Ім’я: Сергій Квітневий

Дата народження: 14 квітня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Ухта, Республіка Комі

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 180 см

Біографія Сергія Квітневого

Сергій Квітневий – це талановитий російський актор, який за свою кар’єру знявся в десятках російських фільмів і серіалів. Його фільмографія не рясніє головними ролями і по-справжньому зірковими акторськими роботами. Однак даний факт з лишком компенсується величезною працездатністю нашого сьогоднішнього героя.

Практично кожен рік на російському телебаченні з’являється кілька нових фільмів з його участю. Комедії, детективи, мелодрами і бойовики – Сергій Квітневий однаково органічно відчуває себе в самих різних жанрах. Але що ж робить творчість цього знаменитого актора настільки унікальним? Розібратися в цьому ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки: життєві зигзаги Сергія Квітневого, родина

Сергій Квітневий з’явився на світ 14 квітня 1967 року в місті Ухта (Республіка Комі). У цьому місці він ріс, вчився, а також осягав основи акторського ремесла. Було це у місцевому Палаці піонерів, де проходили заняття драматичного гуртка.

Актор Сергій Квітневий

Сергій завжди виділявся серед своїх однолітків. Його хвалили друзі і педагоги. Однак, незважаючи на той факт, що перші свої ролі наш сьогоднішній герой виконав ще в шкільному віці, після закінчення навчання він надовго розстався з театром.

Закінчивши лише вісім класів середньої школи, майбутній відомий актор вступив до лісотехнічний технікум. У цьому місці він провчився два роки, але незабаром зрозумів, що це «не його».

Залишивши своє колишнє місце навчання, Сергій відправився в армію і згодом два роки провів у радянській частини, розташованої в НДР. Під час служби він знову почав грати на сцені, однак, незважаючи на це в себе як актора Сергій ніколи не вірив.

Після демобілізації він повернувся в СРСР і влаштувався на бельгопский завод слюсарем. Паралельно з цим він почав займатися в школі трудової молоді.

Кар’єра Сергія Квітневого

Проте мрії про театральній сцені ніколи не залишали його. До кінця не вірячи, що все може пройти вдало, Сергій Квітневий відправився до Москви і незабаром з’явився на іспитах в одному з московських театральних інститутів.

Сергій Квітневий і Сергій Безруков

Можливо через хвилювання, можливо з якоїсь іншої причини, однак вступних іспитів до ВУЗУ молодий актор не здав. Російська столиця також прийняла його досить непривітно. Він довго мотався по знімних квартирах, і також досить довго сидів без роботи. Проте в якийсь момент наш Сергій опинився в цирку на Ленінських горах. У цьому місці він успішно пройшов вступні випробування і невдовзі отримав роботу.

Роки, проведені під цирковим шатром, буквально перевернули життя нашого сьогоднішнього героя. За цей час Сергій Квітневий навчився багато чому. Чечітка, жонглювання, акробатика і багато-багато інших артистичні вміння стали невід’ємною частиною його життя. Одним словом, залишити цирк йому довелося вже в якості сформованого циркового актора.

Наступним місцем роботи для нашого сьогоднішнього героя став театр-кабаре «кажан», яким керував режисер Григорій Гурвич. У цьому місці актор пропрацював п’ять років, протягом яких їм було створено безліч яскравих і по-справжньому талановитих образів.

Андрій Квітневий на сцені театру - вистава «Одруження»

У Сергія був навіть свій персональний номер. Його виступи проходили з великим успіхом. Все йшло вдало, але театральна кар’єра актора раптом обірвалася разом зі смертю беззмінного керівника театру Григорія Гурвича. Кабаре було закрито, і Сергій Квітневий відправився у «вільне плавання». І вже дуже скоро потрапив на великий екран.

Кар’єра Сергія Квітневого в кіно, фільми і ролі

У 1997-му році Сергій зіграв свою першу кінематографічну роль в картині «Зоряна ніч в Камергерском». Однак ця невелика робота виявилася практично непоміченою продюсерами і глядачами.

Сергій Квітневий Сергій — кращі роботи в кіно Майже два роки Сергій Квітневий сидів без роботи, але в якийсь момент доля все-таки повернулася до нього обличчям. Визначальною роллю у кар’єрі молодого актора стала роль торговця зброєю в кінострічці «Ворошиловський стрілок», яка привернула до персони Квітневого увагу продюсерів і режисерів. Тут він працював з такими акторами, як Михайло Ульянов, Олександр Пороховщиков та іншими.

Спочатку «фактурою актора» зацікавилися кліпмейкери, які дуже скоро стали буквально навперебій закликати актора в свої нові проекти. Так всього за пару років талановитий уродженець Республіки Комі знявся більш ніж в двадцяти рекламних роликів і музичних кліпах.

Сергій Квітневий «Муха» у серіалі «Бригада»

Після цього прийшли нові ролі в кіно. Вельми примітно, що на ранньому етапі кар’єри актор грав переважно осіб, так або інакше пов’язаних з кримінальним світом. Яскравим прикладом тому є такі фільми і серіали як «Мамука», «Антикілер», «Шкіра саламандри», «Полювання на ізюбря», а також легендарна картина «Бригада».

Ролі в цих та багатьох інших фільмах схожого плану зробили Сергій популярним актором. У якийсь момент нові пропозиції про співпрацю посипалися на актора, як з рогу достатку. А тому протягом наступних декількох років Сергій Квітневий практично ніколи не сидів без роботи.

Сергія Квітневий в останні роки

З часом діапазон ролей нактера почав поступово зростати. Починаючи з середини 2000-х років, талановитий актор став органічно чергувати картини кримінального жанру з більш світлими та визначними фільмами.

Сергій Квітневий, Михайло Пореченков та Олексій Кравченко у фільмі «Ключі від безодні»

Головні ролі також залишалися великою рідкістю у фільмографії актора, але ця обставина з лишком перекриває величезна працездатність Сергій Квітневого.

Сергій Квітневий виступає в якості ведучого на різних заходах

За свою довгу і плідну кар’єру цей талановитий актор виконав ролі більш ніж в 75 різних фільмах. Ця обставина вже сама по собі викликає повагу. Особливо при врахуванні того факту, що у Сергія досі немає вищої акторської освіти.

Особисте життя Сергія Квітневого і його дружина

Про особисте життя актора відомо дуже мало. Він рідко з’являється на шпальтах видань і журналів. Відомо, що він одружений. Подружжя виховує сина.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: