Ім’я: Сергій Габріелян

Дата народження: 13 лютого 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 72 кг

Зріст: 165 см

Біографія Сергія Габріеляна

Сергій Габріелян – це талановитий комедійний актор, який зіграв за своє життя більш ніж півсотні фільмів. Його творча індивідуальність, рідкісне чарівність, а також тонке вміння смішити людей зробили нашого сьогоднішнього героя справжньою зіркою російського кіно.

Але що передувало цьому успіху? Які етапи пройшла кар’єру кіноактора, перш ніж вийти на сьогоднішню висоту? Дізнатися улюбленого актора трохи краще вам допоможе ця біографічна стаття.

Ранні роки, дитинство і родина Сергія Габріеляна

Сергій Едуардович Габріелян з’явився на світ 13 лютого 1962 року. Його батьки були середньостатистичними радянськими громадянами. А тому розповісти про сім’ї актора щось незвичайне досить складно. В цілому дитинство і юність актора залишаються періодом, прихованим під щільною завісою таємниці. Сергій рідко говорить про це, а тому інформації про ранні роки його життя вкрай мало.

Як правило, біографія актора починається з того моменту, як він отримав диплом про закінчення Гітісу (майстерня Людмили Касаткіної). Сталося це подія в 1987-му році. З цього моменту в житті нашого сьогоднішнього героя почався новий етап.

Відразу після отримання диплома Сергій вирушив на прослуховування в МХАТ імені Горького. Тут його прийняли тепло і привітно. А тому згодом талановитий актор став важливою частиною місцевої театральної трупи. За роки виступів у театрі Габріелян зіграв безліч чудових ролей. Однак, як це часто буває, найбільшу славу йому принесли не театральні, а кінематографічні роботи.

Актор Сергій Габріелян в молодості

Вперше зніматися в кіно Сергій почав в кінці вісімдесятих років. У 1989-му році він отримав одну з центральних ролей у драматичній стрічці «Софія Петрівна». Названий фільм був досить тепло прийнятий критиками, проте глядачі практично не помітили прем’єру. Таким чином, після його релізу кар’єра актора фактично залишилася на тому ж рівні.

У дев’яності роки Сергій Габріелян став грати невеликі ролі в радянських фільмах самої різної тематики. Він з’являвся в драмах, бойовиках, а також в історичних стрічках і картинах інших жанрів. Як правило, ролі актора в цей період були зовсім невеликими, а тому про якийсь особливої популярності не могло бути й мови.

У Сергія Габріеляна амплуа комедійного актора

Проте до справжнього успіху вже було недалеко. У 1991-му році наш сьогоднішній герой вперше з’явився в комедійному фільмі, і дана робота моментально стала справжнім проривом у його кар’єрі і долю. Зігравши у фільмі «Гра на мільйони» роль ексцентричного ветеринара Максимкина, який вступив у боротьбу з двома бандитськими зграями, Сергій Габріелян відразу ж придбав велику популярність. Комедійна картина відразу ж полюбилася глядачам, а тому талановитий молодий актор зміг вперше відчути себе популярним.

Зоряний шлях актора Сергія Габріеляна, фільмографія

За першою роллю пішли інші. У дев’яності роки Сергій знімався дуже часто. Однак у той період намагався грати у фільмах різних жанрів. В результаті роботи виходили неоднаковими. Якісь з них залишалися майже непоміченими. Інших чекав великий успіх.

Серед кращих робіт актора зразка дев’яностих років варто назвати картини «1000 доларів в одну сторону», «Ширлі-Мирлі», «Агапе», «Бідна Саша», «Діти понеділка», «Китайський сервіз» і деякі інші. Як правило, найбільш вдалими у виконанні актора виходили комедійні ролі. Іноді навіть епізодичні персонажі, зіграні Сергієм Габриэляном, добре запам’ятовувалися глядачам. А тому з плином часу популярність актора неухильно зростала. Актор працював разом з колегами, такими, як Віра Алентова, Інна Чурікова, Любов Поліщук, Леонід Куравльов і багатьма іншими.

Кіноляпи у фільмі «Ширлі-Мирлі» — одна з кращих робіт Сергія Габріеляна Деякий час наш сьогоднішній герой все ще продовжував чергувати ролі в картинах самих різних жанрів. Однак з плином часу його основним творчим вектором стали комедійні ролі. Саме вони і принесли акторові великий успіх. Сергій Габріелян знімався дуже часто, часом виконуючи ролі комедійних персонажів навіть в картинах інших жанрів. Таким чином, з плином часу у актора виробився свій творчий почерк і свій унікальний стиль.

Ведучи мову про найбільш яскравих ролях актора, не можна не згадати картини «Ідеальна пара», «Навіть не думай», «Політ лелеки над капустяним полем», а також картини з серії «ДМБ» та серіал «Ділянку».

Особисте життя Сергія Габріеляна

Більшу частину свого життя наш сьогоднішній герой прожив з однією жінкою – актрисою Іриною Бяковой. У подружжя є син Сергій. Пара проживає в Москві, де обидва актора ведуть свою професійну діяльність.

Сергій Габріелян-молодший теж актор

Сергій Габріелян в даний час

Незважаючи на той факт, що найбільш успішними в кар’єрі актора завжди були саме комедійні стрічки, Сергій Габріелян не переставав грати також і у фільмах інших жанрів. У 2000-ті роки він знявся у кримінальних драмах «Антикілер» і «Антикілер-2», з’явився в бойовиках «Втеча» і «Консерви», в рамках яких встиг попрацювати з Єгором Кончаловським. А також зіграв у російському фільмі жахів» «Юленька». Дані ролі стали особливим досвідом у кар’єрі актора. Сергій Габріелян, як і раніше, продовжував чергувати фільми різних жанрів. Але все одно залишався для всіх світлим комедійним актором.

Сергій Габріелян на озвученні фільму

Закріпити це амплуа допомогли також пізні ролі нашого сьогоднішнього героя — комедійні стрічки «Людина з бульвару Капуцинів», «Блюз-кафе», «Свята справа», а також серіали «ГИБДД і т. д.», «Смальков. Подвійний шантаж», «Сусіди», «Думай, як жінка». Дані екранні роботи стали яскравими сторінками в кар’єрі знаменитого актора, показавши всім і вся, що Сергій Габріелян все так само гарний, як і колись раніше.

В даний час талановитий російський актор успішно знімається відразу в двох цікавих проектах – серіалах «Висока кухня» і «Молодіжка». Останній з названих телепроектів успішно транслюється відразу в декількох країнах. А тому можна сказати, що кар’єра Сергія Габріеляна сьогодні вже вийшла на міжнародну висоту.

Сергій Габріелян в серіалі «Молодіжка»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: