Ім’я: Семен Слепаков

Дата народження: 23 серпня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: П’ятигорськ р.

Діяльність: співак, телепродюсер

Вага: 90 кг

Зріст: 197 см

Біографія Насіння Слєпакова

Дитинство і родина Семена Слєпакова

Хлопчик народився в південному П’ятигорську в сім’ї професорів. Батьки записали його в музичну школу. Грати на фортепіано він не любив. Вже в старших класах все трохи змінилося, коли Семен взяв у руки гітару і почав вчитися грати. Батько поставив йому правильний напрямок, ставлячи синові «Бітлз», Висоцького, «Роллінг Стоунз», Окуджаву.

Хлопчикові завжди подобалося дивитися по телевізору КВК. У школі хлопці створили свою команду і почали грати. Пісні він почав писати ще в школі. Це були добрі і хороші твори.

Почуття гумору, можливо, у Семена спадкове. Відомо, що його троюрідний дідусь – сценарист багатьох відомих вітчизняних комедій, в тому числі і комедій Леоніда Гайдая.

Семен Слєпаков став відомим завдяки КВН, а народна слава прийшла після роботи в Comedy Club

У школі, як-то ставилося спектакль «Кентервільський привид». Головну роль грав займався в театральному гуртку Семен. Він ходив по сцені в білому простирадлі.

За словами Слєпакова, шкільна програма пройшла повз нього, так як, будучи школярем, весь вільний час він проводив у дворі з хлопцями або грав у футбол. Після школи юнак вступив до П’ятигорський лінгвістичний університет, навчався на двох факультетах. По закінченню університету він отримав два червоних диплома – по економіці та французької мови.

Дідусь Насіння був видатним економістом. Саме він наполіг, щоб онук захистив кандидатську. І Слєпаков захистив, ставши кандидатом економічних наук.

Йому дуже подобалося вивчати французьку мову і говорити на ньому. Місячна практика проходила у Франції, в провінції Оверні. У той час він навіть хотів залишитися в цій країні попрацювати, влаштувався там в аспірантуру, планував написати дисертацію. Але незабаром в його житті з’явився КВК.

Семен Слєпаков у КВК

Після університету влаштуватися на роботу в П’ятигорську було справою непростим, і Семен вирішив зайнятися КВК, там паче, що йому це завжди дуже подобалося. Ще в студентські роки він почав грати, а до закінчення університету команда вже була в Вищій лізі.

Капітаном Збірної П’ятигорська» він був впродовж шести років, починаючи з 2000-го. У 2004-му команда у Вищій лізі стала лідером.

Переїзд Насіння Слєпакова в Москву

Гарік Мартиросян запропонував Семену перебратися до Москви з рідного П’ятигорська. Гарік – його друг і дуже важливий для нього людина, з яким Слєпаков завжди радиться. Мартиросян запропонував Семену створити конгломерат авторів і монополізувати авторство в КВН. В цей конгломерат входив Гарік з Семеном, а так само Сергій Єршов, Джавід Курбанов і Сергій Свєтлаков.

КВН Збірна П’ятигорська — Батько і син наряджають ялинку. Семен Слєпаков Всі хлопці переїхали в Москву. Це було досить нестабільний час, але гроші на життя у них були, так як в той час вони багато концертували. Займатися в П’ятигорську було нічим, тому на переїзд Слєпаков охоче погодився.

Семен Слєпаков в «Comedy Club»

Все сильно змінилося, коли хлопці почали працювати над створенням проекту «Comedy Club». Це було через півроку після переїзду Слєпакова. Робота була цікавою і приносила задоволення. Друзями був створений новий формат ТВ. Перший ефір відбувся в 2005-му. Від сезону до сезону змінюється формат, так як він застаріває, і програма вимагає оновлення.

Слєпаков взяв участь у створенні безлічі популярних гумористичних шоу, які транслювалися і транслюються на телебаченні. Іншим помітним і полюбилися глядачеві проектом став «Наша Russia». Уже вийшло кілька сезонів, де час від часу змінюються деякі герої.

Семен Слєпаков з дружиною

Семен був одним з продюсерів та сценаристів кінокомедії «Наша Russia. Яйця долі», так само він продюсував «Універ», «Інтерни» та інші молодіжні телесеріали.

З 2010-го він – резидент «Comedy Club». Тоді ж Семен придумав «Сміх без правил», який є абсолютно новим форматом.

Пісні Насіння Слєпакова

Слєпаков виходить на сцену зі своїми піснями. Пише він про те, що для сьогоднішнього дня є актуальним. Самі його відомі пісні – «Жопа росте», «Печінка», «Газпром», «Кожну п’ятницю я в говно» і ін. щоразу перед виходом на сцену він хвилюється. Найбільше Семен боїться того, що забуде текст. Якщо виступ виходить не дуже смішним, завжди звинувачує тільки себе.

У Семена є два власних музичних альбоми, один з них випущений в 2005-му, а другий (некомерційний) вийшов у 2012-му році.

Семен Слєпаков: Кожну п’ятницю я в говно Один з останніх вийшли проектів Слєпакова – шоу «ХБ». Він є в цьому випадку і автором, і продюсером.

На церемонії «Ніки» Семен виконав пісню про російському кіно. Написати і виконати таку пісню його попросив Юлій Гусман. Виступати було дуже хвилююче, так як в залі сиділо багато, як висловився Семен, «зубрів» і «мастодонтів» російського кінематографа.

Особисте життя Насіння Слєпакова

Семен нещодавно одружився. Його дружина – непублічна людина і міняти не збирається. Дівчина не дає інтерв’ю. За словами знайомих, з першої ж зустрічі молоді люди закохалися один в одного. Семен завжди говорив, що шукає дівчину, далеку від шоу-бізнесу. Його дружину звуть Карина, по професії вона юрист. Весілля відбулося в Італії восени 2012-го року.

Слєпаков почав збирати колекцію гітар. Сьогодні у нього вже вісім інструментів. За його словами, завжди хотілося мати різні гітари, коли з’явилася можливість, відразу придбав кілька.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: