Ім’я: Сергій Гармаш

Дата народження: 1 вересня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Херсон, СРСР

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 85 кг

Зріст: 187 см

Біографія Сергія Гармаша

Дитинство і родина

Батьки Сергія дізналися один одного в самодіяльному театрі. Мама, Людмила Ипполитовна, має польське коріння по батьківській лінії. Вона з’явилася на світ в одному з сіл Західної України, працювала протягом всього трудового стажу на автобусній станції — диспетчером.

Тато, Леонід Трохимович, починав свою кар’єру простим водієм. В подальшому він отримав вищу освіту і виріс до керівної посади. Від підприємства, де він працював, батьку виділили дачу. Дід з його боку був бухгалтером будівельної організації в Харкові, а бабуся була рахівником (обслуговувала залізницю).

Прізвище Гармаш свідчить, що в родоводі Сергія були запорізькі козаки. В цих військах саме так називали артилеристів.

У Сергія є молодший брат Роман.

Актор Сергій Гармаш народився в творчій родині

Сам актор тепер згадує, що в школі йому погано давалися точні науки. Зразковою поведінкою він не відрізнявся, проте з гуманітарних предметів встигав чудово. Після закінчення школи Сергій не знав, куди йти вчитися далі. Він ознайомився з довідником для вступників у вузи, і з’ясував, що самі відповідні іспити – в театральних інститутах.

Але була мрія про морехідному училищі, де потрібні знання точних наук. Тим часом Сергій вирушив на змагання з вітрильного спорту. У цей момент його мама відвезла документи сина в Дніпропетровськ та подала їх в театральне училище. Ось так все і вирішилось. Мама ж пам’ятала, як Сергій, будучи ще маленьким, казав: «Буду артистом!»

Юність актора Сергія Гармаша, шлях до сцени

Сергій без праці пройшов конкурс згадане навчальний заклад, по закінченні якого він став артистом лялькового театру. Працював за цією спеціальністю в рідному місті, виїжджав на гастролі в сусідні селища і колгоспи.

Два роки потому хлопця призвали в армію, і Сергій опинився в будбаті. Цей досвід виявився дуже цінним для його подальшого життя. По закінченні служби Гармаш вирішив вступити на навчання в Москві. В школі-студії МХАТ він читав довгий уривок з Достоєвського, і приймальна комісія поставилася до нього прихильно.

Сергій Гармаш «По нещастю або до щастя» Вчитися йому довелося у Тарханова. Сергій завжди відрізнявся почуттям гумору, а свої цілі визначав чітко. Будучи вельми привабливим та хуліганським, в колі студентів він став лідером. У нього знайшлася пара приятелів, теж народилися у вересні місяці.

Свої дні народження вони святкували довго, забуваючи про навчання. Цю «теплу компанію через прогулів одного разу на півроку позбавили стипендії. Ще був період, коли хлопці працювали двірниками. Взимку потрібно очищати ділянку від снігу. Зате своє дозвілля вони проводили весело: з застіллями і своїм виконанням пісень Висоцького.

Вже на першому курсі запримітив гарну дівчину в своєму навчальному закладі – Тимофєєву Інну. Їй на той момент було всього 16 років, тому що вона вступила в студію відразу після загальноосвітньої школи. З Сергієм, людиною старше себе на цілих п’ять років, Інна і не думала заводити стосунки. Загалом, йому довелося довго добиватися свого, бо далі «дружби» справа не йшла. Одного разу під час бійки в ресторані Гармаш зламав ногу, після чого місяць перебував у лікарні. Далі він ще три місяці пересувався на милицях, а Інна його доглядала. Це зближення і вплинуло на подальший хід подій.

Особисте життя Сергія Гармаша

Сергій не вважав себе красенем і знав, що спочатку не викликав інтересу у Інни. Але поступово він домігся взаємності з її боку. Їх акторський шлюб існує давно. Його уклали під час зйомок фільму «Загін». Вони проходили в Прибалтиці, а реєстрацію збиралися проводити в Херсоні, де народився Сергій. Наречена з батьками туди прибула вчасно, а наречений – з запізненням на добу. Про це розповів актор Олександр Феклістов – тодішній товариш Гармаша.

Сергій Гармаш — Людина і Кішка Коли в 1984 році Сергія взяли на роботу в театр «Современник», він попросив, щоб туди взяли і його Інну. (За розподілом вона спочатку потрапила в театр міста Ногінська). Так вони і служать з тих пір в одному театрі.

Гармаш вважає, що на роботі вони не повинні один одному допомагати. Ця пара вінчалася в Новодівичому монастирі. У них є двоє дітей. У 1988 році народилася дочка Даша, а через 18 років – син Ваня. Про появу в родині хлопчика Сергій завжди мріяв, а сина назвав в честь

За словами друзів, у Сергія і Інни дуже гармонійний шлюб. Актор С. Гармаш надзвичайно цінує власний сімейне вогнище. Даша надійшла на продюсерський факультет Вдіку. Ваня в дошкільному віці почав відвідувати гурток «Маленький геній», де займався малюванням, математикою, читанням і так далі.

Сергій Гармаш з дружиною

Йому поки ще не скоро доведеться обирати професійний шлях. Оскільки батьки були дуже зайняті, хлопчику наймали няню. Сім’я проживає в заміському будинку, який Сергій побудував в Биково. Там є і лазня. Гармаш є дуже дбайливим господарем. Між тим, він не «зависає» в інтернеті, тому що на це потрібно багато часу. Сергій захоплений більш корисними речами.

Кар’єра актора Сергія Гармаша

При участі в дипломному спектаклі «Старший син» Гармаш був помічений режисером Костянтином Симоновим і запрошений на зйомки героїчної балади «Загін». Туди підбирали невідомих артистів. Зараз вже можна відзначити, що Сергію в кіно зазвичай діставалися ролі з «істинно чоловічим характером».

Почавши зніматися в 1984 році, він зіграв безліч «героїв другого плану» у великій кількості картин. З віком його кінематографічний статус підвищився. У знаменитого Анджея Вайди Гармаш зіграв у фільмі «Катинь». Актор брав участь в серіалі «Каменська» (в ролі оперативника Короткова). У цьому проекті працювали також Олена Яковлєва, Сергій Никоненко, Андрій Ільїн та інші.

Художній керівник театру «Современник» Галина Волчек – з розумінням ставиться до таких «побічних» робіт. В її трупі Гармаш теж став «зіркою», на яку ставлять спектаклі. Заслуженим артистом Росії він став у 2004 році, а в 2006 йому було присуджено звання народного.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: