Ім’я: Сельма Эргеч

Дата народження: 1 листопада 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Хамм, Німеччина

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 176 см

Біографія Сельми Эргеч

Дитинство і юність Сельми Эргеч

Якщо слідувати законам логіки, то у Сельми Эргеч, чарівною турецької актриси і моделі, могла скластися блискуча кар’єра талановитого лікаря. Її батько, турок за походженням, був лікарем. Мати, німкеня, також працювала медсестрою.

У п’ятирічному віці дівчинка разом з батьками переїхала в Туреччину в міста Мерсин. Пізніше родина переїхала в Анкару. Шкільне навчання Сельми почалося в Туреччині, але незабаром батькам знову довелося поміняти місце проживання.

Атестат про середню освіту дівчина отримала в Німеччині, закінчивши школу землі Північний Ренй-Вестфалія. Батько з матір’ю серйозно ставилися до утворення дочки. Сельма оволодівала знаннями в знаменитому Оксфорді, розташованому у Великобританії. Навчаючись в Хэдингтон школі, вона була однією з найбільш старанних і успішних учениць, за що по програмі обміну студентами була спрямована в Ліль (Франція).

Сельма Эргеч стала особливо популярною після участі в серіалі «величне століття»

Вирішивши піти по стопах батьків, Сельма зробила вибір на користь професії лікаря і поступила в університет р. Стамбул. Після закінчення проходила стажування в медичній клініці, вдосконалюючись у лікарській практиці.

Кінокар’єра актриси Сельми Эргеч, фільмографія

Після медичної стажування Сельма взяла річну відпустку, під час якого знялася в серіалі компанії NBC «Yar?m Elma». Повертатися в медицину не було ніякого резону. Сельма, яка звикла вчитися і робити все по вищому класу, вирішує відточувати свої творчі грані у знаменитої актриси Алії Узунатаган’дан.

Одночасно знаходить час на навчання в студії акторської майстерності. Прагнення до досконалості сприяє розвитку стрімкою та успішної кар’єри. У 2006-му Сельму запросили на роль у фільмі «Мережа 2.0.». Це була спільна робота турецьких і американських кінематографістів, яка відразу після виходу на екран злетіла на пік популярності.

Запрошення на зйомки почали надходити регулярно. Актриса знялася в серіалах «Слава», «Асі», а також фільмах «П’ять часів», «Туман і ніч», «Звук».

Сельма Эргеч і Орландо Блум для турецького журналу ELLE 2013 Існує думка, що талановита людина обдарована багатьма здібностями. І це повною мірою відноситься до Сельму Эргеч. Життя дівчини змінилося раптово, немов на крутому віражі. Їй запропонували роль Хатидже Султан в серіалі «величне століття», яку вона зіграла чудово. Актрису відразу полюбили глядачі, а режисери і продюсери зацікавилися висхідною зіркою. У цьому проекті Сельма працювала разом з такими акторами, як Мер’єм Узерлі, Халіта Эргенч, Небехат Черхе та іншими. З

ельма була щаслива. Адже професія лікаря не була її заповітною мрією. Будучи слухняною дочкою і шануючи батьків вона зробила правильний і логічний вибір. Однак, душа її раділа, коли вона зрозуміла, що її покликання і щастя в іншому. Батько і мати тактовно і з розумінням поставилися до зміни професії і абсолютно не перешкоджали розвитку дочки в новому амплуа.

Сельму подобається її Хатидже, і кожну чергову серію вона грає з новими фарбами і дивовижним чаром. Хоча в житті Сельма і її героїня абсолютно полярні особистості, актриса намагається всім серцем зрозуміти Хатидже і щиро втілити на екрані її образ. Кар’єра Сельми Эргеч в якості фотомоделі

Чудові зовнішні дані, чудова фігура, природна граціозність, розум та інтелект зіграли свою роль у становленні Сельми в якості фотомоделі. Кавовий бренд Selamlique запросив її стати рекламним обличчям торгової марки.

Сельма Эргеч на фотосесії ADILIŞIK adL Trendyol В модельному бізнесі колегами Сельми Эргеч є Кароліна Коч і Бану Ентур. Актриса і модель бере участь у багатьох модельних показах, які проходять в Туреччині, де вона вважається однією з найкращих моделей.

Особисте життя Сельми Эргеч

Красива і талановита актриса Сельма Эргеч не може не привертати до себе увагу. Її домагався прихильності Озгюр Чевік, партнер по серіалу «величне століття». Однак відносини не були довготривалими і серйозними.

Досить довгий час Сельма підтримувала зв’язок з Угуром Полат, з яким вони знімалися у фільмі «Туман і ніч». Також актор знайомий глядачам за фільмами «Вісім днів Алі», «Губернатор», «Блакитноокий гігант» та ін. Після тривалих стосунків пара розлучилася.

Зовсім недавнє захоплення Сельми — 32-річний Джан Оз, власник видавництва під назвою «Can Yayınları», доставшемуся йому від батька Эрдала Оза.

Актриса Сельма Эргеч трохи говорить про особисте життя

Актриса не оприлюднює своє особисте життя, оскільки вважає, що вона ще не знайшла того єдиного, який був би гідним стати її обранцем. А поки всі сили Сельма Эргач направляє на побудову ще більш успішної кар’єри і вдосконалення акторської майстерності.

Захоплення та інтереси, Сельма Эргеч сьогодні

Час, витрачений на серйозне і тривале освіту, не пройшло даром. Сельма досконало володіє рідними для неї турецьким і німецькою мовами, без праці спілкується французькою та італійською, латинською та англійською.

Крім професійної акторської діяльності та модельного бізнесу Сельма любить тримати рапіру в руках і займатися фехтуванням. Також вона із задоволенням входить в роль амазонки і обожнює кататися на конях.

Як і у всіх людей, є у актриси свої страхи та сторони життя, над якими потрібно працювати. Наприклад, вона боїться висоти і боїться глибини. Щоправда, справжні морські глибини вже занурюється і з кожним разом отримує нову перемогу над цим страхом.

А ось боязнь висоти ще належить подолати. Але, здається, ті висоти, яких Сельма вже досягла у своєму житті, допоможуть впоратися і з цим земним страхом. Головне бажання і завзятість. А цього у талановитої актриси і моделі не відняти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: