Ім’я: Сергій Бабкін

Дата народження: 7 листопада 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Харків, УРСР

Діяльність: музикант, актор

Вага: 78 кг

Зріст: 185 см

Біографія Сергія Бабкіна

Сергій Бабкін – популярний український актор і музикант, колишній учасник популярного реггі-колективу «5’nizza». Після розпаду групи Сергій почав випускати сольні альбоми, які користувалися не меншою популярністю, ніж групове творчість. У 2015 році колектив оголосив про возз’єднання.

Людина-талант Сергій Бабкін

Дитинство Сергія Бабкіна. Студентські роки і театральне життя

Сергій Бабкін з’явився на світ 7 листопада 1978 року на південному сході України, у місті Харків. Його батько все життя був військовим, а мама працювала дитячим вихователем. У хлопчика 6 років записали одночасно на бальні танці і в музичну школу. І те, і інше йому не особливо подобалося, але батьків було не переконати. Паралельно з цим він захопився театром і дуже часто виступав у шкільних постановках.

Сергій Бабкін народився на Україні

У 12 років Сергій вперше познайомився з гітарою. Так як грошей на професійних музичних педагогів у батьків не було, юнакові доводилося самостійно осягати ази гри на шестиструнке. У вільний від навчання час хлопчик разом з друзями підробляв і всього за 2 роки придбав такий колосальний досвід, яким не можуть похвалитися багато дорослі. Спочатку він працював вантажником і вичищав приміщення від непотрібного мотлоху, потім фасував макарони і продавав хлібобулочні вироби біля метро.

У 14 років Бабкін познайомився з творчістю колективів «Браво» і «Сюткін і Ко». Саме завдяки їхнім пісням юнак почав писати власні музичні твори, демонстровані в колі друзів та родичів. Закінчивши 9-ий клас, Сергій зіткнувся з нелегким вибором професії: з одного боку, він міг продовжити навчатися в школі або ж вступити до військового училища і протягом двох років грати у військовому оркестрі, а з іншого –подати документи у Харківське музичне училище.

Одного разу мама Сергія дізналася про ліцеї мистецтв, де було театральне відділення. Недовго думаючи, юнак погодився вступити туди і, варто відзначити, не дарма. Саме в цей період свого життя Бабкін познайомився з Андрієм Запорожцем, майбутнім колегою по групі «5’nizza». У вільний від занять час Сергій просив у викладачів гітару, вдосконалював свої навички, підбирав акорди, а Андрій з радістю підспівував йому.

Бабкін і Запорожець познайомилися в 1994 році

У 1996 році Сергій закінчив ліцей, а потім вступив на акторський факультет Харківського інституту мистецтв. На 2 курсі юнак здобув перемогу на конкурсі сценічного читання. Під час студентства Бабкін був задіяний у постановці «Емігранти», де познайомився з таким талановитим актором як Олег Дідик.

Вже на 3 курсі юнака прийняли в місцевий драматично театр А. С. Пушкіна. Взимку 1999 року Сергій вирушив до Санкт-Петербурга в надії вступити до театрального вищий навчальний заклад, але через кілька днів повернувся додому. Через пару місяців йому запропонували епізодичну роль в кінокартині «Російське».

Сергій Бабкін в молодості

На 4 курсі Бабкін став повноправним членом нічного клубу «Маска», де підробляв мімом. Одного разу йому пощастило, і він став телеведучим програми «Салон TV», яка транслювалася на каналі «Тоніс». Що стосується дипломної роботи Сергія, він був задіяний у п’єсі «Хулія Славлю», поставленої на сцені недержавного харківського театру «Театр 19», відомого своїми гострими постановками.

Сергій Бабкін в ролі Гамлета (постановка «Театру 19»)

У 2000 Сергій закінчив інститут і відразу ж увійшов в основний склад «Театру 19». На його рахунку такі постановки як «Чмо», «Двері», «Наш Гамлет».

Сергій Бабкін та армія

Незважаючи на затребуваність молодого актора, його чекала армія. У дитинстві батько дуже часто брав хлопчика з собою у військове училище, тому Бабкін знав не з чуток, що таке казарма, КПП і статут. Повернувшись одного разу додому, юнак побачив порядку. Зібравши всі необхідні документи, Сергій пішов до військкомату, де зовсім випадково обмовився про те, що працює в театрі і у них сьогодні буде виступ. На наступний день після виступу актор зайшов у кабінет дирекції і пояснив свою ситуацію. Керівники театру не хотіли втрачати такий цінний кадр, тому зателефонували прямо генералу. Спочатку чоловік відмовився прикривати юнака, але через кілька хвилин передзвонив і повідомив наступне: «Нехай залишається ваш Бабкін, інакше якщо я його заберу в армію, від мене піде дружина». Саме таким чином починаючому акторові вдалося уникнути військової служби.

Музична кар’єра Сергія Бабкіна. 5’nizza та інші проекти

У 2000 році Сергій разом з другом Андрієм Запорожцем заснував колектив «5’nizza». Спочатку хлопці виступали в невеликих клубах і ресторанах, але в 2002 році їх життя кардинально змінилася. Відправившись на фестиваль Казантип, друзі познайомилися з Шумом (DJ Shum), фронтменом московського колективу «WK?». Хлопці відразу ж знайшли спільну мову, обмінялися телефонами, а потім роз’їхалися по домівках. Через кілька тижнів у квартирі Сергія пролунав дзвінок, і на іншому кінці дроту Бабкін почув знайомий голос Шуму: «У мене є можливість влаштувати для вас кілька концертів, але добре подумайте, перед тим як приймати таке серйозне рішення, адже після цієї поїздки ваше життя серйозно зміниться».

Сергій Бабкін та Андрій Запорожець на зорі спільної кар'єри

Восени 2002 року колектив відвідав Москву. На перший концерт прийшло всього 100 осіб, але з часом кількість прихильників збільшувалася. Буквально через рік на кожен концерт приходило понад 2000 чоловік. У 2003 році «П’ятниця» випустила дебютний альбом, який так і називався – «П’ятниця». Змішання стилів хіп-хоп, реггі, акустичного року дуже жваво було сприйнято фанатами.

Дуже швидко 5'nizza стала однією з найпопулярніших груп з країн СНД

У 2004 році у Сергія Бабкіна вийшов сольний альбом «Ура!». Потім хлопців накрила хвиля популярності: численні інтерв’ю, статті у відомих глянцях, ротація на популярних радіостанціях, зарубіжні концертні тури по Штатах, Канаді, Німеччині, Польщі.

5’nizza – Ямайка В 2005 Сергій Бабкін випустив ще 2 сольних альбоми – «Біс» і «Син». Остання платівка була присвячена з’явився на світ 1 вересня того ж року Іллі Бабкіну, сина Сергія. У тому ж році світ побачив і другий альбом групи «5’nizza» – «O5», отримав схвалення навіть з боку маститих музичних критиків. Хоча в деяких композиціях було виразно помітно вплив Бориса Гребенщикова, Юрія Антонова і навіть Леоніда Утьосова, все разом це сприймалося дуже органічно у фірмовому «п’ятничному» стилі.

5’nizza – Солдат (живий виступ, 2005 рік) В 2007 році Сергій разом з Андрієм відправився з концертною програмою в Польщі, але цей тур став останнім спільним виступом. Після гастролей хлопці оголосили про розпад колективу. Це сталося через расхожести їх поглядів на майбутній альбом. Зокрема, Андрій хотів розширити склад групи, що практично звело б нанівець функції «людини-оркестру» Бабкіна. Весь уже записаний для третьої платівки матеріал перейшов до Запорожцю, який збив новий музичний проект – «SunSay».

Тепер шанувальники «5’nizzи» могли вибирати між багатогранним реггі-фанком у виконанні Сан Санича і компанії та ліричною авторською піснею Сергія Бабкіна.

Майже завжди Сергій Бабкін виступає босоніж

У 2008 році Бабкін з’явився з камео в комедії «День радіо», а рік потому йому дісталася ключова роль у фантастичному трилері «Відторгнення». За сюжетом його головному героєві належить розібратися з низкою дивних ситуацій: спочатку небо набуває неприродний зелений колір, люди в паніці починають покидати рідні домівки, а потім по вулицях починають роз’їжджати танки.

Сергій Бабкін у фільмі «День радіо» В тому ж році Сергій став засновником музичного проекту K. P. S. S (назва групи – абревіатура, складена з перших букв імен учасників: Костянтин, Петро, Станіслав, Сергій). Дебютний альбом квартету («Свинець») вийшов в 2010 році, а всього через кілька місяців на світ з’явилася наступна платівка, «Зовні і всередині», до запису якої був притягнутий симфонічний оркестр. Група проіснувала аж до літа 2012 року. Через кілька місяців Сергій взяв участь у записі треку «Час» для групи «Тонка червона нитка».

Афіша групи K. P. S. S.

У 2011 році Сергій познайомився з лідером колективу «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком. Чоловік запропонував Бабкіну місце у своєму новому проекті. Завдяки цій співпраці влітку цього ж року вийшов спільний альбом під назвою «Брюссель», в який увійшло 12 треків.

Відео з концерту Сергія Бабкіна (2011 рік) У 2013 році вийшов черговий сольний альбом «Сергевна». У цьому ж році він з’явився у таких стрічках як «Хеппі-енд» (гравець в мафію) і «Як завести жінку» (зіграв могильника).

У 2015 році 5'nizza возз'єдналася

У 2015 році відбулася радісна подія – Бабкін і Запорожець оголосили про возз’єднання «5’nizzи» після десяти довгих років перерви в спільній творчості і тут же випустили кліп з промовистою назвою «Я в тебе вірю».

5’nizza – I Believe in You (2015)

Особисте життя Сергія Бабкіна

У 27 років Сергій одружився на Лілії Ротань. 1 вересня 2005 року у Бабкіна з’явився первісток, син Ілля. Проте через 2 роки пара розійшлася. Навесні 2008 року Бабкін і його нова кохана Сніжана Вартанян провели таємне вінчання, а в березні наступного року офіційно стали чоловіком і дружиною.

Сергій Бабкін та його дружина Сніжана Бабкіна

У дівчини вже був на рік молодший син Іллі від першого шлюбу. 7 вересня 2010 року Сергій вдруге став батьком – у пари народилася дочка Веселіна.

Сергій Бабкін та його діти

Сергій Бабкін сьогодні

Незабаром після возз’єднання «5’nizza» випустила міні-альбом «I Believe in You». На концертах вони представляли нові пісні: «Альо», «Вперед».

Однак сольна кар’єра Сергія Бабкіна після цього не завершилася. В березні 2016 року вийшла його нова платівка «#Неубивай», а 1 червня того ж року відбувся концерт у Києві, на якому Бабкін порадував своїх шанувальників їх улюбленими акустичними треками.

У 2016 Сергій Бабкін продовжував сольну кар'єру

Сергій раніше активно бере участь у театральному житті, наприклад, не так давно він разом з дружиною брав участь в сатиричній постановці «Жир» театру «Прекрасні квіти».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: