Ім’я: Рустам Мінніханов

Дата народження: 1 березня 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: с. Новий Арыш, Татарстан

Діяльність: політик

Вага: 70 кг

Зріст: 167 см

Біографія Рустама Мінніханова

Рустам Нургалиевич Мінніханов – глава Республіки Татарстан, доктор економічних наук.

Президент Татарстану Рустам Мінніханов Башкортостан

Ранні роки Рустама Мінніханова. Освіта

Рустам Нургалиевич Мінніханов був народжений в Республіці Татарстан, в с. Новий Арыш Рибно-Слобідського району. У 1978 році, після закінчення середнього навчального закладу, Мінніханов вступив в сільськогосподарський інститут, після випуску здобув кваліфікацію інженера-механіка за спеціальністю «механізація сільського хоязйства». Паралельно він працював на посаді інженера-діагностика Сабінською районному об’єднанні «Сільгосптехніка», у 1980 році став старшим енергетиком Сабинського ліспромгоспу, а пізніше– його головним енергетиком.

Рустам Мінніханов в молодості (на фото зліва)

У 1986 році Рустем Нургалиевич закінчив казанський філіал Московського інституту радянської торгівлі, ставши товарознавцем вищої кваліфікації. У 1995 році він отримав ступінь кандидата економічних наук, у 2001 році – доктора економічних наук.

Політична кар’єра Рустама Мінніханова

З 1983 року Мінніханов працював заст. голови правління Сабинського району. Через 2 роки Рустам Нургалиевич став головою правління Арського району, в 1990 році – головою Арського райвиконкому, а в 1992 році – Першим заступником глави адміністрації Арського району. З 1993 по 1996 рік Мінніханов очолював адміністрацію Високогірного району.

У 1996 році Мінніханов зайняв пост міністра фінансів Татарстану, і вже в 1998 році був призначений головою уряду республіки. Обіймаючи посаду прем’єр-міністра, в червні 1999 року він був обраний головою ради директорів ВАТ «Татнафта».

Рустам Мінніханов очолював Раду директорів ПАТ «Татнафта»

У 2001 році Мінніханов очолив новий уряд Татарстану, яке було сформовано після переобрання Мінтімера Шаймієва президентом республіки.

«5 вечорів» c Рустамом Мінніхановим 29 квітня 2005 року держрада республіки затвердив Рустама Мінніханова на посаду прем’єр-міністра Татарстану. Позитивні результати роботи Мінніханова не залишилися непомітними для президента Дмитра Медведєва, який 22 січня 2010 року зробив заяву про те, що схвалює кандидатуру Рустама Мінніханова на пост президента республіки.

Через 6 днів кандидатура Мінніханова була внесена на розгляд держради Республіки Татарстан, а 4 лютого президія держради одноголосно її затвердив.

Церемонія інавгурації Рустама Мінніханова 25 березня 2010 року Мінніханов прийняв присягу і формально зайняв пост президента Республіки Татарстан. А через 5 років, за 1 день до закінчення повноважень (24 березня 2015 року), президент РФ Володимир Путін запропонував Мінніханова зайняти посаду в. о. президента Татарстану до майбутніх виборів.

13 вересня 2015 року Рустам Мінніханов з 94,4 % голосів переміг на виборах президента Республіки Татарстан.

Особисте життя Рустама Мінніханова

Рустам Мінніханов одружений, дружина – Гульсина Ахатовна (1969 р.) – володіє престижним салоном краси «LucianoBeauty Studio», розташованим в Казані. У 2010 році вона увійшла в десятку найбільш заможних дружин губернаторів з річним доходом близько 8 мільйонів рублів.

Рустам Мінніханов з дружиною

В сім’ї народилося 2 сина: Ірек (1989-2013, загинув в результаті аварії Boeing 373) та Іскандер (2008 р.).

Син Рустама Мінніханова загинув в авіакатастрофі 17 грудня 2013 року Антонія Гішар, вдова Ірека Мінніханова, народила Рустема Нургалиевичу онуку.

Глава Татарстану Рустам Мінніханов з сином Іскандером

Мінніханов є заслуженим майстром спорту Росії, захоплюється автоспортом, регулярно беручи участь у змаганнях з автоперегонів, включаючи чемпіонати Європи. Мінніханов – багаторазовий переможець і лауреат кубків Президента Республіки Татарстан з ралі-кросу та автокросу. Ставав бронзовим призером чемпіонату Європи, багаторазовим призером вітчизняних чемпіонатів, чемпіоном Росії. Крім того, Рустам Мінніханов вільно управляє вертольотом.

Глава Татарстану – завзятий автогонщик

Рустам Мінніханов сьогодні

Мінніханов є прихильником інтенсивного впровадження передових інформаційних технологій у систему управління. Мінніханов 2 визначив основні цілі для республіки – це диверсифікація економіки і збільшення якості освіти від садочків до шкіл. Президент Татарстану вважає, що республіка повинна привертати до себе обдарованих людей, оскільки саме людина – основний ресурс економіки і найважливіший актив для досягнення благополуччя регіону.

Рустам Мінніханов на ПМЕФ-2016

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: