Ім’я: Сергій Астахов

Дата народження: 28 травня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: д. Красний Лиман, Воронезької обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 80 кг

Зріст: 185 см

Біографія Сергія Астахова

Сергій Астахов – це талановитий російський актор, найбільш відомий завдяки своїм ролям у численних серіалах. Його люблять глядачі, а режисери запрошують зніматися буквально навперебій. На екрані цей актор здається знайомим і майже рідним. Але чи так багато насправді ми знаємо про життя відомого актора? Намагаючись заглянути за лаштунки душі відомого кіноактора, сьогодні ми вирішили поговорити про те, як протікала життя Сергія Астахова, а також про те, як відбувалося його становлення як професійного актора.

Ранні роки Сергія Астахова

Майбутній відомий актор з’явився на світ в невеликому селі Червоний Лиман Воронезької області. Його батько був військовослужбовцем, а тому життя маленького Сергія була нерозривно пов’язана з переїздами. Так, ще в ранньому дитинстві він разом із родиною перебрався на Сахалін, куди перевели батька. Тут і минуло дитинство і юність майбутнього актора.

Сергій Астахов народився в глухій провінції

Ще навчаючись у школі, Сергій вирішив стати військовим і почав серйозно готуватися до вступу в Суворовське училище. Однак в останній момент він трохи змінив своє рішення і подав документи на авіаційний факультет місцевого Політехнічного інституту.

Те, що «це не його» хлопець зрозумів вже через рік. Батьки з розумінням поставилися до його рішення і не перешкоджали догляду сина з інституту.

У 1987 році Сергій Астахов (тоді ще – Козлов) пішов в армію. Саме там вперше він став виступати на сцені разом з військовим духовим оркестром. Після закінчення навчання в 1989 році хлопець повертається до Воронежа і надходить у тамтешнє театральне училище. Тут на вступних іспитах він познайомиться зі своєю майбутньою дружиною Вікторією Адельфіна. Але про це пізніше.

Кар’єра актора Сергія Астахова

Після закінчення театрального училища, Сергій почав виступати у Воронезькому Академічному театрі драми, а після — у Воронезькому Камерному театрі. Публіка добре приймала молодого актора, однак, незважаючи на це, через деякий час Сергій вирішує залишити Воронеж, щоб спробувати щастя на московських підмостках.

В 1999 році у віці тридцяти років актор переїжджає в російську столицю. Намагаючись підшукати підходяще місце роботи, Сергій обійшов всі невеликі театри Москви, вважаючи, що у відомих театрах йому поки що робити нічого.

Сергій Астахов Як зізнається сам актор, перші роки в столиці були дуже важкими. Він не мав стабільних заробітків і часто підробляв тим, що розвозив акторів на різні «халтури».

Шанс проявити себе представився акторові півтора роками пізніше. Саме тоді Сергій вирішив відправитися на перегляд в театр «Et Cetera», де режисера Олександра Калягіна потрібний актор для виконання чоловічих ролей. Проби виявилися невдалими: відомого метра збентежив провінційний говір Астахова. Однак, незважаючи на це, тижнем пізніше в орендованій квартирі актора пролунав телефонний дзвінок. Піднявши трубку Сергій дізнався, що його взяли в театр.

Дебютною роллю на театральній сцені для актора стала роль Фердинанда в постановці «Підступність і кохання». Перше виступ виявився вдалим, і незабаром Сергій Астахов став отримувати ролі з завидною постійністю. Його любили глядачі і режисери. І вже в 2001 році актор стає лауреатом престижної театральної премії «Чайка» в номінації «Фатальний чоловік».

Сергій Астахов амбітний чоловік

Сергій Астахов в кіно

Незважаючи на такий успіх, актор дуже скоро покинув театр. Причиною тому стали постійні зйомки в різних фільмах, які дуже скоро стали для актора основним джерелом заробітку.

У 2001 році Сергій Астахов дебютував у картині «З днем народження, Лола», виконавши в ній роль чарівного кілера Біма. Дебютна робота в кіно виявилася успішною, і дуже скоро Астахов став часто зніматися в різних фільмах і телесеріалах. У період з 2003 по 2006 актор встиг відзначитися більш ніж у тридцяти (!) картинах. Згодом Сергій Астахов трохи «скинув оберти», проте щороку його фільмографія і раніше регулярно поповнювалася 4-5 новими ролями.

Незабаром за ним міцно закріпилося амплуа «серіального» актора.

Найбільш примітними роботами актора на телебаченні стали картини «Льодовиковий період», «Інше життя», «маю Честь», «Бідна Настя», «Хіромант», «Даішники», «Діти Арбата», «Чорна дама». Повний список робіт актора перерахувати неймовірно складно.

Відповідаючи на питання про свої ролі, актор якось зауважив: «Звичайно, говорити про високе мистецтво в «мильній опері» досить складно, але всі стараються, працюють чесно». Крім того, Сергій Астахов часто зазначав, що ролі в серіалах дуже багато дали йому в плані професіоналізму.

Сергій Астахов знімається в серіалах і у великому кіно

У 2007 році актор знявся в повнометражному фільмі «Корольов», в якому виконав роль знаменитого інженера. За цю роботу Астахов отримав приз глядацьких симпатій на популярному фестивалі «Сузір’я», а також спеціальну грамоту президента РФ. Ця роль, за словами Сергія, є для нього найулюбленішою на всій довгої фільмографії.

Особисте життя Сергія Астахова

Ще під час навчання в театральному училищі актор одружився на своїй однокурсниці Вікторії Адельфіна. У пари народилася дочка. Однак сімейне щастя було швидкоплинним. З першої популярністю актора в пресі все частіше почали з’являтися чутки про численних романах, які Сергій «крутить» потай від дружини. Більш того, відносно недавно в ЗМІ з’явилася інформація, що нинішній шлюб для актора вже другий за рахунком. За непідтвердженою інформацією, першою дружиною Сергія є актриса курського театру Наталія Комардіна.

Сергій Астахов — «Малинівка» 04.10.10 В 2011 році в газетах і журналах з’явилась ще одна цікава історія, пов’язана з особистим життям Астахова. При цьому правда відкрилася в результаті досить дивного збігу обставин. Вся справа в тому, що в 2011 році квартиру популярної російської актриси Олени Корікової пограбували. Яке ж було здивування громадськості, коли з’ясувалося, що з квартири актриси пропали не тільки її власні речі, але і речі Сергія Астахова, з яким актриса вже близько двох років жила в цивільному шлюбі. Офіційний же шлюб актора до цього часу вже був розірваний.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: