Ім’я: Сергій Донський

Дата народження: 13 жовтня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Електросталь, Московська обл.

Діяльність: політик

Вага: 92 кг

Зріст: 189 см

Біографія Сергія Донського

Сергій Юхимович Донський – глава Мінприроди, колишній директор департаменту економіки і фінансів цього відомства, гендиректор «Росгеологии», начальник відділу у ВАТ «Зарубежнефть», керівник одного з ключових департаментів Міненерго.

Як відзначали в мас-медіа, міністр – держслужбовець нової, європейської формації, має досвід не тільки кабінетної, але і практичної роботи, фахівець з великої літери, раціональний, високоефективний, що прийшов у владу працювати, а не красти.

Донський Сергій Юхимович

Він – професіонал, здатний організовувати комплексні рішення в освоєнні територій (коли разом з видобуванням корисних копалин створюються переробні виробництва), старанний і невибагливий, для якого важливим є, перш за все, справу, а не власний статус. Вже перебуваючи на посаді заступника міністра, із-за сильних заторів у столиці він добирався на роботу не на персональному автомобілі, а на метро.

Дитинство і родина Сергія Донського

Майбутній чиновник з’явився на світ 13 жовтня 1968 року в 50 кілометрах від Москви в Електросталі. Його рідні працювали на заводі важкого машинобудування, батько – конструктором, що проектує обладнання для виробництва труб і сортового прокату, мама – робочою.

В їхній сім’ї було двоє дітей – Сергійко і старша дочка Аня. У школі син вчився добре і активно займався спортом, зокрема, багатоборством і боротьбою.

Сергій Донський виріс у простій родині

По закінченні школи в 1985 році юнак продовжив освіту в столичному університеті нафти і газу імені В. Губкіна, де вже навчалася його сестра Анна. Правда дівчина вибрала для себе спеціалізацію «прикладна математика», а її більш «просунутий» брат віддав перевагу «автоматику і телемеханіку».

З третього курсу університету Сергія забрали в армію. Служив він в кримінально-виправній структурі виконання покарань. У 1989 році він демобілізувався і повернувся до ВУЗУ.

Початок кар’єри Сергія Донського

У 1992 році молодий чоловік отримав диплом інженера і приступив до виконання обов’язків у Спеціальному конструкторському бюро «Газприборавтоматика», де деякий час займався питаннями автоматизації газової галузі в лабораторії мікропроцесорних автоматизованих систем.

Приблизно через рік з-за низької зарплати він перейшов на роботу в брокерську фірму, яку заснував Олександр Михайлович Лур’є, чоловік його сестри Ганни. Незабаром вони об’єднали бізнес з творцями інвестиційної групи «СІНТ», такими ж молодими підприємцями, як і вони. А саме, з Анатолієм Ходоровским, випускник Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту та виконавчим директором з фінансових питань їх компанії, і Володимиром Ашурковым, колишнім студентом МДУ і керівником «СИНТа».

Сергій Донський активно зайнявся комерцією

Спочатку Сергій був брокером, але швидко виріс до гендиректора однієї з компаній, що входять в холдинг. Вони скуповували ваучери та інвестували їх в паливно-енергетичні компанії («Сургутнефтегаз», «Норнікель», «ЄЕС Росії») і машинобудівні промислові підприємства (авіазавод «Зліт», судноремонтний завод Туапсе, ряд московських НДІ).

Після скоєння найбільш прибуткової угоди – реалізації одинадцяти відсотків акцій Ангарського нафтохімічного підприємства «ОНЕКСІМ-банку» – партнери поступово згорнули свій бізнес. При цьому Лур’є заснував підприємство «ЭНИМС-КОРПУС» по випуску програмного забезпечення, верстатів з ЧПУ, вузлів, механізмів, включаючи мотокультиватори «Кріт».

Сам Донський після відходу з «СИНТа» спочатку працював в інвесткомпанії «АТОН», заснованої Євгеном Юр’євим, першим серед великих російських брокерів впровадило сервіс інтернет-трейдингу для доступу до торгів. Пізніше, в 1997 році, Сергій перейшов в «Према-інвест», підприємство, яке очолював Брахмика Дас, інвестор російського відділення міжнародного Товариства свідомості Крішни». У кризовий 1998 рік компанія змушена була скорочувати штат. В результаті, посада Донського була виключена з штатного розкладу.

Політична кар’єра Сергія Донського

У 1999 році Сергій перейшов на держслужбу в Мінпаливенерго, де за рік просунувся по службових сходах від радника до начальника відділу Департаменту з підготовки та реалізації угод про розподіл продукції.

Сергій Донський перейшов на держслужбу

У ті роки в уряді обговорювалася доцільність підписаних з американською нафтовою корпорацією ExxonMobil і компанією-оператором «Сахалін Енерджі» домовленостей на освоєння сахалінських шельфів.

Одні фахівці вважали, що запаси арктичних надр необхідно зберегти для майбутніх поколінь, інші, включаючи Донського, висловлювали впевненість, що розробку перспективних шельфових родовищ нафти і газу необхідно розвивати з впровадженням прогресивних зарубіжних технологій.

Інтерв’ю Дмитра Донського У 2000 році він працював у фінансовому департаменті «Лукойлу», оцінюючи інвестпроекти з освоєння цих підводних скупчень вуглеводнів. У період 2001-2005рр Сергій Донський був керівником підрозділу в «Зарубіжнафти». Потім протягом трьох років чиновник був головою Департаменту, а в 2008 році він став у своєму відомстві заступником міністра.

Особисте життя Сергія Донського

Глава Мінприроди одружений. Його супутниця життя Тетяна – вчитель музики. Сімейна пара виховує трьох синів.

Сергій Донський виховав трьох синів

У 2014 році дохід родини становив 5,57 мільйонів рублів, з них 184 тисячі внесла в сімейну скарбничку дружина. Серед належить їм нерухомого майна є дві квартири в 207 квадратних метрів.

Сергій був серед учасників скандалу в зв’язку з незаконним виділенням держслужбовцям субсидій на придбання житла. Таким чином він отримав 10 мільйонів рублів.

Суботні дні міністр завжди проводить на роботі, а в неділю, як правило, вдома, з родиною. Іноді він займається спортом – зі штангою.

Сергій Донський любить порибалити

Серед хобі чиновника – рибалка, що дозволяє спокійно відпочити, посидіти і подумати. До рекордів, правда, йому далеко – найбільша риба, яку вдалося зловити Донському, важила близько 7 кілограмів.

Сергій Донський сьогодні

У 2011 році Сергій Юхимович очолив держкорпорацію «Росгеология», створену в ході реорганізації та об’єднання близько 40 держпідприємств. Призначення чиновника в 2012 році на пост глави Мінприроди відбулося нібито за рекомендацією Ігоря Сечіна, перед його відходом з уряду на пост президента «Роснефти».

Глава Мінприроди Сергій Донський закликає всіх на суботник Міністр поінформував громадськість в мас-медіа, що перед його відомством стоїть завдання до 2030 року забезпечити розробку і видобуток тридцяти мільйонів тонн вуглеводнів на арктичному шельфі. У планах Мінприроди також створення високоефективної системи для здійснення якісних прогнозів погоди. За розрахунками фахівців, точність добових прогнозів повинні довести до 95 відсотків. Своєчасне інформування про різних негативних природних явищах (селях, паводки, снігопади) дозволить скоротити існуючий обсяг щорічного збитку в сумі 40 мільярдів рублів на ліквідацію їх наслідків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: