Ім’я: Сергій Гапликов

Дата народження: 29 квітня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Фрунзе, Киргизька РСР

Діяльність: політик

Вага: 89 кг

Зріст: 182 см

Біографія Сергія Гапликова

Сергій Анатолійович Гапликов – Т.в.о. глави Республіки Комі (з 30 вересня 2015 року).

Т.в.о. глави Республіки Комі Сергій Гапликов

Ранні роки та освіта Сергія Гапликова

Сергій Гапликов з’явився на світ у місті Фрунзе Киргизької РСР. Його рід тісно пов’язаний корінням з козацтвом. Так як батьки Гапликова брали участь у будівництві Байкало-Амурської Магістралі, своє дитинство він провів у Сибіру і на Далекому Сході. У ранні роки життя Гапликов мріяв стати військовим, однак після школи він вступив на факультет машинобудування «Бауманки».

Сергій Гапликов: дитяче фото

Втім, провчився він там недовго. Бажання пов’язати своє життя з армією взяла вгору, і в 1988 році Сергій Гапликов відправився в армію; проходив службу в спецназі ГРУ Міноборони СРСР. Повернувшись у званні гвардії старшина», він все ж відновився у вузі і закінчив його з відзнакою, отримавши диплом за спеціальністю «інженер-розробник газодинамічних імпульсних пристроїв».

На фото: Сергій Гапликов з батьками, Світланою та Анатолієм Гапликовыми

Закінчивши інститут в 1995 році, Сергій Анатолійович влаштувався працювати в НДІ. Під час роботи він також отримував другу вищу, на цей раз з юридичним профілем. Вибір припав на МДІМВ, після закінчення якого він став фахівцем у галузі державного будівництва та управління.

Згодом, у 2000 році, він також отримав вищу економічну освіту (спеціальність «Світова економіка») у стінах Всеросійської академії зовнішньої торгівлі.

Політична кар’єра Сергія Гапликова

Ледь Гапликову виповнилося 24 роки, йому вдалося увійти до складу ради при Бюджетному комітеті Ради Російської Федерації. У 1996 році він влаштувався в мерію Москви, де відповідав за зовнішньо–економічну діяльність і міжнародні зв’язки. На цій посаді він працював до 2000 року.

Сергій Гапликов в молодості

У 2002 році Гапликов почав працювати в Мінекономрозвитку на посаді заступника начальника відділу в Департаменті економіки підприємств; потім був підвищений до заступника керівника Департаменту податкової політики, і, згодом, до заступника керівника Департаменту країн Європи Мінекономрозвитку Росії.

У квітні 2004 року президент Чувашії (Микола Федоров) призначив 34-річного Сергія Гапликова голови уряду республіки. При виборі Федоров керувався порадами Германа Грефа і спікера чуваської парламенту Михайла Михайлівського. Чотири дні потому його кандидатуру схвалили депутати Держради Чувашії. На посаді прем’єра Гапликов приділив особливу увагу розвитку малої підприємницької діяльності на території республіки, неодноразово наголошуючи, що саме вона є основою для розвитку економіки.

Новий В.о. глави Республіки Комі – Сергій Гапликов Дану посаду Галпиков займав аж до призначення заступником керівника апарату уряду рф Сергія Собяніна указом Володимира Путіна від 2 квітня 2010 року.

У 2011 році Володимир Путін призначив Сергя Гапликова головою державної корпорації «Олімпбуд». Також політик був включений в наглядову раду корпорації, де працював аж до закінчення Олімпіади. За діяльність на XXII Олімпійських і XI Паралімпійських іграх він був удостоєний Ордента «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня.

Сергій Гапликов брав активну участь у підготовці до Олімпіади в Сочі

30 вересня 2015 року Володимир Путін підписав указ, що призначає Гапликова Т.в.о. глави Республіки Комі.

Особисте життя Сергія Гапликова

За весь час своєї політичної кар’єри Сергій Анатолійович так і не дав розгорнутого інтерв’ю про особисте життя ні одному виданню. Відомо, що у Гапликова міцна і дружна сім’я. Його дружина – Гапликова Галина Євгенівна – домогосподарка. У 2015 році Сергій і його дружина відзначили срібне річницю весілля.

У подружжя Гапликовых двоє дітей: донька Дарина, студентка, і Олександр, школяр.

Сергій Анатолійович – багатостороння особистість. Він знає дві мови – англійську і німецьку, займається водним поло, і навіть завоював титул майстра спорту міжнародного класу.

Т.в.о. глави Республіки Комі Сергій Гапликов танцює Улюблена країна Гапликова – Італія. Він неодноразово відвідував Апеннінський півострів, і у своїй політичній доктрині багато в чому намагається спиратися на італійський досвід. Ще до призначення прем’єр-міністром Чувашії він організував ділову поїздку 50-ти чуваських чиновників в Італію для обміну досвідом.

Гапликов Сергій Анатолійович – політик сьогодні

На сьогодні Сергій Анатолійович є Т.в.о. губернатора республіки Комі, а також дійсним державним радником РФ II класу. Він також входить в «першу сотню» резерву управлінських кадрів, які патронує безпосередньо президент Росії.

Команда Сергія Гапликова Багато політологи відзначають високий професіоналізм Гапликова у сфері оподаткування, фінансового оздоровлення і міжнародних економічних відносин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: