Ім’я: Сергій Глазьєв

Дата народження: 1 січня 1961 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Запоріжжя, Українська РСР

Діяльність: політик, економіст

Вага: 86 кг

Зріст: 179 см

Біографія Сергія Глазьєва

Глазьєв сергій Юрійович – радник президента РФ з питань регіональної економічної інтеграції, має ступінь доктора економіки, входить в число академіків РАН.

Радник президента, доктор економічних наук Сергій Глазьєв

Ранні роки Сергія Глазьєва. Освіта і наукова діяльність

Народився російський політик з українськими корінням у славному місті Запоріжжі, в сім’ї майстра й інженера-проектировщицы заводу «Запоріжсталь». Все своє дитинство Сергій Юрійович провів у Запоріжжі, вчився в єдиній україномовній школі Запоріжжя №31. Вчився добре і, за словами вчителів, володів чудовою пам’яттю.

У 1978 році Сергій Глазьєв вирушив підкорювати столицю Росії, вступив на хімічний факультет МДУ. Однак після третього курсу молодий чоловік зрозумів, що помилився з вибором, і перевівся на економічний факультет, який у результаті закінчив з відзнакою.

«Познер»: Сергій Глазьєв Однак на цьому наукова діяльність Сергія Глазьєва не закінчилася – після випуску з МДУ він поступив в аспірантуру Центрального економіко-математичного інституту (ЦЕМІ РАН), в 1986 році захистив кандидатську дисертацію, паралельно займаючи посаду молодшого наукового співробітника при інституті. 4 роки опісля Він отримав докторську ступінь, таким чином ставши наймолодшим доктором наук у СРСР – на той момент йому виповнилося 29 років.

Безумовно, видатні інтелектуальні здібності Сергія Юрійовича посприяли його кар’єрному зростанню, але такий стрімкий зліт багато пояснюють тісним спілкування з метром економіки, академіком Дмитром Львовим, який був науковим керівником обдарованого молодого економіста в університеті, обіймав посаду заступника директора, а згодом і директора в ЦЕМІ.

У 1999 році Сергію Юрійовичу присвоїли звання професора. У 2000 році Він став кореспондентом Російської академії наук, а в 2008 році – академіком. У науковому послужному списку Сергія Глазьєва – близько двох сотень економічних статей і монографій. Серед останніх – доповідь, присвячений модернізації національної економіки як головного напрямки антикризових заходів, монографія, аналізує процес становлення нового технологічного укладу в глобальному техніко-економічному розвитку, і ряд робіт, пов’язаних з розробкою антикризової політики.

Політична кар’єра Сергія Глазьєва

У 1987 році Сергій Глазьєв почав відвідувати семінари молодих економістів у «Зміїній гірці» під керівництвом Єгора Гайдара і Анатолія Чубайса. Його здібності були відзначені керівництвом клубу, і в 1989 році був призначений на посаду заступника директора в Міжнародному центрі дослідження економічних реформ, створений британським Центром дослідження комуністичної економіки.

Сергій Глазьєв в молодості (на фото праворуч)

Під час стажування у Відні Він познайомився з Петром Авеным. Восени 1991 року той очолив комітет з питань зовнішньоекономічних зв’язків РФ і запросив Сергія Юрійовича на посаду першого заступника.

Через рік Петро Авен покинув уряд, і Сергій Глазьєв зайняв його місце, однак через півроку, у вересні 1993, подав у відставку з формулюванням «незгоду з «неконституційними діями президента Бориса Єльцина.

Проте в 1994 році Сергій Юрійович повернувся в «велику політику», баллотировавшись в депутати Держдуми I скликання в списках «Демократичної партії Росії» і зайнявши посаду голови посаду в Комітеті з економічної політики. У 1996 році він був призначений одним з керівників апарату Ради безпеки Росії, паралельно працював на посаді начальника інформаційно-аналітичного управління апарату Ради Федерації РФ. У 2000 році Він став депутатом Держдуми III скликання. З листопада 2002 року працював у Комітеті кредитування.

Виступ Сергія Глазьєва на Всеросійському бізнес-форумі (2014 рік) У 2002 році Він брав участь у виборах губернатора Красноярського краю, за підсумками голосування зайняв третє місце з 21,44% голосів. Його сильними супротивниками виступили Олександр Хлопонін (25,25%) і Олександр Усс (27,62%).

Сергій Глазьєв: «Я поверну в Краснодарський край вкрадені багатства»

Під час виборів до Держдуми IV скликання Сергієм Глазьєвим був організований блок «Батьківщина», у складі якого він здобув переконливу перемогу.

З 2004 року по 2007 рік Він був депутатом Держдуми IV скликання, числився в складі Комітету охорони здоров’я та Комітету з бюджету і податків.

У 2004 році Він брав участь в президентських виборах як самовисуванець. За підсумками голосування набрав 4,1% голосів, поступився лише Миколі Харитонову (13,69%) і Володимиру Путіну (71,31%).

У 2004 Сергій Глазьєв балотувався в президенти

У листопаді 2008 року Він обійняв посаду заступника генерального секретаря Євразійського економічного співтовариства. Роком пізніше, 4 лютого 2009, Сергія Глазьєва призначили Відповідальним секретарем Комісії Митного Союзу Білорусії, Казахстану і Російської Федерації. За час керівництва він сприяв забезпеченню стабільного функціонування Митного Союзу, сформував його інституційну структуру та створив нормативно-правову базу, що регулює взаємодію сторін, а також запровадив єдину систему всіх видів фінансового регулювання. Всі ці заходи дозволили з 1 січня 2012 року говорити про створення єдиного економічного простору між учасниками союзу.

З 2009 року Сергій Глазьєв був куратором Митного союзу

На президентських виборах 2012 року Глазьєв пройшов офіційну процедуру реєстрації в якості довіреної особи кандидата Володимира Путіна. 28 липня 2012 року Сергій Глазьєв був призначений Радником Президента РФ з питань, що стосуються діяльності Митного Союзу і Єдиного економічного простору РФ, Республіки білорусь і Республіки Казахстан.

Особисте життя Сергія Глазьєва

Сергій Глазьєв одружений, подружжя виховало двох дітей. Сім’я Глазьевых живе в Москві.

Сергій Глазьєв і його дружина Ольга

Одним із головних своїх захоплень Сергій Глазьєв називає читання, відзначаючи, що його улюблений письменник – Федір Достоєвський. Також політик захоплюється плаванням та гірськими лижами.

Сергій Глазьєв і його старший син Юрій

Сергій Глазьєв – політик сьогодні

У 2016 році Сергій Глазьєв виконував обов’язки радника Президента РФ Володимира Путіна з питань регіональної економічної інтеграції, а також входив в Національний фінансовий рада Банку Росії.

Сергій Глазьєв: «Що нас чекає до кінця 2016 року?» Він багато в чому підтримує політику російського уряду щодо України, що послужило причиною занесення Сергія Юрійовича в санкційні списки Австралії, ЄС, Канади, України і Швейцарії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: