Ім’я: Сергій Чонішвілі

Дата народження: 3 серпня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Тула р.

Діяльність: актор, артист озвучування

Вага: 90 кг

Зріст: 187 см

Біографія Сергія Чонішвілі

Сергій Чонішвілі – це популярний російський актор відомий багатьом. В його кар’єрі було чимало чудових акторських ролей, зіграних у кіно і театрі, престижних премій і вражаючих перемог. Однак все це, напевно, кожен з наших читачів знає і без нас.

Ми ж сьогодні постараємося представити вашій увазі розповідь про невідомі епізоди життя популярного актора.

Ранні роки, дитинство і родина Сергія Чонішвілі

Сергій Ножериевич Чонішвілі з’явився на світ у місті Тула 3 серпня 1965 року. Його батько — Ножери Давидович — був народним артистом РРФСР. Більш того! Ім’я Чонішвілі-старшого навіть носить Омський будинок актора, в якому відомий у минулому артист довгий час працював і виступав.

Яскравою і неординарною особистістю також була мама нашого сьогоднішнього героя – зірка Омського драматичного театру Валерія Прокіп. Серед більш далеких родичів актора були представники деяких інших творчих спеціальностей і навіть інших народів. Так, зокрема, в крові Сергія Ножериевича тече грузинська, польська, німецька, чеська, французька і шведська кров. Можливо, саме тому його творчість настільки колоритно.

Актор Сергій Чонішвілі народився в творчій родині

Як нескладно здогадатися, дитинство нашого сьогоднішнього героя пройшло за лаштунками різних театрів. Проте такий стан справ лише відбило у актора бажання займатися творчістю. Театри і їх хвилюючий світ закулісся, здавався Сергію завжди чимось простим і навіть буденним. Тому в дитячому віці він хотів присвятити своє життя науці, а саме – вивчення океанських глибин. Головним кумиром дитинства для Чонішвілі був відомий француз Жак-Ів Кусто.

Колись Сергій дуже хотів також, як і він, борознити простори океанів. Однак про творчість він все ж не забував. Паралельно з навчанням у загальноосвітній школі, наш сьогоднішній герой також відвідував заняття в музичній школі, де вчився грати на клавішних інструментах.

Вступати до театрального ВУЗУ Сергій Чонішвілі вирішив багато в чому від безвиході. Закінчивши середню школу, він так і не зумів чітко визначитися з вибором майбутньої професії, а тому вирішив, врешті-решт, вибрати найбільш простий і знайомий варіант.

Відправившись в Москву, молодий хлопець подав документи в Театральне училище імені Щукіна і несподівано легко зумів пройти усі вступні випробування. В студентські роки його педагогами були такі видатні діячі російського мистецтва як Ширвіндт, Авшаров і деякі інші. Можливо, саме їх приклад у підсумку допоміг Сергію, нарешті, визначитися зі своїм майбутнім. Чонішвілі чітко для себе вирішив, що хоче стати актором і в підсумку закінчив ВУЗ із червоним дипломом.

Зоряний шлях актора Сергія Чонішвілі, фільмографія

У 1986-му році наш сьогоднішній герой поступив на роботу в театр «Ленком», проте довгий час грав в театрі виключно малозначні ролі. Лише півтора року потому Сергій Чонішвілі зумів по-справжньому дебютувати на театральній сцені. Першу ж головну роль у театрі актор і зовсім зіграв у 1993-му році у виставі «Гра в піжмурки», в рамках Незалежного театрального проекту.

Історії в деталях з С. Чонішвілі (1) Згодом наш сьогоднішній герой також працював в якості актора в МХТ імені Чехова і в театрі Олега Табакова, однак головним у його театральній кар’єрі все-таки продовжував залишатися театр Ленком. Саме тут Сергій Чонішвілі виконав свої найяскравіші ролі. Так, зокрема, серед його робіт є вистави «Диктатура совісті», «Королівські ігри», «Зірка і смерть Хоакіна Мур’єти», «Ва-банк», «Містифікація». Остання з названих постановок принесла акторові престижну театральну премію «Чайка».

Що стосується екранних ролей, то в цьому плані все також довгий час складалося не дуже гладко. У вісімдесяті роки Сергій грав виключно невеликі ролі, а тому був мало відомий глядачам. Однак творчі невдачі підштовхнули Чонішвілі до дещо іншої галузі мистецтва.

Він почав працювати в якості артиста озвучування і в цій якості дуже скоро став дуже затребуваний. Він працював над озвучуванням американських і європейських фільмів, аудіокниг, комп’ютерних ігор, а також різних мультиплікаційних стрічок. Крім того, через деякий час Сергій також став офіційним голосом каналу СТС. На ВГТРК і російському Першому каналі він нерідко працював над озвучуванням документальних фільмів.

Сергій Чонішвілі робочий момент озвучення Пелевіна Його кар’єра в якості артиста озвучування складалася дуже успішно, а тому в якийсь момент стали налагоджуватися справи і на акторському терені. Сергій Чонішвілі з’явився в картинах «Прощайте, доктор Фрейд», «Зрушений», «NEXT», «Новорічний романс», «Наречена на замовлення», «Сезон туманів», а також у багатьох інших проектах. Через деякий час до цього списку додалися також такі відомі кінохіти як екранізація Бориса Акуніна «Азазель», російський «ужастик» «Чізкейк» і трилер «Парі». Дані картини принесли Сергія Чонішвілі популярність і славу, зробивши його по-справжньому успішним актором.

У 1999-му році наш сьогоднішній герой отримав звання Заслуженого артиста Росії. Рік потому він також став лауреатом театральної премії Смоктуновського. А ще через сім років за роль у виставі «Одруження» Сергій Ножериевич був удостоєний ще однієї премії «Чайка».

Сергій Чонішвілі в даний час

На початку двохтисячних років відомий актор спробував себе також і як письменника. У 2000-му році вийшов його збірник «Незначні зміни», а три роки – повноцінний роман «Людина-поїзд».

Актор Сергій Чонішвілі зараз більше працює в театрі, чим знімається в кіно

Успіхи в самих різних галузях все-таки не змусили Сергія Чонішвілі забути про кар’єру актора. В даний час він є членом постійної трупи МХТ імені Чехова, де виступає під керівництвом Олега Табакова. Крім того, Сергій Ножериевич також продовжує зніматися в кіно і на телебаченні. Серед його останніх робіт серіали «Попіл» і «Таємниця старого будинку». На момент написання даної статті актор знімався у фільмі «Король Мадагаскару».

Особисте життя Сергія Чонішвілі

Сергій був одружений, але зараз перебуває в розлученні. У Чонішвілі двоє дітей – дочки Анна і Саша. Подробиці своїх нових романів актор не афішує, відзначаючи, що багато з них дуже швидко розпадаються з завантаженістю на роботі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: