Ім’я: Наталя Семеніхіна

Дата народження: 16 травня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Харків, Україна

Діяльність: тележурналіст, ведуча

Вага: 55 кг

Зріст: 168 см

Біографія Наталії Семенихіною

Наталія Семеніхіна – це популярна телеведуча, яка стала відомою в Росії та інших країнах СНД, перш за все, завдяки своїй участі в інформаційно-аналітичних програмах російського «Першого каналу». У ролі ведучої вона домоглася вражаючих висот, а тому наша сьогоднішня розповідь про кар’єрному шляху цієї чудової тележурналістки, без сумніву, знайде своїх читачів.

Ранні роки, дитинство і родина Наталії Семенихіною

Майбутня відома телеведуча з’явилася на світ 16 травня 1970 року у великому українському місті Харків. Її батьки працювали в промисловій сфері, а тому після закінчення школи по їх стопах вирішила піти і наша сьогоднішня героїня.

Телеведуча Наталя Семеніхіна починала свою кар'єру на Українському телевиидении

Отримавши атестат, Наталя подала документи в Харківський авіаційний інститут, де згодом стала вчитися на інженера-системотехніка. Вельми примітно, що вже на старших курсах Внз, Семеніхіна Наталя стала розуміти, що трохи помилилася з вибором спеціальності. Дівчина почала шукати для себе інші шляхи і рішення. А тому вже дуже скоро виявилася в харківському Інституті культури. Таким чином, після закінчення першого Вузу працювати за фахом наша сьогоднішня героїня не стала.

Кар’єра Семенихіною на телебаченні України

В період навчання В харківському Інституті культури наша сьогоднішня героїня одного разу вирішила відправитися на конкурс дикторів, який проводився комерційним телеканалом «Тоніс». Що спонукало дівчину на такий незвичайний крок – сьогодні не може пригадати навіть вона сама. Тому, швидше за все, причиною настільки різкої зміни професійного вектора стало саме просте цікавість.

Навесні 1991-го року Семеніхіна Наталя опинилася на кастингу, а вже через два тижні, несподівано для самої себе дізналася, що її затвердили в якості диктора. Так наша сьогоднішня героїня вперше опинилася на українському телебаченні. Перший час на телеканалі «Тоніс» Наташа працювала в якості диктора, проте вже зовсім скоро отримала місце провідною у вечірній програмі новин.

Витрати росіян у День всіх закоханих – Народна економіка з Наталією Семенихіною Таким чином, вже до двадцяти років Семеніхіна Наталя стала досить відомою в Україні телеведучої. Наступним кроком у кар’єрі телевізійної журналістки стала робота на харківському каналі SIMON, де талановита молода українка також працювала в якості редактора і телеведучої інформаційно-аналітичної програми («Вечірні новини»). Кілька років тому наша сьогоднішня героїня зробила ще один впевнений крок у своїй професійній кар’єрі, поступивши на роботу в «Агентство телебачення Новини» (АТН), яке вважається найбільшим новинним каналом на просторі Східної України. Тут Наталя працювала кореспондентом, а також телеведучої і шеф-редактором.

Але і це було ще далеко не все. Продовжуючи прокладати собі дорогу до вершин українського телебачення, в 1996-му році дівчина вперше з’явилася в ефірі Першого каналу (Україна), де почала вести культурно-розважальну передачу «Вітражі».

Кар’єра Наталії Семенихіною в Росії

Яскрава кар’єра на Україні привернула увагу деяких відомих діячів російського телебачення. У 1997-му році Семеніхіна Наталя отримала пропозицію про співробітництво від Громадського російського телебачення (Перший канал Росія) і незабаром переїхала в Москву. На новому місці роботи талановита українка отримала посаду кореспондента, ведучій теленовин, а також редактора інформаційно-аналітичного матеріалу, присвяченого Україні.

Наталія Семеніхіна про музику. Харків. 1995 рік. Завдяки своїй роботі на російському телебаченні Семеніхіна Наталя стала добре відома на всьому просторі колишнього Радянського союзу. У певний момент вона висунулася на центральні ролі на російському Першому каналі, а тому почала працювати в якості спеціального кореспондента, освячуючи найбільш знакові події в історії Східної Європи.

Зокрема, наша сьогоднішня героїня працювала в Києві, під час Помаранчевої революції та обрання Віктора Ющенка. Організовувала серію телевізійних інтерв’ю Бориса Єльцина і Володимира Путіна в момент зміни політичної влади в Росії. Крім того, саме Наталія Семеніхіна кілька разів займалася проведенням так званих телемостів», в рамках яких Володимир Путін відповідав на питання простих росіян.

В середині 2009 року наша сьогоднішня героїня взяла участь у створенні принципово нового проекту російського Першого каналу «Народна економіка». Згодом в рамках даної телепередачі дівчина вела рублику «Інші новини».

Наталія Семеніхіна і Антон Привольнов

Ще через півроку Семеніхіна Наталя вперше у своїй кар’єрі взяла участь у не новинний передачі. У 2010-му році талановита телеведуча склала компанію Антону Привольнову у відомій програмі «Контрольна закупівля», в рамках якої проводиться тестування різних російських і іноземних товарів, представлених на ринку Москви. Як зазначають деякі аналітики, з появою Наталії Михайлівни у телепроекту дещо змінилася сітка мовлення, передача отримала велику соціальну спрямованість. Крім того, саме Семеніхіна стала одним з засновників та ідейних натхненників» рубрик «Контрольна закупівля попереджає», а також «Гарячі питання і відповіді».

Наталія Семеніхіна в даний час

В даний час телеведуча веде розділ програми, присвячений правам споживачів, де дає юридичні пояснення тих чи інших спірних питань. Крім того, в одному зі своїх телеінтерв’ю українка обмовилася про те, що незабаром, можливо, представить глядачам свій новий проект.

Особисте життя Наталі Семенихіною

Про своє особисте життя Семеніхіна Наталя розповідає неохоче. Відомо, що журналістка заміжня. Даний подружній союз в її житті вже другий. У нашої сьогоднішньої героїні є двоє дітей. Старша донька Ірина народжена від першого чоловіка. Молодша дочка – Софія – від другого чоловіка Олексія Соколовського.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: