Ім’я: Сергій Аксьонов

Дата народження: 26 листопада 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Бєльці, Молдавської РСР

Діяльність: політик, глава Республіки Крим

Вага: 95 кг

Зріст: 183 см

Біографія Сергія Аксьонова

Аксенов сергій Валерійович – голова Республіки Крим, не визнаної більшістю країн світу суб’єктом РФ, і прем’єр-міністр кримської виконавчої влади, обрання якого відбулося порушення чинного українського законодавства, але оголошене правомірним Володимиром Путіним. Раніше – бізнесмен, депутат Верховної Ради АРК у складі України, керівник партії «Русское единство».

Аксенов Сергій Валерійович

В 2015 році, в умовах кризи, Сергій Валерійович скоротив власну зарплату на 50 відсотків (на термін з березня по грудень), підтримавши ініціативу російського президента, який зменшив розмір свого грошового забезпечення на 10 відсотків.

У 2016 році лідер регіонального уряду назвав «гадючником» підвідомчу йому територію Південного берега Кримського півострова, де розташовані знамениті культурно-історичні пам’ятки архітектури, красиві палаци-музеї (Воронцовський, Юсуповський, Лівадійський, Масандрівський).

Дитинство і родина Сергія Аксьонова

Майбутній керівник виконавчої влади Кримського федерального округу з’явився на світ 26 листопада 1972 року в молдавському місті Бєльці в родині Ніни Семенівни і Валерія Миколайовича, який був тоді робочим-регулювальником радіоапаратури на місцевому заводі, обозначавшемся як поштова скринька №4 і спеціалізувалося на випуску приладів для військових суден.

Сергій Аксьонов в дитинстві любив вчитися і спорт

У школі їх син відрізнявся громадською активністю, хорошими здібностями до навчання, любов’ю до спорту. Сергій був капітаном футбольної команди, за успіхи в навчанні він був нагороджений при випуску срібною медаллю.

У 1989 році він поступив у Сімферополі у вище військово-політичне будівельне училище, де випускали політпрацівників для відповідного роду військ. Сергій Валерійович вчився непогано і успішно закінчив ВУЗ в 1993 році, але звільнився в запас.

Кар’єра Сергія Аксьонова

У 21 рік Сергій почав займатися підприємницькою діяльністю. Спочатку він влаштувався страховим агентом в ПП «Ірбіс», що спеціалізувалося на торгівлі предметами домашнього побуту, потім був заступником керівників ряду кооперативів та підприємств, які займалися реалізацією продуктів харчування і промислових товарів.

Курсант військового Вузу Сергій Аксьонов

За заявою Служби безпеки України при цьому йому довелося обертатися в кримінальних колах і стати одним з лідерів злочинного угрупування «Сейлем», яка, поряд з іншим, була «дахом» ресторанів, барів, магазинів і фірм.

На користь достовірності таких тверджень говорить факт отримання ним вогнепального поранення при обстрілі його автомобіля в 1996 році, а також вбивство його друга і партнера Самхана Агаєва, злочинного авторитета на прізвисько «Сани», «крышевавшего» торгові точки і пункти обміну валют. Його «бізнес» перейшов Сергію, який після інциденту обзавівся охоронцями. Зазначене замах не було єдиним – пізніше в його будинку знайшли та знешкодили бомбу.

Успішний бізнесмен мав корисні знайомства і у владних структурах – з Радіоном Ратія, тодішнім прокурором Сімферополя, з Валерієм Горбатовим, керівником кримського відділення Фонду держмайна України. В результаті, він зумів приватизувати в Масандрі «Ялтинський холодокомбінат», в Алушті – продмаг (по вулиці Снєжкова), у Сімферополі – завод склотари, фурнитурную фабрику та інші об’єкти.

Сергій Аксьонов почав свою кар'єру в підприємництві

До 2008 року Сергій Валерійович також став власником об’єктів житлової нерухомості, що надається в оренду, фірм, що надають послуги з оформлення віз, бару зі знаковою назвою «Алькатрас», мабуть, на честь найвідомішої в світі однойменної в’язниці, де відбував термін король злочинного світу Аль Капоне.

Наступним, цілком логічним етапом діяльності підприємця з 2008 року стало членство в ряді суспільно-політичних об’єднань, включаючи «Російську общину Криму», «Громадянський актив Криму».

Особисте життя Сергія Аксьонова

Прем’єр одружений з початку 1990-х років на Олені Олександрівні, в дівоцтві Добрині, уродженці столиці Криму. Вони одружилися на початку 90х років і досі живуть разом.

Його дружина – економіст, закінчила Кримську сільгоспакадемію, займається підприємництвом. Вона є засновником більше десяти компаній, які, в основному, спеціалізуються на операціях з нерухомістю та технічному обслуговуванні автомобілів. Пара має двох дітей – дочку Христину, яка народилася в 1994 році, і сина Олега, 1997 року народження.

Сергій Аксьонов і його дружина Олена

Згідно декларації про доходи до 2015 року чиновник заробив 1,4 мільйонів рублів. Йому належала квартира, будинок в декілька поверхів з басейном і земельну ділянку, площею, відповідно, 82 577 і близько 600 квадратних метрів. Дохід його дружини склав 3,5 мільйонів рублів. Вона – власниця трьох квартир розміром 200 кв. м, семи нежитлових приміщень і декількох ділянок землі в 1,6 тисяч «квадратів», а також житлового будинку та автомобіля ВМW750.

Главу РК навколишні характеризують як не схильного до товариськості, енергійного, фізично і інтелектуально розвиненої людини, що віддає перевагу вести досить відокремлений спосіб життя. Він любить разом з сім’єю подорожувати, грати в баскетбол і волейбол.

Сергій Аксьонов сьогодні

У 2010 році молодий політик став на чолі руху «Русское единство», утвореного шляхом об’єднання кількох споріднених структур. Від цієї політсили він був обраний членом парламенту Автономної Республіки Крим (АРК).

Звернення Сергія Аксьонова до одеситам В 2014 році, коли озброєний російський спецназ зайняв будівлю Верховної Ради АРК і поставив над ним прапор РФ, парламентарії обрали його головою регіонального уряду і призначили проведення референдуму про статус республіки. За офіційною інформацією процедура обрання відповідала вимогам законодавства, але за іншими відомостями кількість депутатів не було достатнім, щоб визнати її легітимною. Згідно з результатами референдуму, в березні був підписаний договір про приєднання Республіки Крим та Севастополя до Росії.

Більшість держав охарактеризували зміну статусу Криму як агресію та окупацію з боку РФ, що порушила договір про дружбу 1997 року, про державної кордоні 2003 року, про повагу територіальної цілісності. Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята резолюція про невизнання референдуму, що проводився під дулами автоматів. Росія ж вважає зміну державної приналежності Криму реалізацією права народів на самовизначення.

Глава Криму Сергій Аксьонов про становище Криму Ділової і заповзятливий політик відразу з підприємця і депутата автономії від порівняно невеликої партії перетворився на справжнього лідера і керівника Республіки – голови Ради міністрів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: