Ім’я: Сандра Про

Дата народження: 20 липня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Торонто, Канада

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Сандри Про

Сандра О – це ще одна яскрава зірка північноамериканського телебачення. Славу

і популярність цієї унікальної актрисі принесла її зіркова роль в серіалі «Анатомія пристрасті». Саме завдяки цьому телепроекту наша сьогоднішня героїня відома в останні роки.

Але чи можна сказати, що екранна робота над названим медичним проектом є єдиною яскравою віхою в кар’єрі і долі актриси? Звичайно, немає. Адже у фільмографії Сандри можна відшукати чимало цікавих фільмів.

Ранні роки, дитинство і родина Сандри Про

Сандра О з’явилася на світ 20 липня 1971 року в канадському місті Торонто. Її батьки були емігрантами з Південної Кореї, переехавшими в Північну Америку незадовго до народження дочки. Саме з цієї причини наша сьогоднішня героїня завжди зростала на стику двох культур.

Сандра О - зараз популярна американська актриса

Що стосується захоплення мистецтвом, то в цьому плані для Сандри Про все почалося досить нетривіально. Вже в дитячому віці дівчинка почала займатися балетом. Проте все ніяк не могла добитися серйозних успіхів на цьому терені. Викладачі відзначали її працездатність і чудову пластику, але завжди лаяли Сандру за відчужений вираз обличчя і невміння передавати свої емоції під час танцю. Бажаючи виправити цей нюанс, дівчинка записалася в театральну школу і після декількох занять настільки закохалася в акторське мистецтво, що вже не могла уявити свого життя без театру.

З часом наша сьогоднішня героїня залишила хореографію і зосередилася на одному лише драматичному мистецтві. Вона планомірно удосконалювала свій талант, грала ролі в полулюбительских виставах театральної студії і вже незабаром зуміла прославитися, виконавши одну з ролей у мюзиклі «The Wizard of Woe». В той момент дівчині було всього десять років.

З цього моменту Сандра Про планомірно йшла до своєї мрії — професії театральної актриси. Закінчивши школу, наша сьогоднішня героїня відмовилася від престижної стипендії журналістського факультету Карлтоноского університету і відправилася в Монреаль, де невдовзі вступила в Національну театральну школу Канади.

Під сонцем Тоскани — трейлер фільму з Сандрою В цьому місці майбутня актриса навчалася протягом чотирьох років. За цей час дівчина встигла зіграти в короткометражній стрічці «Подорож додому», виконати ролі в декількох студентських виставах, а також отримати одну з центральних ролей у популярній постановці Девіда Мамета «Олеанна».

Зоряний шлях актриси Сандри Про, фільмографія

Вперше голосно заявити про себе в світі кінематографа наша сьогоднішня героїня зуміла в 1993-му році, зігравши головну роль канадському біографічному телефільмі «Щоденник Евелін Ло». Ця роль принесла актрисі безліч хвалебних відгуків з боку північноамериканських критиків, а також номінацію на канадську телевізійну премію «Джеміні». В наступному році актриса зуміла зміцнити свій успіх, зігравши головну роль в картині «Подвійна радість». Дана робота принесла Сандрі Про премію Джині – найпрестижнішу премію у світі канадської кіноіндустрії.

Подібний прорив моментально зробив актрису популярною серед режисерів і звичайних глядачів. Сандра О стала регулярно з’являтися в різних кінофільмах як у Канаді, так і в США. В цей період її партнерами по знімальному майданчику було багато зірок світового кіно (Чарлі Шин, Роуен Аткінсон), однак сама канадка грала переважно другорядні ролі.

Яскравою і насиченою залишалася також і її кар’єра на телебаченні. У 1996-му році наша сьогоднішня героїня отримала одну з головних ролей в комедійному серіалі «Арлісс», який став новою яскравою спалахом в її кар’єрі. Даний телепроект протримався в ефірі протягом семи сезонів, таким чином, остаточно зробивши Сандру Про зіркою північноамериканського телебачення.

Промо серіалу «Анатомія пристрасті» трейлер фільму з Сандрою Про Паралельно зі зйомками в серіалі «Арлісс» наша сьогоднішня героїня грала також в кіно. Найчастіше дівчині діставалися порівняно невеликі ролі в касових голлівудських проектах, проте найбільшу славу актрисі все ж принесли авторські проекти: канадсько-французька стрічка «Остання ніч», зазначена згодом призом Каннського фестивалю, картина «Уроки любові», пізніше висунута на здобуття призу «Святий Георгій», а також драматичний фільм «Пробудження мерців».

Завдяки численним роботам в кіно і на телебаченні Сандра Про вже до початку двохтисячних років могла відчувати себе успішною і сформованої актрисою. Вона знімалася, практично не перестаючи, а тому з плином часу отримала можливість самостійно вибирати свої ролі. Так, у кар’єрі акторки з’явилися фільми «На узбіччі» (приз Гільдії кіноакторів США), «Під сонцем Тоскани», канадський фільм «Вилби Чудовий», а також багато інші роботи.

Нерідко актриса працювала також і як артистки озвучування. Зокрема її голос можна почути в оригінальних версіях мультфільмів «Мулан», «Американський папаша», «Горда сім’я» і деяких інших.

Сандра О в даний час

У 2005-му році наша сьогоднішня героїня отримала одну з центральних ролей у серіалі «Анатомія пристрасті», який згодом на довгі роки вперед став її основним місцем роботи. Даний проект приніс актрисі міжнародну популярність, а також Золотий глобус і дві премії Гільдії кіноакторів. За кожен епізод зйомок актриса отримувала більше 125 000 доларів. Таким чином, про своєму майбутньому Сандра О могла не хвилюватися.

Сандра О в серіалі «Анатомія пристрасті»

У проекті «Анатомія пристрасті» актриса знімається і донині. Крім цього, в останні роки наша сьогоднішня героїня знялася також у драматичних стрічках «Льодяник» і «Сліпота», а також з’явилася в британському детективі «Торн: Лякана ворона» і американської комедії «ЗащитнеГ».

Серед нових робіт канадської актриси виділяється біографічна стрічка «Дівчинки Горі», яка вже зараз вважається одним з найбільш очікуваних фільмів 2014 року. У даній картині Сандра Про зіграє разом з Дженіфер Еністон і Еллен Помпео.

Особисте життя Сандри Про

У 2003 році Сандра О вийшла заміж за американського режисера і сценариста Олександра Пейна. Рік потому закохані взяли участь у спільній роботі над фільмом «На узбіччі», який згодом приніс обом безліч нагород. Однак це спільне «дітище» залишилося єдиною світлою плямою в особистій історії знаменитостей. З самого початку шлюб тріщав по швах. І в 2006-му закінчився розлученням.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: