Ім’я: Сергій Аморалов

Дата народження: 11 січня 1979 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: співак, автор пісень

Вага: 72 кг

Зріст: 175 см

Біографія Сергія Аморалова

Сергій Аморалов (Суровенко) – це російський артист, відомий публіці як один з учасників групи «Отпетые мошенники». Виступаючи у складі цього колективу, цей неординарний хлопець зумів проявити себе як талановитого артиста, непоганого композитора і автора слів. Саме тому уявити без нього групи «Отпетые мошенники» практично неможливо. Але що нам відомо про життя нашого сьогоднішнього героя? Відповіддю на це питання стане дана біографія.

Ранні роки, дитинство і родина Сергія Аморалова

Сергій Аморалов (тоді ще Сергій Суровенко) з’явився на світ 11 січня 1979 року в місті Ленінград (Санкт-Петербург). У північній столиці Росії пройшло все його дитинство. Там же майбутній артист вперше почав мріяти про великий сцені.

Сергій Аморалов до того, як став фронтменом Пропащих шахраїв був художником

Однак було це, все-таки, не відразу. Спочатку Сергій мріяв стати військовим льотчиком, а згодом… слюсарем, як і його батько. Однак від цих думок наш сьогоднішній герой досить скоро відмовився. Більш серйозним захопленням у житті молодого хлопця був спорт. Ще в молодшій школі наш сьогоднішній герой став займатися в секції гімнастики і навіть зумів отримати перший дорослий розряд. Можливо, одного разу Сергій Суровенко зумів би дорости до професійного спортсмена, але трапитися цього, все-таки, не судилося. У підлітковому віці він отримав серйозну травму спини, а тому був змушений розпрощатися зі спортом. Спочатку хлопець дуже переживав з цього приводу. Проте в якийсь момент все-таки зумів знайти для себе інше захоплення.

Таким (як це не дивно) стала живопис. Саме це напрям у мистецтві Сергій Суровенко відкрив для себе раніше всіх інших. Процес створення картин та етюдів здорово захоплював молодого хлопця. Але педагоги (та й він сам) ніколи не відзначали у нього особливого таланту. Незважаючи на той факт, що в якийсь момент Сергію все-таки вдалося досягти певних успіхів у художньому мистецтві, його картини навряд чи можна було назвати справжніми шедеврами.

Перші пісні Сергія Аморалова

Що стосується любові до музики, то вона завжди існувало в душі артиста паралельно з іншими захопленнями. Сергію подобалося творчість груп «Prodigy», «Nirvana», «Cure» і деяких інших. Приблизно таких же поглядів на музику дотримувався також і його друг і сусід Гарік Богомазов. Разом вони часто давали імпровізовані концерти біля свого під’їзду, однак кричали переважно нецензурні пісні.

Сергій Аморалов — Пропащі шахраї — Всяко-різно Лише значно пізніше, після того як Сергій Аморалов став студентом ленінградського Архітектурно-будівельного університету, любов до музики набула більш усвідомлені риси. Залишивши ВУЗ після першого курсу, наш сьогоднішній герой почав готуватися до вступу в Академію культури, однак туди все-таки не надійшов. Все змінила випадкова зустріч з молодим музикантом В’ячеславом Зинуровым, який дуже скоро став «творчої» основою всього колективу. Саме він зумів на перших порах направити енергію парубків у більш-менш пристойне русло. Так, власне, і утворилася група «Отпетые мошенники». Сергій з Гаріком писали простенькі тексти, а Слава складав не менше простенькі мелодії.

Як не парадоксально, саме такий підхід до творчості в підсумку і забезпечив хлопців першими реальними контрактами. За продюсування групи взявся досить відомий продюсер Євген Орлов. З цього моменту в житті Сергія Аморалова та інших учасників музичного колективу розпочався досконалої новий етап.

Сергій Аморалов і «Отпетые мошенники»

Офіційною датою утворення колективу вважається 8 грудня 1996 року. В цей день група «Отпетые мошенники» вперше з’явилася перед публікою в рамках фестивалю «Танцюючий місто» в місті Череповці. Незабаром на всіх радіостанціях Росії пролунав їх перший хіт – «Кидай палити». Дана композиція зробила групі ім’я, а також стала головним шлягером на першому альбомі колективу – «З кольорового пластиліну». Однак справжній успіх був все-таки попереду.

По-справжньому відомою і популярною групою «Шахраї» стали після запису радіо-хіта «Всяко-різно». Можливо, саме навмисна невимушеність і простота цієї пісні і визначили її успіх серед радіослухачів. Після цього група стала часто гастролювати, з’являтися на різних телевізійних проектах, а також давати інтерв’ю різним виданням. У цей період Сергій Аморалов вийшов на лідируючі позиції в колективі і, фактично, став його особою. У більшості кліпів він грав центральну роль. В якості провідного соліста він виступав також і при записі пісень.

Аморалов одружився! Можливо, саме його харизма і чарівність і принесли «Пропащим шахраям» величезний успіх. Їх пісні «Люби мене, люби», «Дівчата бувають різні», «Зверніть увагу», «А біля річки» колись співали фанати по всьому пострадянському простору. Саме тому концертні виступи групи завжди проходили з аншлагом. За кілька летгруппа записала шість успішних альбомів, а також зняла незліченну безліч кліпів. У різні роки «Отпетые мошенники» ставали лауреатами премій «Золотий грамофон», «Пісня року», «Стопудовий хіт» і деяких інших. Період з кінця дев’яностих і до середини двотисячних років став золотим часом в історії групи. Однак згодом справи пішли на спад.

Сергій Аморалов з Дариною Єрмолаєвої на зйомках кліпу «Моя зірка»

Сергій Аморалов сьогодні

У 2008-му році група записала свій сьомий студійний альбом «на Зло рекордам», але по-справжньому успішним він так і не став. Група стала рідше з’являтися на телебаченні. Останнім синглом колективу на даний момент є пісня «Руссо туристо». Композиція була записана в 2012-му році, але певним проривом так і не стала.

Особисте життя Сергія Аморалова

На початку 2000-х років Сергій Аморалов довгий час зустрічався з солісткою групи «Сливки» Дариною Єрмолаєвої. Їх роман тривав близько трьох років, однак згодом все ж розпався.

У середині 2008-го року наш сьогоднішній герой одружився на своїй новій дівчині – екс-моделі Марії Едельвейс.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: