Ім’я: Саша Ройз

Дата народження: 21 жовтня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Яффа, Ізраїль

Діяльність: актор

Вага: 84 кг

Зріст: 194 см

Біографія Саші Ройз

Саша Ройз – це популярний канадсько-ізраїльський актор, що став широко відомим завдяки ролям у численних американських серіалах і кінопроектах. Так, назвати нашого сьогоднішнього героя зіркою першої величини досить складно. Однак і в його біографії є безліч прекрасний акторських робіт, що заслуговують щирого захоплення.

Ранні роки, дитинство і родина Саші Ройз

Саша Ройз з’явився на світ 21 жовтня 1973 року в ізраїльському місті Яффа. Його батьки були емігрантами з СРСР, а тому вже з ранніх років наш сьогоднішній герой знав не тільки іврит, але також російська та англійська мови.

Американський актор Саша Ройз може говорити по-російськи

У 1980-му майбутній актор разом з родиною переїхав у Канаду. У Країні кленового листа батько Саші – випускник Томського інституту радіоелектроніки та електронної техніки – отримав роботу у будівельно-енергетичної компанії CEATI International Inc., яку згодом і очолив. Дивлячись на нього, Саша Ройз і його рідний брат Ілан також хотіли стати фахівцями в області електроніки. Однак з плином років вподобання та мрії обох хлопців постійно змінювалися. З цієї причини наш сьогоднішній герой досить довго не міг знайти своє справжнє покликання у житті.

Після закінчення середньої школи, майбутній відомий актор вступив в один з канадських коледжів, де згодом став вивчати історію. У студентські роки Саша Ройз став захоплюватися легкою атлетикою, а згодом і зовсім закинув все і вирішив стати відомим музикантом. Деякий час він грав на барабанах у групі «Tricky Woo», яка виконувала пісні в стилі інді-рок. Справи колективу складалися досить непогано. Група часто гастролювала по регіонах Канади і навіть встигла записати три повноцінних альбоми. Проте в якийсь момент у творчості музичного колективу почався плавний спад. Хлопці ніяк не могли знайти свій напрямок у творчості, а тому в якийсь момент ансамбль став повільно розпадатися.

У 1999-му році Саша Ройз покинув колишній колектив і вирішив знайти новий шлях у житті. На початку 2000-х він вступив в англійську Гилфордскую школу акторської майстерності, де почав осягати ази нової професії. Яскрава зовнішність і вроджений акторський талант дозволили талановитій єврейському хлопцеві швидко заявити про себе. Спочатку він домігся визнання у своїй навчальній групі, а потім став також виступати на сцені деяких канадських театрів.

Кар’єра актора Саші Ройз, фільмографія

Довгий час основним місцем роботи нашого сьогоднішнього героя був театр Монреаля. На місцевій сцені він грав практично у всіх центральних постановках, а в 2005-му році і зовсім зумів потрапити в число номінантів на престижну канадську премію «Маски» в номінації «Кращий актор другого плану».

Помпеї. Російський трейлер нового фільму з Сашею Ройз Не менш успішно також складалася кар’єра актора в кіно. У 2001-му році Саша Ройз дебютував на телеекрані, зігравши одну з епізодичних ролей в американо-канадському серіалі «C. S. I. Місце злочину». Кілька місяців пізньої талановитий єврейський актор зумів розжитися і більш великою роллю, отримавши постійну роботу в серіалі «Ларго Вінч». Даний проект приніс нашому сьогоднішньому герою першу популярність. Він став часто з’являтися у різних телевізійних проектах в якості запрошеної зірки, а тому його фільмографія регулярно приростала новими ролями.

У 2004-му році наш сьогоднішній герой зумів вперше з’явитися і на великому екрані, зігравши разом з Джейком Джилленхолом і Деннісом Куейдом у фільмі-катастрофі «Післязавтра». Даний проект отримав дуже високі відгуки критиків і був навіть номінований на кілька престижних кінематографічних нагород. Після такого успіху Саша Ройз прийняв рішення залишити Канаду і переїхати в Лос-Анджелес.

Трейлер серіалу Грімм з Сашею Ройз

Ролі Саші Ройз в серіалах

Перший час після цього талановитий канадсько-ізраїльський актор продовжував грати епізодичні ролі в різних телесеріалах. У цей період в його фільмографії з’явилися проекти «Доктор Хаус» з Х’ю Лорі в головній ролі, «Тілт», а також картина «Напад на 13-у дільницю», в рамках якої Саша Ройз виконав одну з другорядних ролей.

Після цього довгий час кар’єра актора залишалася на тій же висоті. Епізодичні ролі в серіалах змінювалися другорядними ролями в кіно. Наш сьогоднішній герой часто грав у фільмах з першими зірками кіно. Однак завжди незмінно залишався десь на задньому фоні. Деяким винятком були тільки канадські проекти. Серіал «Через річку Детройт» і спортивна драма «Віктор» — в даних проектах Саша Ройз виконав центральні ролі.

У Саші Ройз унікальні, цікаві татуювання

В США актор, як і раніше знімався в епізодах різних серіалів, а також виконував другорядні ролі в кінематографічних картинах. Яскравим прикладом тому є популярні серіали «Теорія брехні», «Менталіст», «Сховище 13», а також фільми «Земля мертвих», «Немислиме», «16 кварталів» і т. д.

Саша Ройз в даний час

Лише в 2009-му році Саша Ройз зумів отримати постійну роль в американському серіалі. Таким став фантастичний проект «Капріка», який, однак, протримався на екранах всього один сезон. Незважаючи на досить скромні рейтинги, саме після цього проекту Саша Ройз став справжньою зіркою. У 2011-му він приєднався до акторського складу проекту «Подружжя», а кілька місяців потому також отримав постійну роль в серіалі «Грімм».

В останньому з названих проектів наш сьогоднішній герой знімається і донині. На даний момент останньою роботою у фільмографії актора є фантастична драма «Витяг», в якій Саші дісталася головна роль. Крім того, одного з центральних персонажів канадсько-ізраїльський актор повинен зіграти і в історичній драмі «Помпеї», реліз якої намічений на 2014-й рік.

Особисте життя Саші Ройз

Особисте життя актора вкрита завісою таємниці. Час від часу в пресі з’являються повідомлення про нібито мають місце романах актора з тими чи іншими партнерками по зйомках. Однак офіційно Саша Ройз ще ніколи не представляв громадськості своїх подруг. Тому судити про щось конкретно досить складно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: