Ім’я: Самі Юсуф

Дата народження: 16 липня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Тегеран, Іран

Діяльність: співак, автор пісень

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Самі Юсуфа

Самі Юсуф – це яскравий співак, якого вже давно називають головною зіркою ісламського світу. Представивши світової громадськості новий формат мусульманської музики, він моментально став справжньою зіркою як у своїй рідній Великобританії, так і в багатьох інших державах в різних куточках світу.

Саме тому сьогодні розмова про творчість цього непересічного музиканта представляється особливо цікавим. Адже Самі Юсуф – це співак, не схожий ні на кого іншого. І за це його варто поважати.

Ранні роки, дитинство і родина Самі Юсуфа

Самі Юсуф з’явився на світ у липні 1980 року в іранському місті – Тегеран. Його батьки були етнічними азербайджанцями, а тому вже з самого раннього дитинства наш сьогоднішній герой був чудово знайомий відразу з кількома народами і культурами.

Пісні мусульманського виконавця Самі Юсуфа популярні в усьому миире

Знайомство зі світом продовжилося після переїзду сім’ї майбутнього виконавця в далеку Великобританію, яка дуже скоро стала Самі Юсуфа рідний. Саме тут він вперше почав займатися музикою. Він грав на різних музичних інструментах, а також часто міняв педагогів.

Все це робилося для того, щоб познайомитися з різними методиками викладання, а також найрізноманітнішими музичними школами. Апогеєм всього цього стало надходження в Королівську академію музики. У цьому місці наш сьогоднішній герой вивчав тонкощі західної музичної традиції, а також традиційні мелодії Сходу.

Подібний підхід в кінцевому підсумку дозволив британському виконавцю виробити свою власну особливу манеру співу, яка в кінцевому результаті і стала основою для подальшої популярності музиканта.

Творчий шлях співака Самі Юсуфа

Вперше унікальний голос Самі Юсуфа пролунав на платівці «Al-Mu’allim», яка з’явилася на прилавках Великобританії в 2003-му році. Цей альбом дуже швидко набув популярності серед мусульманських емігрантів, які постійно проживають в Англії, а через деякий час – і серед мусульман всього світу.

Самі Юсуф — Имената на Аллах Зльоту популярності першого альбому значною мірою сприяв випуск другої платівки музиканта – «My Ummah» — з’явилася в магазинах в 2005-му році. Новий диск подарував світу кілька нових хітів. А тому вже скоро наш сьогоднішній герой став добре відомий не тільки серед емігрантів Англії, але і серед жителів усього ісламського світу.

У загальній складності наклад двох перших пластинок музиканта перевищив сім мільйонів копій. Головні хіти з обох альбомів потрапили на верхні рядки всіляких рейтингів і хіт-парадів. Музичні відеокліпи стали стрімко набирати сотні і тисячі нових переглядів на популярному порталі You Tube.

Окремим словом варто також згадати композицію «Хасбі Раббі», яка буквально за кілька місяців перетворилася в один з найбільш популярних рингтонів планети. У другій половині двотисячних років дана композиція звучала буквально у всіх телефонах арабського світу і Туреччини.

У 2009-му році Самі Юсуф увійшов у сотню найвпливовіших людей мусульманського світу. Подібне досягнення він повторив і в 2010-му році.

У цей же період по всьому світу з успіхом проходили концерти музиканта. Географія гастрольних виступів нашого сьогоднішнього героя простяглася від Єгипту до Лівану і від Тегерана до Баку. У 2007-му році він дав грандіозний концерт у Стамбулі, який, за деякими даними турецьких ЗМІ, зібрав понад 200 тисяч слухачів.

Концерт Самі Юсуфа в Казані В 2009-му році Самі Юсуф ненадовго перервав свою гастрольну діяльність через випуску альбому «Without You», який був виданий, за словами музиканта, без його згоди. В цей період в судах Лондона розгорівся великий скандал, пов’язаний з розглядом питання про правомочність такого рішення. Співак вимагав, щоб недопрацьований альбом був вилучений з продажу, а також закликав своїх прихильників не купувати його.

В кінцевому підсумку альбом залишився на прилавках, проте співпраця зі своєю колишньою звукозаписною компанією Самі Юсуф перервав. Вельми примітно, що на деяких порталах альбому «Without You» навіть не включається в офіційну дискографію артиста.

Самі Юсуф зараз

У співпраці з новим лейблом ETM international артист випустив два нових альбоми. У цей період він почав часто співпрацювати з іншими виконавцями і музикантами. В результаті цього з’явилися альбоми «Wherever You Are» (тираж 5 мільйонів копій) і «Salaam», робота над якими проходила в Англії, Єгипті й Об’єднаних Арабських Еміратах. Багато провідні композиції цих альбомів були записані на декількох мовах.

В даний час співак активно працює над записом нового альбому, який повинен отримати назву «Lilmar» і з’явитися вже найближчим часом.

Основні теми творчості Самі Юсуфа і політичні погляди

Велика частина композицій Самі Юсуфа носить чіткий релігійний підтекст. У своїх композиціях він співає про любов до Аллаха і пророка Мухаммеда. Крім того, в піснях музиканта часто з’являється також і політичний підтекст. У деяких текстах він критикує французьке уряд за заборону на носіння хіджабів в школах; звертає увагу на тяжке становище палестинців, а також піддає критиці радикальних ісламістів і терористів.

Самі Юсуф воліє приховувати своє особисте життя

Дані погляди легко співвідносяться з його численними благодійними турами. Безкоштовні виступи музиканта в різні роки проходили в Секторі Газа, Пакистані, Південній Африці та багатьох інших регіонах світу.

Особисте життя Самі Юсуфа

Як і будь-який правовірний мусульманин Самі Юсуф не виставляє на показ подробиці свого особистого життя. Відомо, що музикант одружений і має сина. Однак щось ще про сімейне життя відомого співака сказати важко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: