висуваючись з чітким уявленням про вибори і чіткою програмою по відродженню області, він програв з розривом від суперника (їм знову опинився Говорин) в 2%. Більшість експертів зійшлися на думці, що вибори були нечесними.

Сергій Левченко про проблеми регіонального розвитку Сергій Левченко був затятим прихильником комуністичної партії РФ. У 2004 році він увійшов до Президії ЦК КПРФ, в тому ж році був обраний на пост депутата Законодавчих Зборів Іркутської області IV скликання, а також посів крісло керівника фракції комуністичної партії іркутського ЗакСа, залишаючись на цій посаді аж до кінця 2007 року. 2 грудня 2007 року Левченка Сергія схвалили на пост депутата Державної Думи РФ V скликання від КПРФ. 4 грудня 2011 року він пройшов до Думи VI скликання, знову за списками КПРФ. У 2014 році увійшов до Президії ЦК КПРФ.

Сергій Левченко – комуніст

У 2015 році Сергій Левченко та Антон Романов – депутат Держдуми від Іркутської області, ініціювали запит, що обмежує прямі вибори глав муніципальних утворень. Позов було частково задоволено Конституційним Судом РФ.

Інавгурація Сергія Левченка

У 2015 році Сергій Левченко в третій раз – вдало – балотувався в губернатори Іркутської області від КПРФ. Результати його передвиборної кампанії стали відомі 27 вересня 2015 року – він здобув перемогу з 56, 39% голосів.

Особисте життя Сергія Левченка

Сергій Георгійович Левченко одружений. Його дружина, Наталя Яківна Левченко, всіляко намагається полегшити його важкий губернаторський працю, всіма силами допомагаючи чоловікові з роботою.

Губернатор Іркутської області Сергій Левченко з дружиною

Його син Андрій Сергійович Левченко пішов по стопах батька і закінчив Московський будівельний інститут. Після його закінчення повернувся в рідні краї, де став власником процвітаючого будівельного бізнесу (ЗАТ «Стальконструкція»). Напередодні виборів 2015 року його діяльність назвали нелегальної і звинуватили у низці правопорушень, на що він відреагував з радістю, зв’язавши звинувачення з занепокоєнням політичних конкурентів Сергія Георгійовича.

Родина губернатора Сергія Левченка

Окрім сина, у Сергія Левченка є ще три дочки. За словами самого Левченка, йому дуже пощастило з родиною. У них в домі панує доброта, щастя, розуміння і любов.

Як людина цілеспрямований, він цінує в людях ті ж якості, не терпить, коли людина метається від однієї мети до іншої, але з розумінням відноситься до зміни життєвої мети. Не любить сумуючих людей, опускаючих руки, але вважає, що кожній людині можна і потрібно допомогти. У вільний від роботи час політик захоплюється спортом, з юності носить титул КМС з легкої атлетики.

Сергій Левченко — політик сьогодні

У своїй програмі на пост губернатора Іркутської області Сергій Георгійович говорив про новий підхід до відродження галузі. Йшлося про повагу до думки кожного жителя і регенерації регіональної промисловості. Також губернатор поділився з народом про наміри відродити народні підприємства, зробивши їх схожими на колгоспи, що, на його думку, має спростити роботу.

Сергій Левченко про перспективи Іркутської області Багато часу і зусиль Сергій Левченко приділяв багатодітним сім’я і дітям Іркутської області.

Сергій Левченко подарував багатодітним сім'ям області мікроавтобуси

Крім того, Сергій Левченко не припиняє роботу в будівельній сфері. За словами політика, йому дуже приємно спостерігати за своїми творіннями, усвідомлюючи, що вони будуть приносити людям радість, навіть тоді, коли його самого вже не буде.

2016 рік: Сергій Левченко продовжує працювати на посаді губернатора

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: