Ім’я: Сергій Кирієнко

Дата народження: 26 липня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Сухум, Абхазія

Діяльність: політик, екс-глава «Росатому»

Вага: 71 кг

Зріст: 170 см

Біографія Сергія Кирієнка

Сергій Владиленович Кирієнко – відомий російський політичний діяч. У 1998 році 35-річний політик став наймолодшим главою уряду за всю історію Росії. З 2005 року очолював корпорацію «Росатом». У жовтні 2016 року кар’єра Сергія Кирієнко зробила новий виток, коли президент Росії Володимир Путін призначив Сергія Владленовича на посаду Першого заступника глави Адміністрації президента Росії.

Сергій Владиленович Кирієнко

Ранні роки. Освіта

Сергій Кирієнко (прізвище матері) народився в сім’ї професора Владилена Яковича Израителя і економіста Лариси Василівни Кирієнко.

Батьки Кирієнко познайомилися ще дітьми. Вони жили в одному будинку, вчилися в одній школі, одружилися в часи студентства. Ранні роки Сергія пройшли в Горькому (нині Нижній Новгород), а коли на початку 70-х років батьки майбутнього політика розійшлися, батько залишився жити і викладати в Горькому, а Сергій і його мати переїхали в Сочі. 4 клас молодший Кирієнко пішов вже в сочинську загальноосвітню школу №7.

Проте після закінчення школи він повернувся в Горький, вступив Інститут інженерів водного транспорту, де викладав його батько, і у 22 роки став дипломованим інженером-кораблестроителем.

У Сергія Кирієнко 4-й дан з айкідо

Майбутній політик вже в студентські роки зарекомендував себе як інтелігентна, комунікабельна, впевнена в собі лідер-організатор. Навчався на одні п’ятірки, дуже уважно слухав лекції і брав активну участь у семінарах.

Сергій Кирієнко у Познера (2011 рік) Викладачі вузу не хотіли відпускати талановитого студента і запропонували продовжити навчання в аспірантурі, але Сергій зволів піти працювати на завод, а в 1984 році пішов в армію. Аж до 1986 року він служив у військово-повітряних військах під українським містом Миколаїв, по закінченні служби отримав звання замкомвзводу.

У тому ж 1984 році він поповнив ряди КПРС. Його дід Яків (по батьківській лінії) був видатним комуністичним активістом, і Сергій Кирієнко пішов по стопах предка, також був відданий партії. Після ліквідації КПРС у 1991 році він навіть залишив у себе партійний квиток на пам’ять.

Політична кар’єра

Початок трудової діяльності Кирієнко було покладено в 1986 році, на суднобудівному заводі в Сормовском районі Нижнього Новгорода («Червоне Сормово»). Сергій Кирієнко був прийнятий на посаду рядового майстри, і дуже скоро завдяки його організаторським здібностям бригада зварювальників вибилася в лідери виробництва. Також він вів активне громадське життя в якості секретаря заводського комітету комсомолу. Розумний, активний, працьовитий юнак звернув на себе увагу колег по партії і незабаром був призначений секретарем Горьковського облкомітету ВЛКСМ.

Передвиборчий ролик Сергія Кирієнка (1999 рік) До 28 років Сергій Кирієнко був обраний депутатом в Горьковський обласна рада народних депутатів. У 1991 році вступив в Академію народного господарства при Президентові РФ, яку закінчив у 1993 році за спеціальністю «фінанси і банківська справа», ставши менеджером вищої кваліфікації.

Кирієнко працював з Борисом Нємцовим

У період з 1992 по 1997 рік він був гендиректором молодіжного концерну АМК, головою правління банку, президентом нафтової держкомпанії «НорсиОйл», яка в 2001 році була поглинена «Лукойлом».

Значним етапом у кар’єрі Сергія Кирієнко стало призначення його у травні 1997 року на посаду першого заступника міністра палива та енергетики РФ. Через півроку, восени 1997 р., Сергій Кирієнко у віці 35 років був призначений Борисом Єльциним на посаду міністра палива та енергетики РФ.

На фото: Сергій Кирієнко і Борис Єльцин

З квітня по серпень Кирієнко очолював Уряд РФ, 14 грудня 1997 року Сергій Кирієнко був обраний депутатом Держдуми другого скликання.

1998 рік: Кирієнко представляє нового голову ФСБ Володимира Путіна Був лідером партій і політичних рухів «Нова сила» (1998), «Союз правих сил» (1999-2000).

Важливою віхою в кар’єрі Кирієнко стало затвердження його 12 грудня 2007 р. генеральним директором Держкорпорації «Росатом» – холдингу, що об’єднує понад трьох сотень атомних підприємств.

Кирієнко про перспективи атомної галузі в Росії 5 жовтня 2016 року був призначений указом президента Росії Володимира Путіна на посаду Першого заступника керівника Адміністрації президента РФ замість його попередника В’ячеслава Володіна, який, у свою чергу, був підвищений до спікера Держдуми VII скликання. Новим главою «Росатома» після відходу Кирієнко був призначений професор кафедри макроекономіки РАНХиГСа Олексій Лихачов, давній знайомий Сергія Владленовича.

Особисте життя Сергія Кирієнко

Сергій Кирієнко одружений на Марії Vladislavovne Буслячої. Жінка – медик за освітою, працювала дитячим лікарем.Познайомився політик зі своєю майбутньою дружиною в Сочі, в шкільні роки, а створили сім’ю молоді люди в часи студентства, коли їм було по 19 років.

Сергій Кирієнко з дружиною і старшими дітьми

Сергій Кирієнко – вірний чоловік і турботливий батько. У подружжя троє дітей: син Володимир (1983 р.) і дві дочки – Любов (1992 р. н.) і Надія (2002 р.). Син Володимир – успішний керівник і бізнесмен, займав високі пости у великих організаціях: ТОВ «Капітал», «Ростелеком», «Titanium Investments». Володимир Сергійович є власником електростанції у Володимирській області, співвласником «Саровбизнесбанка».

На фото: син Сергія Кирієнко Володимир

Сергій Кирієнко веде активну політичну і державну роботу. Його пріоритети – це збереження сім’ї, заняття спортом (айкідо, підводне плавання), активний відпочинок (полювання, риболовля), насичена громадська діяльність (соціальні, культурні, інформаційні, освітні напрямки).

Одне з хобі Сергія Кирієнко – підводне плавання

Сергій Кирієнко зараз

У жовтні 2016 року Сергій Кирієнко приступив до виконання обов’язків Першого заступника голови президентської адміністрації. Першим заходом на новій посаді став форум руху ЗНФ, що відбувся в Ялті.

У 2016 Кирієнко був призначений Першим заступником глави Адміністрації президента

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: