Ім’я: Сарік Андреасян

Дата народження: 24 серпня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Єреван, Вірменія

Діяльність: режисер, сценарист, продюсер

Вага: 72 кг

Зріст: 174 см

Біографія Сарика Андреасяна

Сарік Андреасян – це талановитий російський режисер вірменського походження. У його фільмографії значиться безліч чудових фільмів, багато з яких стали справжніми блокбастерами в російському кінопрокаті. Його картини подивилися мільйони глядачів. Саме тому розмова про людину, яка зробила ці кінопроекти, представляється настільки цікавим.

Дитинство і родина Сарика Андреасяна

Сарік Андреасян з’явився на світ 24 серпня 1984 року в столиці Вірменії – Єревані. Однак на своїй історичній батьківщині наш сьогоднішній герой прожив відносно недовго. Вже в 1988-му році він разом з батьками і двома братами перебрався в казахське місто Костанай. Тут серед безкрайніх азіатських степів, власне, і все пройшло його дитинство.

Сарік Андреасян спочатку став зіркою КВК

У Казахстані Сарік закінчив спеціалізовану гімназію з поглибленим вивченням гуманітарних наук. Після цього наш сьогоднішній герой подав документи в Костанайський Державний університет, де став вивчати особливості журналістики.

Сарік Андреасян у КВК

У Казахстані Сарік Андреасян вперше почав грати в КВК, виступаючи переважно в регіональній лізі. В якості КВН-щика майбутній режисер домігся непоганих успіхів, а тому дуже скоро став жваво цікавитися питаннями мистецтва. Залишивши Казахстан, молодий вірменський хлопець переїхав до Москви, де вже кілька місяців потому став займатися в «Майстерні Юрія Гримова». Тут Сарік отримав безцінний досвід роботи з відомими російськими педагогами, а разом з тим ще й диплом «режисера кіно».

Після отримання профільної освіти Андреасян став займатися розробкою та створенням реклами та музичних кліпів. У цей період талановитий вірменин співпрацював з багатьма зірками російської естради, проте цей етап в кар’єрі режисера виявився не надто затяжним. Плекаючи в душі мрію про створення повноцінних кінематографічних фільмів, Андреасян дуже скоро захопився більш масштабними проектами, а тому став повільно відходити від світу реклами та шоу-бізнесу.

Початок фільмографії Сарика Андреасяна

У 2006-му році в якості сценариста і режисера наш сьогоднішній герой почав працювати над фільмом «45 сантиметрів». Ця стрічка була витримана в жанрі «трилер», а тому довгий час не знаходила належного фінансування. З цієї причини через кілька місяців після початку зйомок робота над проектом була припинена. У 2007-му році знімальний процес відновився, проте вже зовсім скоро був знову згорнуть.

Режисер Сарік Андреасян Після цього деякий час вірменський режисер перебував у постійному творчому пошуку. Він шукав нові ідеї, сюжети і нові рішення. І в якийсь момент все-таки зумів відшукати підходящий варіант. Рішенням став його попередній досвід гри в КВН, який передбачав наявність певних зв’язків серед колишніх КВН-щиків. Саме тому в 2008-му році наш сьогоднішній герой вирішив взятися за зйомки комедії «Лопухи», головною особливістю якої було участь деяких зірок Клубу Веселих і Кмітливих.

У результаті фільм вийшов в прокат в серпні 2009-го року і вже після декількох місяців з лишком окупив всі витрати на своє створення. У підсумку касові збори проекту склали 5 мільйонів доларів, що було в п’ять разів більше початкового бюджету картини. Завдяки цьому успіху, Сарік Андреасян зумів отримати вигідний контракт з компанією «Леополіс», у складі якої став працювати над новими фільмами.

Новий успіх фільмів Сарика Андреасяна

Тут першим проектом вірменського режисера стала комедія «Службовий роман. Наш час», яка також як і його попередній фільм створювалася за участю багатьох колишніх КВН-щиків. Так, зокрема, ролі в картині виконали Володимир Зеленський, Павло Воля, Дмитро Хрустальов. Крім того, в акторському складі були також деякі інші зірки російського та українського кіно.

Сарік Андреасян представляє фільм. Зірковий склад, грамотна рекламна компанія, а також аналогія з оригінальним радянським фільмом в підсумку принесли картині величезний успіх. Стрічка зібрала в прокаті 15 мільйонів доларів і стала найкасовішим проектом компанії «Леополіс» за всю її історію.

У цей момент Сарік Андреасян став повноправною зіркою російського кінематографа. В якості визнаного і успішного режисера він почав працювати над кількома новими проектами. У результаті вже В наступні три роки на екрани вийшли його нові проекти – комедії «Вагітний», «Той ще Карлосон», «З новим роком мами». Над кожною з названих стрічок наш сьогоднішній герой працював в якості режисера, сценариста і продюсера. Крім цього, в тій або іншій якості Сарік Андреасян також працював над багатьма іншими відомими комедіями («Дублер», «Няньки», «Чоловік з гарантією»).

Сарік Андреасян в даний час

Абсолютній більшості картин вірменського режисера супроводжував незмінний успіх, проте багато з них зазнали також масованої критики. Творчий стиль режисера називали вульгарним і позбавленим смаку. Гумор його картин – плоским і банальним. Комедію «Вагітний» і зовсім назвали відвертим плагіатом. Вельми примітно, що в питанні оцінки картин Сарика Андреасяна всі російські і українські критики були абсолютно одностайні.

Фільми Сарика Андреасяна іноді сильно критикують

Незважаючи на це, сьогодні кар’єра відомого вірменського режисера залишається також досить успішною. У 2013-му році на екрани вийшли відразу три нових фільми, над якими наш сьогоднішній герой працював в якості режисера або продюсера. В даний час до показу готуються нові стрічки відомого майстра. Найбільший рейтинг очікування серед даних картин має комедія «Перший раз».

Особисте життя Сарика Андреасяна

Вірменський режисер вже кілька років живе з однією жінкою. Дружина Сарика Андреасяна, за його словами, закінчила факультет журналістики і має лише непряме відношення до світу кінематографа.

Варто відзначити, що історія їх знайомства вельми цікава. Як зізнається сам режисер, в одній із соціальних мереж він близько місяця спілкувався з дівчиною, яка ховалася за фотографією його майбутньої дружини. У підсумку обман розкрився, однак дівчину з фотографії режисер одного разу зустрів на вулиці. Підійшовши до неї, Сарік сказав: «Ви знаєте, ми спілкувалися з вами місяць, але ви про це не знали». Так і зав’язалося їхнє знайомство, яке згодом переросло в довгий роман і щасливе міцне заміжжя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: