Ім’я: Сергій Крилов

Дата народження: 25 серпня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Тула р.

Діяльність: шоумен, співак

Вага: 150 кг

Зріст: 178 см

Біографія Сергія Крилова

Народився знаменитий шоумен і співак Сергій Крилов в Тулі. Мати Сергія присвятила життя роботі на збройовому заводі, замінив вітчим хлопчика рідного батька, став гідним прикладом. У 2004 році грабіжники вбили самих близьких людей Сергія Львовича.

Дитинство і родина Сергія Крилова

Хлопчик зробив перші впевнені кроки в 10 місяців. Тільки в три роки дитина почав розмовляти. Не є перебільшенням твердження співака щодо того, що розмовляти він почав пізніше, ніж співати. Підкорила формується особистість легендарна пісня «Я дивлюся їй услід», виконана Йосипом Кобзоном.

Перша фраза дитини свідчить про відмінний апетит, стимулом стало бажання покуштувати бабусиної яєчні. Відсутністю апетиту Сергій не страждав. У 1964 році, як і всі радянські діти, хлопчик відправився в дитячий сад. В дошкільному закладі № 57 р. Тули майбутній співак опанував ази грамоти, підготувався до вступу в школу.

Співак Сергій Крилов в молодості

У семирічному віці дитина поступила в перший клас школи № 10, розташованої на мальовничому березі річки Упа. У 1971 р. батьки приймають рішення змінити місце проживання, сім’я переїздить в район Криволучье, відповідно дитині чекає перше випробування — зміна колективу, адаптація пройшла досить швидко. З 4 класу хлопчик благополучно навчався в 49 школі, яку успішно закінчив у 1978 році.

Паралельно з навчанням у загальноосвітній школі учень із задоволенням відвідував музичну.

Акторські здібності юнака дозволяли впевнено себе почувати в малознайомих компаніях, з легкістю заводити знайомства.

Перші пісні Сергія Крилова

У 1985 році Крилов закінчив інститут. Дипломований спеціаліст мріє підкорити столицю. Вперше співак заявив про себе у складі концертної групи, яку очолював Левон Варданян, колектив гастролював в Саратовській області.

Нестандартний образ дозволив досить швидко почати сольну кар’єру. 1 квітня 1987 р. відбулося перше самостійний виступ в Цпків ім. Горького, співакові довелося виправдати довіру організаторів свята сміху перед 20000 глядачами. Оригінальна манера виступу, колоритна зовнішність не залишилися без уваги, стрімкому зростанню популярності співака можна було тільки позаздрити.

Вже в 1988 році співак привернув увагу самої Примадонни російської естради Алли Пугачової, поселившей Крилова на знімній квартирі. Результатом спілкування став кліп «Здрастуйте, Алла Борисівна».

Сергій Крилов став популярним на початку дев'яностих

В запису хітів брали активну участь досвідчені музиканти, розгледіли в молодій людині талановиту творчу особистість, з багатьма з них Сергій плідно співпрацював протягом тривалого періоду. Юрій Лоза, Матвій Аничкин, Володимир Кузьмін з ностальгією згадують спільні творчі проекти. Едуард Михайлович Смольний займає особливе місце в житті Крилова.

Кращі хіти Сергія Крилова

Пік популярності Сергія припадає на легендарні 90-е. Тріумфальне поява на сцені Московського Палацу Молоді забезпечило співакові стабільну позицію формується сучасної артистичної тусовці. Безпосередню участь у кар’єрі співака в ці непрості роки брали Григорій Кропивский, Владислав Миколаївський, Георгій Ващенко. У ці роки привертали увагу глядачів виключно нестандартні особистості, Крилов періодично дивує появою нових хітів.

1 грудня 1991 р. — перше виконання пісні «Дівчинка», яка стала візитною карткою співака. Композиція присвячена 50-річчю мами.

10 листопада 1993 р. відбулася прем’єра фільму «Мрії ідіота» режисера Ст. Пічула.

Головний хіт Сергія Крилова - пісня Дівчинка

Протягом двох років (1992-1994) Серей є джерелом позитивної енергетики для глядачів нічного каналу. Творча особистість не зупиняється на досягнутому, постійно шукає нових способів реалізації невичерпного потенціалу. У 1994 році співак виступив у ролі посередника між представником Росії і спонсором на «Євробачення». Шоу «Ангел-421» привернуло увагу представників різних вікових категорій в Тулі, Саратові, Самарі, Тольятті.

У 1995 році відбувся перший сольний концерт в Нью-Йорку.

Крилов не міг залишити без уваги 60-річчя Володимира Висоцького, знаменній даті присвячений випуск платівки «Мсьє Висоцький, поверніться до нас».

2003 р. Сергій присвятив роботі над альбомом «ВСЕ НОРМАЛЬНО».

У 2006 р. Крилов в черговий раз здивував нестандартним рішенням, взяв активну участь в модельному бізнесі.

Особисте життя Сергія Крилова

У проміжку між закінченням школи і вступом в театральний ВУЗ Сергій встиг одружитися і стати батьком. У першому шлюбі у Крилова народилася дочка Кароліна (31.01.1980). Молода сім’я не витримала життєвих випробувань, союз розпався в 1981 році.

Рано занурившись в сімейне життя, молодий чоловік намагається самостійно приймати рішення, знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Рідні змирилися з непередбачуваною поведінкою творчої особистості. Після розлучення і переїзду в незнайоме місто доля надає співакові шанс створити справжню міцну сім’ю. Студентка другого курсу Ярославського театрального інституту Любов Дубовик, в якому навчався Сергій, стала справжнім другом.

У другому шлюбі у Крилова народився син Ян (5 листопада 1992).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: