Ім’я: Сергій Газаров

Дата народження: 13 січня 1958 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Баку, АРСР

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 73 кг

Зріст: 172 см

Біографія Сергія Газарова

Дитинство і родина Сергія Газарова

Мама Сергія Газарова чудово співала. Її домашні виступи були схожі на справжні концерти, на театр одного актора. Хлопчик виховувався в театральній атмосфері, часто лицедействовал.

У школі він брав участь у всіх виставах, вважали, що у нього, безсумнівно, акторське майбутнє. Закінчивши навчання, Сергій спробував вступити на акторський факультет у своєму рідному місті. Він не здав українську мову і провалився. Цілий рік Газаров готувався, працюючи одночасно в Будинку офіцерів, де виносив декорації і закривав завісу. Зароблені гроші він відкладав і зміг поїхати до Москви, щоб поступити в ГІТІС.

Актор Сергій Газаров в молодості

Швидше за все, Газаров зі своїм найсильнішим, як він сам висловився, ринковим акцентом так і не став би студентом, якби не Олег Табаков, який вирішив прийняти бакинца. В тому році був конкурс вісімсот чоловік на місце, однак Сергій став одним із студентів Гітісу.

Кар’єра Сергія Газарова: театр, фільмографія, режисуру

Інститут хлопець закінчив у 1980-му. Спочатку він працював у театрі «Сучасник» (до 1986 року), а потім його вчитель Олег Табаков запросив актора на роботу в Театр-студію, де він пропрацював до 1991-го року.

Роботу в Табакерці Газаров вважає дуже важливим періодом в житті. Швидше всього, що без такого досвіду його кар’єра склалася б інакше. Табакову властиво безпомилково визначати, хто є хто. Адже творче життя практично всіх хто у нього вчився, склалася вдало.

Часто на репетиціях Табаков садив Газарова недалеко від себе, даючи можливість спостерігати, інколи радився, заохочуючи таким чином, інтерес актора до режисури. Всі з цього почалося. Вже в 1991-му Газаров поставив «Ревізора», отримавши за цю роботу премію СТД. Його «Ревізора» визнали кращою виставою року.

Після такого вдалого досвіду, Сергій Ишханович захотів попрацювати самостійно. Він залишив театр і відкрив кінокомпанію «Микита і Петро». Йому здавалося, що з усім він зможе впоратися сам, в тому числі і з пошуком грошей. Але на ділі все виявилося набагато складніше. У його планах був багатосерійний мультиплікаційний фільм, спонсори були знайдені, але все розвалилося.

Газаров з ножем у фільмі Михалкова 12 Газаров почав зніматися в кіно відразу після закінчення Гітісу. На початку це були невеликі, часто епізодичні ролі. Тільки через три роки він знявся в головній ролі у фільмі «Виграш самотнього комерсанта», де зіграв латиноамериканця. У вісімдесятих актором були зіграні ролі у кінострічках «Чудовисько або хтось інший», «Везуча», «Іспанська актриса для російського міністра» та ін Багато знімався Газаров і в першій половині дев’яностих.

Паралельно зі зйомками в кіно, актор пробував себе як кінорежисер. Першою такою самостійною роботою стала мелодрама «Крейзі».

У дев’яностих роках талановитому акторові і режисерові доводилося підробляти, час було складне і грошей на утримання сім’ї, де зростало два сина, не вистачало. Газаров кілька років таксував. Пізніше він відкрив свій ресторан.

Доктор Тирса. Актор Сергій Газаров про серіал. У 1998-му Сергій Ишханович став головним режисером драматичного театру Армена Джигарханяна. Він одразу звільнив майже всіх акторів, вважаючи, що здебільшого там працювали шанувальники Армена Борисовича. З усієї колишньої трупи Газаров залишив лише трьох-чотирьох талановитих акторів, чим здобув собі славу режисера-людожера. Як режисер він вважав, що має бути залізна дисципліна в колективі, не терпів бардаку. У театрі їм були поставлені дві вистави.

Сергій Газаров в даний час

У 2000-му Газаров став режисером проекту, який називався «Імперія під ударом», крім того, їм були зняті три телесеріалу: «Сищик Путілін», «П’ятий кут» і «Темна конячка».

«Імперія під ударом» — виявився дуже цікавим проектом. Це була робота для ОРТ. Режисер зняв одну з серій, причому, як він вважає, умови були просто ідеальні. Серія називалася «Велика княгиня» і розповідала про людей його покоління, через весь фільм проходила любовна лінія, крім того картина зачіпала багато насущні життєві проблеми. Олексій Слаповський – сценарист, який погодився скорегувати лінії деяких героїв, зробити їх динамічніше, як просив його Газаров.

Знімаючи «Темну конячку», Сергій Ишханович і сам зіграв невелику роль. Його герой був генералом ФСБ. Проте він весь час ловив себе на думці, що дивиться на процес зйомок не як актор, а як режисер. Складно було поєднувати в собі і те і інше.

У 2005-му Газаров знімався в «Турецькому гамбіті» і у фільмі «Доктор Живаго». У 2006-му він працював разом з Сергієм Кеосаяном, знімаючись у нього в «Зайці над безоднею» в ролі циганського барона. Окремо треба сказати про картину «12» Микити Міхалкова. Газаров вважає, що якщо запрошує такий режисер, слід відразу погоджуватися. Робота в його фільмі залишила незабутній слід у пам’яті і в душі, він зазнав дуже сильні почуття і за твердженням Сергія Ишхановича, рік після зйомок перебував у справжньої депресії.

Сьогодні Газаров знімається дуже вибірково. Він талановитий актор і перевтілюється без особливих труднощів, проте справжніх героїв ніколи не брався грати, щоб не зіпсувати фільм.

Особисте життя Сергія Газарова

Сергій Газаров з дружиною Іриною Метлицкой

Дружиною Газарова, з якою він прожив чотирнадцять років, була актриса Ирина Метлицкая. У них двоє синів – Петро і Микита. Метлицкая померла від лейкемії в 1997 році. Сергій Ишханович боровся за дружину до останнього, возив її до кращих онкологам Європи, але все безрезультатно, вона все-таки померла.

Незабаром в житті актора з’явилася Олена, яка стала його дружиною і народила Газарову в 2007-му році третього сина. Хлопчика назвали Степаном.

Старші сини актора вже дорослі самостійні люди. Батько трьох синів стверджує, що у старших є своя життєва позиція, і якось впливати та тиснути на них вже категорично не можна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: