Ім’я: Світлана Рябова

Дата народження: 27 березня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Мінськ, Білоруська РСР, СРСР

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 60 кг

Зріст: 165 см

Біографія Світлани Рябової

Рябова Світлана Леонідівна народилася в Мінську в 1961 році. З 1984 року вона працює в Московському театрі сатири. Так склалася, що її зовнішня витонченість, тонка душевна організація і непроста доля визначили романтичний образ всіх її героїнь.

Початок шляху

Світлана Рябова мріяла бути причетною до мистецтва з раннього дитинства. Закінчивши школу, вона без найменших роздумів подала документи в Мінський театральний інститут. Але, провчившись там лише рік, Світлана вирушила підкорювати Москву. На всякий випадок майбутня актриса подала документи на вступ в Щукінське театральне училище і в Школу-студію МХАТ одночасно. Їй вдалося вступити в обидва навчальних заклади, але вибір впав на училище.

Світлана Рябова в молодості

Дуже скоро молоде дарування було помічено Олександром Ширвіндтом і Альбертом Буровим, які в той час викладали в Щукінському училищі. Так Світлана потрапила в «Театр сатири».

Як згадує актриса, дебютним спектаклем був «Школа лихослів’я». Про свою першу роль вона досі говорить з ніжністю.

Училище Світлана Рябова закінчила у 1984, продовживши роботу в Московському театрі сатири.

Світлана Рябова в театрі

Початок театральної кар’єри Світлани пройшло під знаком класики. Вона грала і в «Приборканні норовливої» Шекспіра, і в «Тригрошова опера» Брехта, «Самогубці» Ердмана, навіть в «Ревізорі» Гоголя. І це долеко не повний список вистав з участю Світлани.

Ти у мене одна — Світлана Рябова Зараз в її репертуарі переважають ролі наших сучасниць, але, за словами актриси, робота над класичними творами залишає відчуття якоїсь причетності з Мистецтвом, саме з великої літери.

Кар’єра Світлани Рябової в кіно

Зніматися в кіно Світлана розпочала у 1982 році. Амплуа її героїнь склалося раз і назавжди. Романтика і самовідданість, пошук любові і боротьба за неї. За словами самої Світлани, дана тематика співзвучна їй і в реальному житті, може бути, саме тому всі екранні емоції виглядають настільки натурально, що їм хочеться вірити.

Світлана Рябова почала зніматися в кіно в 1982 році

Перша серйозна роль Світлани – Феничка у фільмі «Батьки і діти» (1983). Серед інших робіт необхідно зазначити фільм Дмитра Астрахана «Ти у мене одна» (1993), «Літні люди» Сергія Урсуляка (1995). Всього фільмографія Світлани налічує понад 35 робіт.

Особисте життя Світлани Рябової

Світлана намагається не афішувати подробиці свого особистого життя, проте, з радістю розповідає про улюблених дочок – Саші і Каті. Як каже сама актриса, оголювати душу можна лише перед близькими людьми, а для глядачів і шанувальників всі подробиці повинні залишатися за кадром.

Світлана Рябова особисте життя не афішує

В житті для Світлани головну цінність представляє саме сім’я. Слава і визнання стоять на другому місці. Вона зізнається, що загальна любов і популярність, безсумнівно, важливі для людини мистецтва, але не можна жити лише заради вогнів софітів. В житті багато та інших не менш приємних речей.

Світлана вважає себе невиправною оптимісткою. «Зараз у мене є принцип: роби що повинно і будь, що буде. Все йде на краще», — говорить актриса.

Призи та нагороди

1993 рік приніс Світлані відразу кілька цінних нагород за кращу жіночу роль завдяки фільмам «Бажання любові», «Твоя воля, Господи!» і «Ти у мене одна». Трохи пізніше, в 1995 році їй було присвоєно звання Заслуженої артистки Російської Федерації, а в 2006 — Народної артистки Російської Федерації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: