Ім’я: Сергій Чирков

Дата народження: 2 грудня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Куйбишев (Самара)

Діяльність: актор

Вага: 65 кг

Зріст: 177 см

Біографія Сергія Чиркова

Сергій Семенович Чирков – актор театру і кіно, зірка фільмів «На грі» (і пов’язаного з ним серіалу «Геймери»), «Ніка», «П’ятниця», «Обдури, якщо любиш», «Ангел або демон» і багатьох інших.

Молодий і талановитий актор Сергій Чирков

Дитинство Чиркова

Актор театру і кіно Сергій Чирков родом з берегів Волги. Проте відразу після народження хлопчика батьки вирішили переїхати з Самари в Смоленську область, де у батьків Сергія відкривалися гарні перспективи по роботі.

Сім’я Чирковых влаштувалася в невеликому містечку Десногорск, де й пройшли дитячі роки і юність майбутньої зірки кіно і театру, тут же, у 2000 році Сергій закінчив середню школу. Після отримання атестата юнак прийняв рішення відправитися в Москву, щоб отримати освіту в столичному МДУ, так як перспектива вчитися в місцевому енергетичному коледжі його не приваблювала, а інших альтернатив просто не було.

Перші ролі

Сергій, природжений гуманітарій, з першої спроби вступив на факультет образотворчих мистецтв Державного Університету. Ще під час навчання в МДУ Сергію довелося спробувати свої сили в кіно. У картині Хусейна Еркенова «Чорний м’яч» хлопець отримав відразу головну роль, перевтілившись у 17-річного хлопця, який потрапив у молодіжну збірну з футболу. Режисер переживав, чи впорається новачок Чирков з роллю, нервував і Сергійко, але, як виявилося, вибір Еркенова був виправданий – початківець актор блискуче виконав поставлене завдання.

Перша роль Сергія Чиркова в кіно («Чорний м'яч», 2002 рік)

Після першого курсу Сергію стало зрозуміло, що для акторської кар’єри, про яку раніше він мріяв, необхідно відповідну освіту, тому відрахувався з МДУ і подав документи у ВДІК. Йому пощастило вступити на курс Андрія Паніна. Але і цей вуз він також не закінчив, провчившись і тут лише рік.

У підсумку він влаштувався на курсі Сергія Женовача в Гітісі. У студентські роки Сергій Чирков був незамінним учасником університетської команди КВК, яка з успіхом виступала в Міжнародній лізі. Трирічний досвід виступів не міг не позначитися на його подальшій кар’єрі, ставши чудовим майданчиком для розвитку акторських даних молодої людини.

Інтерв’ю Сергія Чиркова для каналу СТС Випускними роботами Сергія Чиркова стали досить серйозні ролі: Сергій виконував роль Миколи Ростова в театральній постановці «Лев Толстой. Сцени», а також грав Ставрогіна у виставі «Біси» за Ф. М. Достоєвському. Заповітний диплом за спеціальністю «актор театру» Чирков отримав в 2009 році, а після закінчення інституту два роки присвятив театру.

Кадр із серіалу «Ангел або демон»

На початку кінокар’єри він також засвітився у багатьох гучних проектах, в тому числі в комедії «День виборів», серіалі «Інструктор», фентезі «Молодий Вовкодав» і «Русалку» Ганни Мелікян.

Сергій Чирков в ролі бармена («День виборів»)

«На грі»

Справжню славу акторові принесла роль геймера по кличці Вампір в нашумілої свого часу стрічці «На грі», режисером і автором сценарію якої став Павло Санаєв. Фільм, який позиціонувався як перша російська стрічка в жанрі «кіберпанк», і його герої настільки полюбилися глядачеві, що скоро вийшло і продовження картини – фільм «На грі. Новий рівень» (а незабаром на каналі СТС стала транслюватися багатосерійна адаптація фільму – «Геймери») за участю Чиркова, Марина Петренко, Павла Прилучного, Агнії Дітковскіте, Євгенія Харланова та інших молодих акторів, які зібрали талановиту команду.

«На грі»: Вампір (Сергій Чирков) і його дівчина Рита (Марія Петренко) Для того, щоб краще зрозуміти свого героя, перед роботою над фільмом Сергію довелося самому провести чимало часу за комп’ютерними іграми. Допоміг досвід юних років так 14 Чирков і сам був не проти годинами просиджувати за монітором і відстрілювати ворогів. Також щоб вивчити внутрішній світ геймерів, він зустрічався з учасниками збірної Росії по грі «Counter-Strike», зокрема, з чемпіоном світу Костянтином Пикинером. В результаті геймер Вампір у виконанні Чиркова вийшов дуже реалістичним, і ця роль стала для нього стартовим майданчиком у світ великого кіно.

Кадр з фільму «На грі»

Кращі ролі Сергія Чиркова

Після успіху «На грі» у актора немає недоліку в пропозиціях від режисерів. За кілька наступних років він зіграв безліч яскравих ролей, у тому числі:

– однокласника Олени Грушиної Сергій в серіалі «Доктор Тирса»;

– лейтенанта Славу Кедріна в серіалі «Банди»;

– пірата Жана Бичка в пригодницькій картині «Золото Глорії»;

– Пашу в серіалі «Острів непотрібних людей»;

– Сашу Дронова в мелодрамі «Щасливий квиток»;

– Фелікса з серіалу «Ангел або демон».

Сергій Чирков на «Острів непотрібних»

У 2013 Чирков зіграв головну роль в серіалі «Обдури, якщо любиш» – творчому союзі з Юлією Хлыниной і Микитою Смоляніновим. Актор перевтілився у Михайла, кутежника і бешкетника, випадково спалившего офіс. Але замість звільнення його чекало цікаве пропозицію начальника – перетворити його сором’язливого сина до такого ж розкутого хлопця.

Кадр із серіалу «Обмани, якщо любиш»

Особисте життя Сергія Чиркова

Інформація про особисте життя Сергія Чиркова не доступна широкому загалу, незважаючи на те, що в інтернеті є безліч його фан-сторінок і груп «ВКонтакте».

Журналісти та шанувальники фільму «На грі» давно приписують Сергію стосунки з актрисою Мариною Петренко, яка грала в картині дівчину Вампіра Риту. У мережі можна знайти інформацію про весілля молодих людей у травні 2011 року, проте жодної офіційної інформації з цього приводу, ні її спростувань досі не було.

Багато хто вважає, що Сергій Чирков і Марина Петренко одружені

Серед захоплень Сергія можна відзначити сучасне кіно, його кинокумир – американський актор Джим Керрі, мистецтво якого Сергій цінує, в першу чергу завдяки біографічній картині «Людина на Місяці», а вже потім за комедійний талант.

Чирков і Петренко на зйомках «На грі»

Сергій Чирков – професійний танцюрист, майстерно володіє мистецтвом сценічного бою, захоплюється верховою їздою.

Сергій Чирков зараз

У 2016 році Сергій Чирков з’явився в ролі Єгора в комедії «П’ятниця», а також у спортивній драмі «Молот» з Олексієм Чадовим в головній ролі, де зіграв спортивного менеджера Аліка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: