Ім’я: Сергій Кристовський

Дата народження: 31 липня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Гіркий, СРСР

Діяльність: музикант

Вага: 78 кг

Зріст: 183 см

Біографія Сергія Кристовского

Дитинство і родина Сергія Кристовского

Мама Сергія Кристовского Ольга Володимирівна інженер за фахом все життя захоплювалася написанням віршів. Батько Сергія – Євген Висвальдович в молодості грав у хокей у команді «Динамо-Гіркий». Разом з ним в одній команді грав і майбутній капітан збірної СРСР Валерій Васильєв. Євген Висвальдович був кандидатом у майстри спорту з плавання, волейболу та хокею. Тому не дивно, що Сергій в дитинстві теж захоплювався спортом.

У півтора року хлопчик вперше взяв в руки ключку, а вже в шість років серйозно став грати в хокей. Паралельно Кристовський ходив на плавання і футбол.

Під час однієї з ігор в Чкаловське Сергій отримав серйозну травму – перелом ключиці, після чого спорт довелося залишити. Саме тоді, в 19 років, він уперше взяв у руки гітару. Любов до музики, і до спорту Сергій успадкував від батька музиканта-аматора.

Брати Сергій і Володимир Крістовські стали популярні після створення групи «Uma2rman»

У будинку родини Кристовских постійно збиралися друзі Сергія і його молодшого брата Володимира. Батьки навіть не сердилися, коли друзі синів довгими вечорами проводили репетиції своїх виступів, спустошуючи при цьому холодильник.

Володимир і Сергій досі вважають батьків найкращими людьми на світі і безмежно вдячні їм за все, що вони зробили для своїх дітей.

Життєвий досвід Сергія Кристовского, немузикальна кар’єра

Закінчивши школу, Сергій довго не міг визначитися з вибором професії. Працював токарем на заводі. Пізніше влаштувався листоношею і розносив кореспонденцію, потім став вантажником на заводі шампанських вин.

Побував Сергій і в ролі «вусатого няня» — встиг попрацювати нянечкою в дитячому саду. Деякий час працював на будівництві. Нарешті став виконувати обов’язки ді-джея в одному з клубів. Ця робота стала особливо приємно, так як після отриманої травми музика стала самим серйозним захопленням Кристовского.

Сергій завжди непогано співав. Саме це допомогло йому влаштуватися в місцевий ресторан співаком. Робота була не хитрою: Кристовський з товаришами брав «фірмові» «мінусовки» і накладав на них російський текст. З цими піснями його стали запрошувати для виступів в інші клуби і ресторани.

У той же час Кристовський починає писати свої власні пісні. Йому вдалося організувати свою музичну команду під назвою «Бродвей». Рябята записали альбом, стали їздити на гастролі.

Сергій Кристовський заспівав нову пісню Група довго не проіснувала і незабаром розпалася. Однак це не завадило Сергію взяти участь в проходив у Нижньому Новгороді пісенному конкурсі. Головний приз конкурсу був поїздка на музичний фестиваль до Німеччини. Сергій виступив у складі однієї з кантрі-груп.

Дводенна підготовка дала блискучий результат — перемогу в конкурсі і право на поїздку до Німеччини. За десять днів перебування в Німеччині музиканти дали п’ять концертів, які мали великий успіх.

Досягнення Сергія Кристовского, перша музична група, «Uma2rman»

У 1995 році Сергій створює нову групу під назвою «Шервуд», яка стала дуже популярною в Нижньому Новгороді. У «Шервуде» Сергій виконував не «кавери», а співав виключно свої пісні. Група потрапила під патронат Російського союзу молоді і об’їздила з гастролями майже всю країну. Затребуваність і популярність групи була настільки високою, що у хлопців з’явився навіть телефон довіри.

Потім потрібна допомога молодшому братові Сергія – Володимира, який теж захоплювався музикою. Він прийшов до старшого брата зі своїми піснями. У довгих суперечках, в пошуках кращих варіантів «народилася» запис 15 пісень. Це стало початком спільної роботи братів, а через деякий час утворилася нова група братів Кристовских — «Uma2rman», яка швидко стала набирати популярність.

Сергій Кристовський(Uma2rman) Дівки В жовтні 2004 року група «Uma2rman» стала переможцем у номінації «Кращий дебют» на церемонії Russia Music Awards. Дебютний альбом групи «В місті N» датований тим самим роком. У листопаді 2008 року Сергій випустив сольний альбом «Через міста», в який включив свої пісні.

У 2009 році брати Крістовські стали авторами пісні, з якої починається кожен новий фільм популярного серіалу «Татусеві дочки». і авторами саундтрека до фільму «О, щасливчик». У 2010 році брати взяли участь у роботі над мультфільмом «Білка та Стрілка. Зоряні собаки».

Четвертий альбом Uma2rman «В цьому місті всі божевільні», висувався на премію «Муз-ТВ» (2011 рік) в номінації «Краща рок-група», але, на жаль, група поступилася пальмою першості групи «Мумій Троль», яку очолює Ілля Лагутенко.

У 2012 році група Кристовских озвучила нову заставку до популярної комедії положень (ситком) «Татусеві дочки».

Особисте життя Сергія Кристовского

Сергій дуже трепетно ставиться до всього, що стосується його особистого життя. Відомо лише, що його дружина Наталя за роки спільного життя подарувала Сергію чотирьох дітей: Владислава, Євгенія, Іллю і доньку Алісу. Сини успадкували від батька любов до музики: старший син Влад грає на бас-гітарі, середній син Женя вчиться грати на фортепіано і акустиці. Але самою великою прихильницею татового таланту є Аліса.

Сергій Кристовський з дружиною Наталею народили чотирьох дітей

Ще одним захопленням Сергія є байкерство. На десятиліття сина батько Євген Висвальдович купив йому в подарунок мопед. З тих пір захоплення мотоциклами захопило Сергія. Спочатку у нього був «Восход», пізніше (вже в десятому класі), Сергій на зароблені гроші купив «Яву». Зараз у Кристовского вже шостий мотоцикл. Нобайкерский період, мабуть, закінчується. Нещодавно Сергій придбав «БМВ».

У зв’язку з тим, що у певний період життя Сергія виникали проблеми з алкоголем, в даний час музикант вживає міцні напої вкрай рідко. Порятунком від цього пристрасті стала все та ж музика. Коли перед Сергієм став вибір: або пити, або співати, Сергій вибрав останнє.

У братів Кристовских є молодша сестра Надія, 1984 року народження. Як-то у Надії теж з’явилося бажання наслідувати приклад зіркових братів. Але їм вдалося переконати її. На щастя для старших братів, Надя адекватно сприйняла критику, залишила спроби зайнятися музикою і зараз є цілком успішним дизайнером.

Сергій Кристовський сьогодні

У 2013 році відбулася презентація пісні «Муза» і вихід дорогого кліпу до цієї пісні. У цьому ж році в червні місяці Сергій випустив свій другий сольний альбом «Завтра», в якому зібрані кращі пісні музиканта за останні кілька років. Сергій не залишає і роботу над репертуаром Uma2rman, займаючись аранжуванням і записом пісень.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: