Ім’я: Саша Савельєва

Дата народження: 25 грудня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Москва

Діяльність: співачка, модель

Вага: 50 кг

Зріст: 168 см

Біографія Саші Савельєвої

Саша Савельєва (повне ім’я Олександра Володимирівна Савельєва) – це популярна співачка і просто цікава дівчина. В її кар’єрі було безліч пам’ятних епізодів, а тому розповідь про її життя і долю неодмінно буде цікавий нашим читачам. У даній статті ми спробуємо пролити світло на найцікавіші моменти з минулого нашої сьогоднішньої героїні, а також трохи розповісти про її плани на майбутнє.

Ранні роки, дитинство і родина Саші Савельєвої

Саша Савельєва з’явилася на світ 25 грудня 1983 року в місті Москва. У російській столиці вона вчилася і дорослішала. Тут же наша сьогоднішня героїня почала вперше проявляти інтерес до музики і творчості. Однак спочатку в її житті з’явився спорт.

Біографія Саші Савельєвої тісно пов'язана з групою «Фабрика»

Вже з трьох років Олександра почала займатися в секції фігурного катання в групі відомої фігуристки Ірини Мойсеєвої. Тут вона почала робити свої перші серйозні успіхи. А тому вже дуже скоро педагоги і весь тренерський штаб стали розглядати її як одну з найбільш перспективних учениць. Вже незабаром Саша без праці потрапила в групу олімпійського резерву, де продовжила своє навчання.

Приблизно в цей же період у житті нашої сьогоднішньої героїні з’явилася також музика. У п’ять років вона стала займатися в музичній школі по класу флейти та фортепіано. І тут також дуже скоро висунулася на провідні ролі. Вже в дитячому віці вона почала виступати на різних концертних майданчиках – у московських консерваторіях, у Палаці З’їздів і навіть у Кремлі. Таким чином, в якийсь момент перед Сашею Савельєвої та її батьками постав нелегкий вибір – музика чи спорт? Н

наша сьогоднішня героїня вибрала музику, і її сім’я повністю підтримала це рішення. Незабаром молода артистка стала виступати в дитячому фольклорному ансамблі «Кувички», а також займатися у театрально-музичній школі на відділенні народної музики. В якості музиканта дівчина робила серйозні успіхи, а тому про вибраній дорозі їй навряд чи коли-небудь доводилося шкодувати.

У якийсь момент Саша раптом зрозуміла, що не мислить свого життя без музики, а тому після закінчення загальноосвітньої школи навіть не замислювалася над тим, ким їй бути у дорослому житті.

Саша Савельєва . Сольний виступ. Вона подала документи відразу в два музичних Внз – «Гнесинськоє» училище та училище імені Шнітке. В результаті вдалося вступити відразу в обидва навчальних заклади, тому Савельєвої довелося зробити нелегкий вибір між двома престижними ВУЗами. Наша сьогоднішня героїня вибрала «Гнесинку» і вже тут вперше організувала свою власну музичну групу.

Вона складала музику, писала вірші, а також виступала разом зі своїм колективом на різних конкурсах і фестивалях. Паралельно з цим майбутня зірка «Фабрики Зірок» відточувала свою майстерність в музичному Вузі. Тут вона навчилася любити фольклорну музику, а також отримала диплом за спеціальністю керівник народного ансамблю.

Зоряний шлях Саші Савельєвої — «Фабрика Зірок» і великий успіх

Восени 2002-го року Саша Савельєва успішно пройшла кастинг проекту «Фабрика Зірок» і стала однією з учасниць першого сезону відомого телепроекту. В рамках даної передачі вона зуміла успішно дійти до фіналу, де згодом стала виступати в складі «дівочої» групи «Фабрика».

Саша Савельєва (гр. Фабрика) — королева паркування В рамках даного колективу вона почала з’являтися на сцені разом з Ірою Тонева, Саті Казанова і Марією Алалыкиной. Згодом у різні роки склад учасниць групи кілька разів змінювався. В даний час він складається з трьох учасниць – Саші, Іри, а також добавившейся до них Катерини.

Після участі в проекті «Фабрика зірок» група нашої сьогоднішньої героїні миттєво стала популярною. Їх композиція «Про любов» стала одним з головних хітів 2002-го року. Згодом названа пісня принесла дівчатам їх перший «Золотий грамофон».

Варто зазначити, що ця престижна премія стала не єдиною в кар’єрі Саші Савельєвої та інших учасниць відомої жіночої групи. Зайнявши своє місце в світі російського шоу-бізнесу, група «Фабрика», що згодом отримала безліч престижних призів. Серед таких є три премії «Золотий грамофон», нагорода «Стопудовий хіт», а також особливий приз журналу Glamour в номінації краща поп-група року.

Що стосується самої Саші Савельєвої, то вона неодноразово потрапляла до списку «Ста найкрасивіших людей Москви», а також удостоювалася деяких інших престижних нагород.

Саша Савельєва бере участь у відвертих фотосесіях

Однак головні успіхи співачки все-таки пов’язані з її участю в гурті «Фабрика». За словами самої артистки, вона дуже дорожить цим проектом і завжди намагається підтримувати дружні відносини з іншими учасницями колективу.

Вельми примітно, що в якості однієї з солісток «Фабрики» дівчина встигла зарекомендувати себе не тільки як хорошу співачку, але і як відмінну модель. Так, зокрема, фотографії Саші неодноразово з’являлися у журналах Maxim, XXL, «7 днів», а також багатьох інших виданнях. Багато фотосесії Савельєвої носили еротичний характер.

Саша Савельєва зараз

В даний час Саша Савельєва все також працює над новими проектами в складі групи «Фабрика». Час від часу в ЗМІ з’являються чутки про нібито підготовлюваний сольному проекті співачки. Однак вона сама подібні новини поки ніяк не коментує. Крім того, в останні місяці дівчина також багато часу приділяє будинку і коханому чоловіку. Але про це трохи пізніше…

Особисте життя «Фабрика Зірок»

Кілька років тому випускниця «Фабрики зірок» перебувала в романтичних стосунках з відомим фігуристом і шоуменом Олексієм Ягудіним. Деякий час у пресі навіть активно обговорювалися чутки про їх нібито підготовку весілля. Однак у підсумку відносини двох знаменитостей завершилися зовсім іншим чином – розривом.

У квітні 2010-го року наша сьогоднішня героїня вийшла заміж за відомого російського актора Кирила Сафонова, відомого глядачам за головною роллю в серіалі «Тетянин день».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: