Ім’я: Сергій Белоголовцев

Дата народження: 2 квітня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Владивосток р.

Діяльність: телеведучий, актор, сценарист

Вага: 80 кг

Зріст: 174 см

Біографія Сергія Белоголовцева

Сергій Белоголовцев – це артист, який відрізняється просто вражаючою різнобічністю. Він грав на сцені КВН-а, знімався в кіно, вів телевізійні передачі і навіть створював свої власні твори в якості режисера. Подібна гама його життєвих образів вселяє повагу, адже деколи, здається, що у цієї людини сотні осіб. Але які з них є справжніми? Розібратися в цьому ми спробуємо сьогодні.

Дитинство і родина Сергія Белоголовцева

Сергій Белоголовцев з’явився на світ 2 квітня 1964 року в місті Владивостоці, однак тут практично не жив і вже в ранньому дитинстві переїхав з сім’єю в місто Обнінськ, де, власне, і пройшло його дитинство. Однак і на цьому переїзди сім’ї майбутнього шоумена не закінчилися. Його сім’я нерідко змінювала службові квартири, а тому Сергію постійно доводилося переходити з однієї школи в іншу.

Телеведучий Сергій Белоголовцев почав свою кар'єру в КВН

Під час навчання в школі наш сьогоднішній герой захоплювався футболом і баскетболом. Його улюбленою футбольною командою був московський «Спартак», а він сам виступав за баскетбольний колектив Науково-дослідного фізико-хімічного інституту. Саме сюди, до речі сказати, Сергій Белоголовцев і збирався вступати після школи. Однак подібної затії не оцінив його батько, який працював тут викладачем фізики. В підсумку Сергієві довелося вибрати для себе інший ВУЗ. Так майбутній шоумен опинився в Московському гірничому інституті.

Під час навчання в цьому Вузі Сергій вперше почав захоплюватися театральним мистецтвом. Він брав активну участь у діяльності місцевого гуртка самодіяльності, грав у виставах, писав тексти пісень, а в один прекрасний момент навіть зумів стати керівником місцевого ансамблю «Флюгер».

Кар’єра Сергія Белоголовцева у КВК

Після закінчення інституту Белоголовцева за розподілом направили в далекий і негостинний Хабаровський край. Однак сумувати в місцевій глушині Сергій навіть не збирався. Буквально кілька місяців потому після своєї появи в цих краях Белоголовцев зібрав власну агітбригаду і навіть зробив кілька спроб організувати свій власний рок-колектив. Але остання з названих ідей так і залишилася не реалізованою. Причиною тому став його передчасний від’їзд до Москви, який був викликаний сімейними обставинами.

У столиці Росії Сергій Белоголовцев знову взявся за реалізацію самих різних творчих планів. В цей раз головною мрією актора стала своя власна команда КВК. Спочатку даний проект «буксував» через нестачу фінансування. Проте вже зовсім скоро затії Сергія стали набувати реальних обрисів. Так, була створена команда КВК «Магма».

Белоголовцев підриває рамках програми «Хай говорять» З перших днів свого існування новостворений колектив став головним відкриттям сезону Вищої ліги. Команда виступала яскраво, а тому Сергій Белоголовцев вже дуже скоро став справжньою зіркою. Його любили глядачі, його жарти завжди сприймалися на «ура». Однак у КВН-івської долю нашого сьогоднішнього героя все-таки було одне розчарування – чемпіоном Вищої ліги Сергій так і не став.

Сергій Белоголовцев — телеведучий

Незважаючи на це обставина, згодом його творча доля склалася дуже і дуже вдало. У 1993-му році наш сьогоднішній герой отримав пропозицію попрацювати над створенням передачі «Чудова сімка». На перших порах Сергій Белоголовцев працював над створенням нових випусків в якості сценариста, проте вже зовсім скоро став особисто з’являтися в кадрі. Він був справжньою душею колективу, поєднуючи в собі одночасно якості ведучого, сценариста, актора і режисера.

У підсумку, завдяки старанням актора, передача отримала великий успіх. Харизматичний ведучий дуже подобався глядачам, а тому зовсім скоро Сергія стали запрошувати і в інші проекти. Так, в кінці дев’яностих років на російському телебаченні з’явилися такі проекти як «ОСП-студія», «Дачні історії», а також комедійний серіал «33 квадратних метри». Останній з названих проектів став особливо популярний.

Сергій Белоголовцев: «Сьогодні жартувати буде складніше» Сергій Белоголовцев став справжньою знаменитістю, а тому згодом він часто брав участь у різних телепередачах в якості ведучого чи запрошеної зірки. У різні роки він приклади руку до створення таких передач, як «Рятуйте, ремонт!» (СТС), «Схема сміху» (РЕН-ТВ), «Загадки шоу-бізнесу» (ТНТ), «Цирк із зірками» (Перший канал Росія), «Солдати. І офіцери» (Рен ТВ), а також деяких інших. Велика частина його передач носила розважальних характер, однак винятки із загального правила також часом зустрічалися. Яскравим прикладом тому є програма «Удар головою (Росія-2), цілком і повністю присвячена футболу.

Сергій Белоголовцев в кіно

Крім того, паралельно з кар’єрою телеведучого Сергій Белоголовцев успішно вибудовував кар’єру актора. Він часто грав на сцені театру, а також багато знімався в кіно. У різні роки на екрани вийшло дванадцять різних фільмів з його участю. Серед таких виділяються комедії «Колір неба», «Вся така раптова» (з Ганною Семенович у головній ролі), а також нова картина «Духless», в якій також знімалися Данило Козловський, Марія Андреєва, Артур Смольянінов, Михайло Єфремов та інші. Крім цього, Сергій Белоголовцев також часто виконував невеликі епізодичні ролі в різних російських ситкомах. В якості запрошеної зірки він з’являвся в серіалах «Моя прекрасна няня», «Афромосквич», «Два Антона», «Татусеві дочки», а також в деяких інших телевізійних проектах. Ці ролі, укупі з роботами в якості телеведучого, принесли нашому сьогоднішньому герою великий успіх.

Телеведучий Сергій Белоголовцев з дружиною і дітьми

Сергій Белоголовцев сьогодні

В даний час Сергій Белоголовцев примудряється органічно поєднувати кіно, телебачення і театру. В даний момент він щосили трудиться над своїми новими проектами. Одним з таких є сюрреалістичний комедійний фільм «Територія Джа», який повинен вийти на екрани в кінці 2013-го року.

Особисте життя Сергій Белоголовцев

Ще в студентські роки наш сьогоднішній герой одружився з корінною москвичкою Наталією Баранник, яка працювала комісаром Військово-патріотичного клубу.

В даний час у подружжя є троє синів. Двоє старших з них – Микита і Олександр – працюють на телебаченні. Телеведучий Нікіта Бєлоголовцев навіть має в своєму активі премію ТЕФІ. Крім трьох синів у нашого сьогоднішнього героя є також онука Єва Микитівна. Таким чином, Сергій вже кілька років є дідусем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: