Ім’я: Сара Рамірес

Дата народження: 31 серпня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Мазатлан, Мексика

Діяльність: актриса

Вага: 80 кг

Зріст: 176 см

Біографія Сари Рамірес

Сара Рамірес – це ще одна яскрава північноамериканська актриса, популярність якої нерозривним чином пов’язана з культовим медичним серіалом «Анатомія пристрасті». Зараз саме роль доктора Келлі Торес є найвідомішою роботою знаменитості. Однак не варто думати, що крім цієї акторської роботи в фільмографії нашої сьогоднішньої героїні немає нічого цікаво. Це зовсім не так. Адже в житті і долі актриси було чимало славних перемог.

Ранні роки, дитинство і родина Сари Рамірес

Сара Рамірес з’явилася на світ 31 серпня 1975 року в невеликому мексиканському місті Мазатлан. Її батько був корінним мексиканцем, а от мама належала до цієї національності лише наполовину. Родичі жінки були американцями ірландського походження. Саме тому вже з ранніх років Сара чудово говорила не тільки на іспанською, але й англійською мовою.

Свої перші ролі актриса Сара Рамірес зіграла в театрі

Батьки майбутньої актриси розлучилися, коли їй не було ще й десяти років. Після цього мама забрала дочку і переїхала разом з нею в США – в південне місто Сан-Дієго. У цьому місці наша сьогоднішня героїня стала відвідувати загальноосвітню школу, а також вперше почала захоплюватися акторським мистецтвом.

У цьому плані все почалося досить тривіально. Спочатку Сара Рамірес грала центральні ролі в дитячих виставах, а потім стала також займатися з приватними педагогами, готуючись до вступу в театральний ВУЗ. В результаті подібний розклад приніс очікувані плоди. Переїхавши до Нью-Йорка, дівчина вступила до Джульярдської школу акторської майстерності, яка згодом і стала для неї перепусткою в світ американського шоу-бізнесу.

Кар’єра актриси Сари Рамірес, фільмографія

Вельми примітно, що вже з самого початку своєї кар’єри наша сьогоднішня героїня робила особливий акцент не на кінематограф, а на театр. Сара Рамірес дуже любила мюзикли та інші бродвейські постановки, а тому завжди мріяла саме про сцену.

Sara Ramirez singing «The Story» at the grey’s Anatomy concert to benefit the Actors Fund Мрії американо-мексиканської актриси стали знаходити реальні риси в 1998-му році. У цей період дівчина дебютувала на сцені, зігравши одну з ролей у мюзиклі The Capeman. Досить цікаво, що згодом багато критики назвали саме її єдиною світлою плямою у всій постановці. Музичний спектакль повністю провалився, однак, незважаючи на це, сама Сара могла бути цілком задоволена собою. У цей же період актриса зіграла епізодичні ролі і в кількох американських серіалах. Серед таких були популярні проекти на зразок серіалів «Кручений місто» і «Поліція Нью-Йорка», а також деякі маловідомі фільми.

Що стосується театральної кар’єри, то вона складалася для Сари Рамірес ще більш успішно. У 1999-му дівчина з’явилася в проекті «The Gershwins’ Fascinating Rhythm», який згодом приніс їй премію «Outer Critics Circle Award», а також зіграла у скандальній (але дуже популярною) постановці «Монологи вагіни». Однак особливу славу актрисі принесли все ж мюзикли. Серед її найвідоміших робіт були такі музичні постановки як «Дівчата мрії» та «Клас мистецтв». Але в 2004-му році всі попередні успіхи затьмарила одна єдина робота – роль Володарки Озера в мюзиклі «Спамалот», заснованому на легенді про Короля Артура і святий Грааль. Після перших показів даного музичного спектаклю дівчина прокинулася справжньою зіркою. Її акторська гра була удостоєна багатьох хвалебних відгуків, а вона сама незабаром отримала престижну театральну премію «Тоні».

Sara Ramirez Sings «The Song» Alternate Version Після успішної роботи на Бродвеї Сара Рамірес стала отримувати великі ролі в кіно і на телебаченні. Ще в 2002-му році талановита американо-мексиканська актриса з’явилася в картинах «Людина-павук», «Вашингтонські висоти» і оскароносному мюзиклі «Чикаго». У кожному з названих фільмів дівчині дісталися порівняно невеликі ролі, проте вже сам формат картин, в яких знімалася наша сьогоднішня героїня, вселяє повагу. Серед її партнерів по зйомках були такі зірки світового кіно як Річард Гір, Ірина Алфьорова, Вільям Дефо, Тобі Магуайр і інші. Сара Рамірес ніколи не губилася на їх фоні, а тому вже незабаром і сама змогла відчути себе справжньою зіркою.

Кращі ролі Сари Рамірес

Свою першу велику роль дівчина зіграла в телевізійній мелодрамі «Оголений готель», проте по-справжньому відомою актрисою Сара Рамірес стала лише трохи пізніше. Видатна роль в мюзиклі «Спамолот» в 2005-му році залучила до актрисі увагу продюсерів серіалу «Анатомія пристрасті». Їй запропонували одну з ролей, і вже дуже скоро наша сьогоднішня героїня стала справжньою зіркою у всіх куточках нашої планети.

Сара Рамірес кілька років тому вийшла заміж

Таким чином, роль доктора Келлі Торес стала для Сари Рамірес справжнім проривом. Вона стала справжньою зіркою культового серіалу, а тому згодом могла не хвилюватися про протягом своєї кар’єри.

Сара Рамірес сьогодні

Вже знімаючись на ТБ, Сара Рамірес записала кілька пісень, які згодом пролунали в тих чи інших епізодах серіалу. Крім того, в 2011-му році наша сьогоднішня героїня випустила також і свій власний музичний альбом «Sara Ramirez», який дістався до 37 і 38 рядків у хіт-парадах США і Канади.

В даний час актриса продовжує працювати над новими епізодами «Анатомії пристрасті», а також виступати в різних містах США в якості професійної співачки. Крім усього іншого в останні роки Сара також добре відома як артистки дубляжу. Її голос можна почути в таких популярних мультики як «Софія Прекрасна» і «Софія Прекрасна: історія принцеси».

Особисте життя Сари Рамірес

У липні 2012-го року Сара Рамірес поєднувалася шлюбом з бізнес-аналітиком на ім’я Райан Деболт. Дітей у пари поки немає. Однак, можливо, вже незабаром подружжя зважаться переглянути свої погляди. Відповідь на це питання може дати тільки час.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: