Ім’я: Сергій Коновалов

Дата народження: 4 квітня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Прилуки, Україна

Діяльність: доктор

Вага: 80 кг

Зріст: 170 см

Біографія Сергія Коновалова

Багато років не вщухають суперечки про діяльність доктора медичних наук Коновалова Сергія Сергійовича. Одні дякують йому за зцілення, вважають лікарем від Бога і безцінним національним надбанням, інші – називають сектантом, псевдолекарем, окультистом. Але є тисячі людей, які повірили в його вчення і зцілилися.

Дитинство і юність Сергія Коновалова

У невеликому українському містечку Прилуки, в якому розміщувався авіаційний полк, 4 квітня 1954 року народився Сергій Коновалов.

Його батько служив на посаді начальника парашутно-десантної служби дивізії. Мав звання майстра спорту з стрибків з парашутом. Як і всі хлопчики, Коновалов мріяв про небо і подвиги, також займався парашутним спортом.

Сергій пішов в школу в 1961 році. Обдарованому хлопцеві вистачало часу на все. Він добре вчився займався музикою, грав на музичних інструментах в естрадному оркестрі. Сергій вирішив пов’язати свою долю з медициною. На цей вибір вплинула хвороба бабусі.

Доктор Сергій Коновалов розробив своє вчення

Коновалов дуже любив бабусю і проводив з нею багато часу. Вона була віруючою людиною і прищепила почуття віри в Бога онуку. Коли жінка захворіла, Сергій дуже хотів їй допомогти. Він не мріяв про небо, а про те, щоб у бабусі не боліли спина і ноги.

У 1971 році С. С. Коновалов став студентом Вінницького медичного інституту ім. Н. І. Пирогова.

У 1975 році продовжив навчання на військово-медичному факультеті Куйбишевського медінституту.

Після його закінчення в 1977 році був направлений для проходження служби в невелике військове містечко під Мурманськом.

Військовий лікар — Сергій Коновалов

Брак ліків та медичного обладнання молодий лікар намагався компенсувати своєю увагою і старанністю. Він переживав за всіх пацієнтів, до кінця боровся з кожним безнадійним випадком, читав багато медичної літератури і постійно вдосконалював свої знання. Думав, що в найкращих клініках країни отримає знання, які допоможуть перемогти невиліковні хвороби.

Інформаційно-молекулярна медицина С. С. Коновалова В 1981 році Коновалов пройшов спеціалізацію з терапії в кращому військово-медичному закладі країни — Ленінградському окружному клінічному госпіталі.

В 1982 році – навчався на курсах у Військово-медичної академії ім. С. М. Кірова.

У 1986 — 1988 роках Сергій Сергійович продовжив освіту у Військово-медичної академії.

З 1988 по 1992 рік служив в кардіоцентрі госпіталю ім. З. П. Соловйова.

Родина Сергія Коновалова

У двадцять років до Сергію Сергійовичу прийшла перша любов. Його майбутня дружина співала в ансамблі, в якому він грав на роялі. З тих пір Антоніна Костянтинівна завжди поруч з чоловіком. З маленькою дитиною вона поїхала у військову частину на Крайню Північ. Через багато років Антоніна Коновалова пішла з роботи, щоб допомагати лікареві на його сеансах.

Сергій Коновалов в нетрадиційній медицині

Працюючи в госпіталі Коновалов зрозумів, що навіть найкращі лікарі, сучасна апаратура, дорогі ліки не допоможуть вилікувати деяких хворих. На початку лікарської практики він мріяв, що отримані знання і гарне медичне обладнання допоможуть йому вилікувати пацієнтів. Але минав час, Сергій Сергійович бачив багато безнадійних випадків. Йому не вдалося врятувати свого батька від раку.

Доктор Сергій Коновалов займається нетрадиційною медициною

Коновалов задумався про правильність лікування: «Якщо розвиток науково-технічного прогресу і фармакології не сприяють позбавленню від важких недуг, то може потрібно відійти від традиційних методів?» Сергій Сергійович так і не закінчив дисертацію, яка б відкрила дорогу до більш високих посад.

Він зробив свій вибір на користь нетрадиційної медицини, розробив свою теорію. З тих пір він повністю віддає себе роботі.

Хобі доктора Коновалова

Фігуристи Лариса Селезньова і Олег Макаров виступають під музику Коновалова Коновалов відомий своїми піснями і романсами. Його музичні твори звучали на радіо, телебаченні, на Олімпійських іграх у Калгарі. Під композицію «Потік» перемогли на чемпіонаті Європи фігуристи Лариса Селезньова і Олег Макаров.

Але зараз весь вільний час Сергій Сергійович Коновалов присвячує досліджень, лекцій. Він допомагає людям боротися і перемагати хвороби.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: