Ім’я: Рустем Адагамов

Дата народження: 8 листопада 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Казань

Діяльність: блогер

Вага: 75 кг

Зріст: 179 см

Біографія Рустема Адагамова

Рустем Адагамов Ринатович – авторитетний російський блогер, який користується значною популярністю у жителів країн СНД. Відомий в Живому Журналі під ніком drugoi.

Дитинство Рустема Адагамова

Народився Рустем Адагамов в Татарстані. Пізніше переїхав до Москви, де виріс і здобув освіту. Після школи поступив в Московський історико-архівний інститут на факультет, як він сам говорив НТІ (науково-технічної інформації).

Блогер Рустем Адагамов має певну вагу в інтернет-співтоваристві

За національністю Рустем вважає себе росіянином, хоча на чверть в ньому тече татарська кров. За словами блогера, його дід був татарином, хоча бабуся і мама є росіянами. Проте він нітрохи не шкодує про таке змішування національностей, навпаки, йому навіть подобається.

Батько Рустема Адагамова більше тридцяти років за професією був пов’язаний з енергетикою.

Кар’єра Рустема Адагамова

Після закінчення університету, Він влаштовувався на роботу в сферу реклами і поліграфії, також займався оформленням книг і графічним дизайном. Після деякої практики пішов на підвищення кваліфікації в Московський державний університет друку.

У 1996 році його запросили взяти участь у конкурсі графічних художників в Брно. Тут йому пощастило познайомитися з топ-менеджерами рекламного агентства з Норвегії. Саме вони запросили талановитого художника на роботу в норвезьку рекламну компанію на посаду креативного директора. Він дав свою згоду і переїхав у Тромсе, де проживав до 2000 року.

Йому подобалося в Норвегії, тому, набравшись досвіду, Рустем Адагамов приймає рішення створити власне рекламне агентство в цій країні. Він перебирається на південь країни і нарешті-таки отримує норвезьке громадянство, при цьому, не втративши російського.

Він став іншим У 2005 році Він повернувся до Москви, де продовжив займатися звичними справами в області реклами. У жовтні 2006 року, компанія «СУП» отримала дозвіл на управління одним із сегментів Живого Журналу. Завідувачем по роботі з блогами поставили Антона Носика, а Він прийняв пост контролю за фотослужбами компанії. Його завданням було стежити за фотоконтентом Живого Журналу. На цій посаді Він міг паралельно займатися і своїм власним блогом.

Рустем Адагамов на початку 2012 року став одним із засновників Ліги виборців. А в жовтні 2012 року обирається членом Координаційної ради опозиції.

Діяльність в інтернеті Рустема Адагамова, ЖЖ

Вже в 1990-х роках Він почав активну діяльність в інтернеті. Вперше він став учасником інтернет-конференції під назвою «Вечірній інтернет», автором якого б Антон Носик. А в 2000 році спільно з Олександром Борзовим спроектував і створив форум для глядачів НТВ. Пізніше, після закриття старого телеканалу, створив свій власний сайт з назвою «kommunalka».

За пропозицією Носика в травні 2001 року Він вперше зареєструвався на Живому Журналі під ніком rustam, однак практично його не оновлював. І тільки через рік, 2 березня 2002 року в Живому Журналі був зареєстрований користувач під ніком drugoi. Саме під цим ніком Він став відомий громадськості. Коли його запитували про причини такого вибору псевдоніма, Адагамов спочатку відповідав, що його легко писати латинськими літерами, а пізніше став пояснювати це трохи інакше. Виявляється, Рустем часто відчував себе зайвим у різних компаніях, не таким як всі, тому він і «іншого».

У 2003 році Він почав публікувати розповіді про своє життя в Норвегії, а також невеликі статті з місцевих норвезьких газет.

Трохи пізніше блогер почав розміщувати різні фотографії у себе на сторінці, додаючи при цьому свої коментарі або висловлюючи свою думку.

Вже в 2008 році блог Рустема Адагамова традиційно займає перше місце за кількістю передплатників (понад 80 000 постійних читачів). Як повідомляє сам Рустем Ринатович, читачів насправді в кілька разів більше числа передплатників. Тоді він і став шеф-редактором служби мультимедійних блогів компанії «СУП». Деякі відомі та авторитетні видання щотижневого випуску електронних газет всерйоз задумалися про те, яку конкуренцію їм складає блог «іншого». Це були провідні російські газети «Ведомости», «КоммерсантЪ», «Известия» та ін Сам Рустем Ринатович в декількох інтерв’ю неодноразово висловлював думку про те, що його блог вже почав виконувати роль засобів масової інформації. Він також визначив статус свого блогу, як «новинний фотоблог». Це визначення стало дійсно точним, адже сторінка складалася з різноманітних цікавих картинок з не менш цікавими до них коментарями. Це було дійсно захоплююче і пізнавально для читача будь-якого віку.

Те, що Рустем Ринатович користувався картинками із західних новинних джерел, що дало привід для критики багатьом читачам. Наприклад, не менш активний блогер Максим Кононенко, відкрито висловив своє невдоволення, кажучи, що Рустем Адагамов «показав всім приклад, як стати популярним, не створюючи нічого, а копіюючи». На що Він зауважив ці звинувачення безглуздими, адже він просто відбирає щось потрібне з купи непотрібного. Це та ж робота редактором, тільки в блозі.

Фотоблог «іншого» неодноразово звинувачувався в прихованій рекламі, що сам Він категорично заперечував. Він заявляє, що пише у своєму блозі про те, що йому цікаво. Якщо йому цікава реклама, він напише і про неї.

Життя чудових блогерів: Рустем Адагамов (drugoi) Щоб остаточно прибрати всі сумніви про наявність прихованої реклами на блозі, Він вводить відкриту рекламну кампанію. У 2011 році блог «іншого» підписує контракт з компанією «МегаФон», згідно з яким Він зобов’язаний розміщувати на сторінці фоторепортажі про цікавих заходах, пов’язаних з компанією стільникового зв’язку. В обмін на це, блогу «інший» надавалася спонсорська підтримка.

Рустем Адагамов зараз

У 2009 році компанія «Русгідро» запросила відомого блогера зробити фоторепортаж з приводу трагедії на Саяно-Шушенській гідроелектростанції. У пресі одразу ж почали з’являтися чергові звинувачення в бік Адагамова про те, що всі його репортажі куплені. На що представники прес-служб компанії відповіли, що запрошення блогера було обумовлено тим, що на інших персональних сторінках Живого Журналу почала з’являтися неправдива інформація про масштаби трагедії. І сам Він заперечував усі звинувачення.

У вересні Він був запрошений прес-службою президента РФ Дмитра Медведєва для освітлення в блозі заходу, на якому буде присутній глава держави. Адагамова пускали туди, куди пускають тільки особистих фотографів президента, а це говорило багато про що. Рустем Ринатович також супроводжував Медведєва і на інші заходи вже трохи пізніше.

Особисте життя Рустема Адагамова

Незважаючи на активну діяльність у громадській сфері, Рустем Ринатович знаходив час і на особисте життя. Він був одружений на Тетяні Дельсаль, яка в 2009 році займала вищі щаблі рейтингу персон поліграфічного ринку. Після 20 років спільного життя шлюб розпався. Від шлюбу залишилися син і донька Рустема, які зараз проживають в Норвегії. Нещодавно навіть з’явилася внучка.

Дружина Рустема Адагамова Тетяна Дельсаль

Адагамов зараз

Він полягає у цивільному шлюбі, дружину звати Катерина. Нещодавно Рустем Ринатович заявив, що збирається переїхати до Праги, щоб там продовжувати вести фоторепортажі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: