Ім’я: Сергій Дроботенко

Дата народження: 14 вересня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Дніпропетровськ, Україна

Діяльність: гуморист

Вага: 69 кг

Зріст: 175 см

Біографія Сергія Дроботенко

Дитинство Сергія Дроботенко

Сергій Анатолійович Дроботенко народився 14 вересня 1969 року в місті Дніпропетровську, на Україні. Через деякий час, коли майбутній художник виповнилося три роки, батьки з маленьким Сергієм переїхали на постійне місце проживання в Сибір, місто Омськ.

Сергій Дроботенко став гумористом за покликанням

Там Сергій Дроботенко навчався в середній загальноосвітній школі №64, а пізніше перевівся в школу №11, де і закінчив десятирічку. Навчаючись у школі, Сергій отримував вищі оцінки з усіх предметів, за що, за словами самого артиста, не користувався особливою популярністю серед однолітків. Майбутній артист оригінального жанру виявляв інтерес до сцени з раннього віку, ще під час навчання в школі Дроботенко був учасником хору. Крім того, майбутній гуморист виявляв інтерес до балетного мистецтва, бачив себе на кращих балетних сценах світу. Але доля повернулася інакше.

Освіта Сергія Дроботенко

Закінчивши школу, Сергій Дроботенко здав вступні екзамени, але не творчий ВУЗ – а в інститут інженерів залізничного транспорту міста Омська, вступивши на перший курс кафедри автоматики та електромеханіки. Сам артист жартує з цього приводу, що усвідомлював – письменником-сатириком в СРСР він міг стати тільки в технічному вищому навчальному закладі.

У червні 1988 року студента Дроботенко закликали проходити строкову службу рядовим танкових військ армії СРСР на Далекому Сході, в місті Бикин. Там Сергій служив трохи більше року, виконуючи обов’язки посадової приписи для механіків-водіїв танкових підрозділів. Достроково був звільнений від служби і звільнений у війська запасу в серпні 1989 року, коли вийшов наказ міністра оборони СРСР Маршала Дмитра Тимофійовича Язова, повернув мобілізованих студентів назад в свої Вузи.

Дроботенко один день з життя холостяка Після відновлення в інституті, ледь знову приступивши до занять, Сергій Дроботенко увійшов до складу інститутської команди Клубу Веселих і Кмітливих. Майже відразу він став її капітаном. У сезоні ігор 1991 року команда під керівництвом Сергія Дроботенко вийшла у фінальний етап міського чемпіонату КВН, але сам фінал виграти не вдалося.

Паралельно з навчанням нюансів професії інженера в ОмИИТ, майбутній комік навчався премудростям акторської майстерності в акторській студії. Її він закінчив рік закінчення інституту в 1992 році. Був розподілений в ліцей залізничників – читати лекції з електротехніки.

Кар’єра Сергія Дроботенко в Омську

На початку 90-х років мережа радіостанцій «Європа+» стала активно поширювати своє мовлення в регіонах, відкриваючи підрозділи в більшості великих міст Росії. Цікаво, що регіональні представництва цієї станції стали першим місцем роботи для багатьох артистів і музикантів. У 1993 році Сергій Дроботенко почав працювати в омському філії станції — «Європа+ Омськ». І пожинати перші плоди популярності, трохи незвичайною, оскільки, зі слів Дроботенко, всі впізнавали його голос – в обличчя артиста ще ніхто не знав.

Сергій Дроботенко часто виступає з Максимом Галкіним

У тому ж 1993-му зайнявся організацією власного студентського театру, що спеціалізувалося на постановці естрадних мініатюр. Театр називався «БІС». Одним з жартівливих варіантів розшифровки заголовних букв, які криються в абревіатурі назви театру, був «Бездарності І Сергій».

1994 рік приніс першу нагороду Сергію як автору – фестиваль «БУМ», для театрів естрадних мініатюр, зазначив гран-прі авторський спектакль Дроботенко «Любов і сало». До 1997 року, беручи участь в різних конкурсах і фестивалях міст Омська і Томська, артист отримав безліч нагород і премій.

У листопаді 1996 року, в ДК «Зоряний», що в Омську, при повному аншлагу відбувся перший сольний виступ Сергія Дроботенко.

Шлях Сергія Дроботенко до слави

14 січня 1998 року Дроботенко переїхав з міста Омська до Москви, де незабаром відбувся його дебют на великій естраді – сцені державного центрального концертного залу «Росія», в шоу «Ах, анекдот, анекдот». Через деякий час Дроботенко став писати сценарії для цієї програми в якості штатного сценариста на телевізійному каналі «ТВ Центр».

Сергій Дроботенко-Жіноча логіка У конкурсі артистів жанрів гумору і сатири, у вересні 1999 року, артист посів призове третє місце. Гран-прі цього конкурсу виграв Юрій Гальцев, перше і друге місце відповідно посіли Вєрка Сердючка і Максим Галкін. Беручи участь в цьому конкурсі артист подружився з пародистом Галкіним, з яким у 2000-му вони стали виконувати номери у програмах Михайла Задорнова.

У 2003-му Сергій Дроботенко випустив CD-диск (а в 2005-му і DVD-диск) «І сміх, і гріх».

У 2004 році, в місті Ялта, він виступав на фестивалі гумору з мініатюрою «Студент на іспиті». Там був відзначений у номінації «глядацькі симпатії».

2005-й рік розпочався для Дроботенко з прем’єри в ГЦКЗ «Росія» великий сольної програми «Просто хороший концерт». Артист багато гастролював з цією програмою, об’їхав Росію, країни ближнього зарубіжжя, виступав у Німеччині, Ізраїлі.

З 2008 року артист грає в антрепризах. «Сімейний переполох», де Дроботенко виступає в ролі Хасінто Флоридо, — перша з них.

Монологи Сергія Дроботенко викликають фурор у глядачів з почуттям гумору

На рахунку автора майже сотня монологів, мініатюр, інтермедій. З його текстами на естраді виступали Єфим Шифрін, Олена Степаненко, Володимир Винокур, Ян Арлазоров та інші.

Особисте життя Сергія Дроботенко

Сергій Дроботенко на даний момент неодружений, в шлюбі не перебував. Дітей немає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: