Ім’я: Сергій Горобченко

Дата народження: 29 липня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Североуральск, Свердловська обл.

Діяльність: актор

Вага: 93 кг

Зріст: 190 см

Біографія Сергія Горобченко

Сергій Горобченко – це відомий російський актор, що зробив прекрасну кар’єру в кіно і театрі. Серед його робіт є безліч популярних бойовиків, проникливих мелодрам і веселих комедій. Саме тому наш сьогоднішній герой був і залишається актором, який завжди близький всім і кожному.

Дитинство і родина Сергія Горобченко

Сергій Горобченко з’явився на світ 29 липня 1972 року в промисловому російському місті Североуральску (Свердловська область). У шкільні роки майбутній актор навчався досить непогано, завжди був у числі кращих учнів. Крім того, чималих результатів Сергій домігся також і в світі спорту. Він займався волейболом, футболом і нерідко відвідував тренажерний зал. Деякий час за наполяганням батьків наш сьогоднішній герой відвідував також і музичну школу. Але на уроки в «музикалку» ходив знехотя, а тому якихось серйозних успіхів на цій ниві не досяг.

Фільми з актором Сергієм Горобченко сьогодні дуже популярні

Закінчивши середню школу, Сергій Горобченко вирішив вступати в МЕІ, проте згодом змінив своє рішення із-за великого конкурсу в даному Вузі. Таким чином, після деяких роздумів молодий хлопець вирушив до Санкт-Петербурга, де вступив у тамтешній Гірничий інститут. Однак у цьому місці наш сьогоднішній герой відучився лише півроку. Саме стільки часу знадобилося хлопцеві для того, щоб усвідомити, що гірська промисловість – це не та дорога, якою він хотів би слідувати в житті. У підсумку Сергій Горобченко залишив інститут і став шукати для себе новий шлях в кар’єрі. Спочатку молодий хлопець вирішив пов’язати своє життя з музикою. Однак згодом вирішив спробувати себе в якості артиста.

Саме так після недовгих пошуків нового життєвого шляху, наш сьогоднішній герой опинився в ЛГИТМиКе. Прочитавши на вступних іспитах невеликий уривок з «Анни Кареніної», Сергій, несподівано для всіх, зумів сподобатися театральним метрам, а тому вже незабаром отримав омріяний студентський квиток. Саме цей момент згодом став відправною точкою в довгій акторській кар’єрі хлопця. Він вчився в кращих педагогів Санкт-Петербурга, а паралельно з цим виступав у нічному клубі в якості танцюриста. Згодом вміння танцювати еротичні танці непогано допомогло хлопцеві в його акторській кар’єрі.

Перші ролі Сергія Горобченко в театрі

Закінчивши театральний ВУЗ, Сергій Горобченко став грати на сцені Театру імені Акімова. З нічного клубу до того моменту хлопець вже звільнився, а тому весь свій вільний час актор знову-таки присвячував театру. Паралельно з основною роботою він грав в антрепризних спектаклях Михайла Боярського. Згодом саме він допоміг молодому актору зробити ще один важливий крок у своїй кар’єрі і влаштуватися в театр Ленком.

неангели та Сергій Горобченко — Відлітаю На новому місці хлопця прийняли привітно. Через кілька місяців після дебюту на ленкомівську сцені Сергій Горобченко став отримувати в театрі великі ролі в центральних постановках. Можливо, в один прекрасний момент наш сьогоднішній герой зумів би стати справжньою зіркою театру Ленком, однак його театральна кар’єра перервалася в той момент, коли в житті хлопця з’явилося кіно.

Початок фільмографії Сергія Горобченко

Свою першу роль молодий провінційний хлопець зіграв у серіалі «Агент національної безпеки». Як це ні дивно, однак у цьому проекті йому відразу ж довірили досить велику роль одного з постійних персонажів. Слідом за першою роботою була ще одна значуща акторська роль. Сергій Горобченко зіграв головну роль у ексцентричної комедії «Башмачник», а тому вже незабаром утвердився в якості одного з найбільш перспективних акторів російського кіно.

Прес-конференція з актором Сергієм Горобченко Після цього в кар’єрі Сергія Горобченко було кілька нових ролей. Однак, незважаючи на це, по-справжньому зоряною для нього стала лише одна акторська робота. Зігравши Петю «Раму» у кримінальній драмі «Бумер», талановитий росіянин моментально став справжньою знаменитістю в РФ і деяких інших країнах пострадянського простору.

Згодом славу акторові зміцнили деякі інші популярні кінокартини. Серед таких варто згадати фільми «Московський жигало», «Перший після бога», «Ліфт», «Квартирантка», «Міннесота» (приз фестивалю «Амурська осінь») і деякі інші роботи актора. Крім того, великий успіх нашому сьогоднішньому герою принесли також популярні телевізійні серіали – «Москва. Центральний округ», «Таксистка», «Брати Карамазови» та деякі інші. Кожен з названих проектів став маленькою сходинкою в кар’єрі актора. Він грав слідчих і стриптизерів, бандитів і бравих солдатів морського флоту. Діапазон екранних ролей нашого сьогоднішнього героя був просто величезний. А тому кількість його прихильників зростало з кожним роком.

Кращі фільми з Сергієм Горобченко

Чимало шанувальників актора знайшлося також і серед видатних російських критиків і авторитетних журналістів. У різні роки актор отримав нагороду фестивалю «Любити по-російськи» (за фільм «Башмачник», в якому також знімалися Юрій Думчев, Дмитро Назаров, Олександр Яцко, Максим Щеголев та інші), приз кінофоруму «Амурська осінь» («Міннесота»), нагороду «Золотого орла» за серіал «Брати Карамазови». Крім того, варто додати, що в 2010-му році російської редакцією журналу GQ акторові було присуджено звання «Чоловіка року».

Актор Сергій Горобченко з дружиною Поліною Невзорової і дітьми

Не збавляє обертів кар’єра актора також і останнім часом. Сергій Горобченко часто знімається в кіно і грає на телебаченні. Зокрема у 2013-му році наш сьогоднішній герой зіграв вже в четвертому сезоні популярного детективного серіалу «Москва. Центральний округ», а також з’явився в комедії «Зоряна любов», бойовику «Колишніх не буває», а також в деяких інших телевізійних та кінематографічних проектах.

Сергій Горобченко в даний час

На момент написання даної статті останньою роботою у великій фільмографії актора був телевізійний міні-серіал «Чужий». Крім того, відомо, що в 2014-му році Сергій Горобченко зіграє з Валерієм Гостюхиным в серіалі «Далекобійники-4».

Особисте життя Сергія Горобченко

На другому курсі Сергій Горобченко жив цивільним шлюбом разом зі своєю однокурсницею – актрисою Олександрою Флоринський. В результаті любовного союзу на світ з’явився їхній спільний син Гліб. Однак згодом закохані розійшлися. У 2008-му році російський актор одружився з Поліною Невзорової (дочка Олександра Невзорова). В рамках цього союзу на світ з’явилися три сини і дочка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: