Ім’я: Сергій Колесников

Дата народження: 4 січня 1955 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, телеведучий

Вага: 80 кг

Зріст: 187 см

Біографія Сергія Колесникова

Дитинство і родина Сергія Колесникова

Сергій народився в Москві, хоча тоді це було передмістя в годині їзди від столиці під назвою селище Москворечье. Він розташовувався серед городів, погребів, сіл, неподалік була гай, текла Москва-ріка. Хлопчик був третім, молодшим сином. Батьки дуже хотіли дівчинку, тому, коли на світ з’явився Сергій, вони дуже засмутилися.

З дитинства хлопчик захоплювався грою на гітарі. Всі діти в їхньому дворі мріяли грати на цьому інструменті, але через брак, майстрували гітари самі. Ці саморобки видавали фальшиві звуки, але і це для них було дивом. Сергію пощастило більше за інших, батьки купили синові справжню гітару за сім гривень п’ятдесят копійок, хоч це і вважалося недозволеною розкішшю. Це зробило його самим популярним у дворі, він став справжнім дворовим «міністром культури». Однокласникам і хлопцям з двору він читав Маяковського. Його акторські дані вирували в ньому вже тоді.

Актор Сергій Колесников, екс-ведучий програми Фазенда

На здібності хлопчика звернула увагу викладач англійської мови, яка порадила талановитому школяреві вчитися на актора. Колесніков вважає, що не зароди вона тоді в ньому думка про можливість отримання ним акторській професії, невідомо, ким би він став, і як склалося б його життя.

Закінчивши школу, вступити вдалося тільки з другого разу. Не дивлячись на те, що жив він практично в Москві, своїм не вважали, і настільки близьке проживання від столиці нічим не допомогло майбутньому актору. Він надходив на рівних з іншими хлопцями умовах. Сергій став студентом школи-студії МХАТ, потрапивши на курс Ст. Богомолова і С. Пилявской. У 1978-му Колесніков вже з дипломом в руках став актором трупи.

Початок кар’єри актора Сергія Колесникова

Його дебютна роль – вуличний музикант, яку він зіграв у постановці «Життя Галілея». Далі слідувала робота в «Трьох гладунів», «Кіно» і «Марії Стюарт».

У 1987-му актор почав грати в МХАТ імені Горького. Він був задіяний у виставах «На дні», «Мертві душі» і «На всякого мудреця досить простоти». Через три роки Сергій Валентинович повернувся в рідний театр. Там зіграв в «Горі від розуму», «Грози», «Олені і шалашовке», «Борисі Годунові».

Актор Сергій Колесников шукає натхнення на смітнику На новій сцені МХАТ у 1992-му Колесніков поставив виставу із назвою «Несподівана радість». Там звучали вірші і музика Сергія Валентиновича. Тоді ж він брав участь у постановці «Вірної дружини» і «Історії солдата» в театрі імені Гоголя. З 1990-го по жовтень 2011-го року Колесников працював у МХТ імені Чехова.

Новим етапом у творчості актора стала передача «Фазенда», яку він вів на протязі декількох років. З його участю вийшло двісті п’ятдесят випусків. Передача йшла по вихідних на Першому каналі. Її метою було допомогти дачникам облаштувати свої ділянки і будинку, зробити їх індивідуальними. Кожну серію знімали двадцять один день. Робота була колосальною.

Колесніков розумів, що повинен по неділях дарувати людям гарний настрій, тому намагався робити передачі цікавими, музичними і веселими, дають позитивний імпульс. Кожен випуск був своєрідним уявленням. Не дивно, що незабаром у передачі з’явилося чимало шанувальників. Щоб не відволікатися на роботу в театрі, він пішов звідти, переставши грати на сцені. Однак в 2012 році його несподівано відсторонили від ведення передачі без якихось пояснень. З осені 2012-го ведучим передачі став Роман Будніков.

Звичайно, розлучитися з «Фазенди» було нелегко. Але Сергій Валентинович зайняв себе роботою: знімався в кіно, вів концерти, грав у атрепризах. Колесніков не раз брав участь в озвучуванні мультиплікаційних та зарубіжних фільмів. Так, у картинах про Джеймса Бонда, голосом Колеснікова говорить Роджер Мур і Шон Коннері. У нього є досвід озвучування комп’ютерних ігор.

Сергій Колесников — Голуби цілуються на даху Все, що хоч якось пов’язано з самореалізацією, для Колеснікова завжди представляло інтерес. Він говорить, що будь-яка творча людина «жадібний до самореалізації». Чим більше таких можливостей, тим краще. Якщо зупинитися на грі в театрі або на те, щоб вести якусь передачу, через деякий час стане нудно.

Набагато цікавіше, коли у актора є можливість зніматися в кіно, грати на сцені, співати, озвучувати фільми та ігри, вести концерти. Все це чергується, змінюється, виникають нові ідеї. Така робота сприяє творчому піднесенню, вдається вкладати в неї й «нутро», і душу. Все це однаково важливо для Сергія Колесникова.

Сергій Колесніков в даний час

Актор знявся у понад тридцяти картинах, починаючи з 1976-го року. Остання його робота – фільм «Чорне море».

У 2012-му актор отримав цікаву пропозицію знятися в «Міцному горішку 5». Треба сказати, що перед тим як погодитися, Колеснікову довелося переглянути всі частини, так як він поняття не мав про цьому фільмі. Там він здався в епізодичній, але яскравої ролі, зігравши, одного з кандидатів в президенти Росії. Справа в тому, що режисер Джон Мур пам’ятав Колеснікова по грі в «Замерзлі душі» Софії Бартес, де він теж грав російського персонажа.

Колесніков – автор пісень, періодично він дає сольні концерти. Його композиції можна чути в театральних постановках і фільмах.

Особисте життя Сергія Колесникова

Вперше Колесніков одружився у віці вісімнадцяти років. Подружжя були дуже юними і незабаром розчарувалися в сімейному житті. Шлюб розпався. Вдруге він одружився, навчаючись у театральному Вузі на такий же студентці, як сам. Але і цей шлюб довго не протримався.

Актор Сергій Колесников був одружений кілька разів

Третій його дружиною стала Марія Веліканова. Вона художник, працює в кіно і на телебаченні. Великанова «блакитних кровей». Її сім’я жила в квартирі на Кутузовському, батьки працювали архітекторами. В їх домі бували Андрій Бітов, Юрій Рост, Белла Ахмадуліна, Резо Габріадзе. В той час всі вони були відомими людьми.

У Колеснікова два дорослих сини – Іван і Олександр. Старший Олександр став архітектором, а Іван пішов по стопах батька, став актором і працює в театрі Маяковського. Іван одружений і у нього є дочка – онука Сергія Валентиновича. Колесніков вважає, що ніколи не зрозуміє покоління своїх дітей, а тим більше, свою онуку. Загальнолюдські принципи та засади життя, звичайно, не змінюються, але «дрібнички», як висловився артист, ніколи не стануть для нього настільки важливі, як вони важливі сьогоднішньої молоді. Під брязкальцями він має зважаючи на автомобілі, мобільні телефони, телевізори і так далі.

Актор намагається ніколи не показувати людям свого поганого настрою. На його думку, з «кислою міною» краще взагалі не виходити на вулицю. Вважає, що будь-який артист працює для людей, тому не можна пройти повз людину, яка підходить, щоб подякувати або висловити своє ставлення до творчості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: