Ім’я: Руслан Ягудін

Дата народження: 28 жовтня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 84 кг

Зріст: 187 см

Біографія Руслана Ягудіна

Руслан Ленарович Ягудін – російський актор театру і кіно, особливо запам’ятався глядачам роллю Сергія Якубова у комедійній мелодрамі «Криза ніжного віку».

Зірка «Кризи ніжного віку» Руслан Ягудін

Дитинство Руслана Ягудіна

Руслан Ягудін народився в самій звичайній столичній сім’ї. Його батьки не були пов’язаний зі світом кіно чи театру. Так, мама майбутнього актора, Троянда, працювала в Московському бюро подорожей та екскурсій. А ось старший брат Роберт закінчив акторський факультет Гітісу. Можливо, саме він подав Руслану ідею стати актором, хоча хлопчик і сам з дитинства цікавився світом кіно, мріяв дізнатися приховану, внутрішню життя кінематографа.

Були в Руслана та інші інтереси. Підлітком він професійно займався футболом, виступав у дитячій школі «Динамо». Тренер бачив у ньому задатки серйозного спортсмена, але після травми про футбольній кар’єрі довелося забути. Тут-то Руслан і згадав про своє друге захоплення – кінематографі. Незважаючи на чи не маргінальне оточення (а виріс Руслан в Текстилях, відомому робітничо-кримінальному районі Москви), хлопець зробив правильний вибір і подав документи в театральний інститут.

У футбол Руслан Ягудін грає досі

Перші дві спроби були невдалими і, хоча можна було вступити на платне відділення, Руслан зробив третю спробу, тому що твердо вирішив вступити на бюджет. Лише в 2003 році наполегливий хлопець став студентом Театрального інституту імені Бориса Щукіна, де розпочав навчання під керівництвом Павла Любимцева. Через 4 роки в його руках опинився омріяний диплом.

Акторська кар’єра Руслана Ягудіна

Серед театральних робіт Руслана глядачам театру «Міст», де починав цей талановитий хлопець, особливо запам’яталася роль офіцера в «Непереможній армаді». В театрі Вахтангова в якості запрошеного актора Руслан зіграв підданого імператриці в «Царському полюванні», а в «Мадемуазель Нітуш» йому дісталася роль офіцера драгунського полку. У театральному центрі «Арт-вояж XXI століття» він виконав роль Томи в п’єсі «Привіт, я Пеппі!».

Перші запрошення в кіно Руслан отримав ще до навчання в інституті. У 2001 він зіграв епізодичну роль у фільмі «Сищик з поганим характером». Наступна невелика роль в картині «На Верхній Масловці» (2004 рік). Завдяки мужній, скажімо навіть, брутальною зовнішністю Ягудіна йому часто пропонували ролі військових і поліцейських.

Актор Руслан Ягудін часто грає представників закону (кадр з «УГРО-3»)

Руслан завжди вважав, що для молодого актора головне – якомога більше нового досвіду і підтримку «акторської форми». Саме тому глядачі могли бачити актора в епізодичних ролях багатьох популярних серіалів: «Щасливі разом», «Люба, діти і завод», «Деффчонки», «Універ», «Стурбовані», «Зайцев +1».

Руслан Ягудін добре знайомий любителям вітчизняних серіалів

У 2013 році актор отримав свою першу головну роль. Тим знаковим проектом став фільм «Буду жити». На жаль, він так і не був завершений.

Через 2 роки глядачі побачили Руслана в ролі Насіння Любимова, одного з головних персонажів картини «По секрету всьому світу». Персонаж був в якійсь мірі негативним: за сюжетом Семен кидає свою дружину Нюту в складній життєвій ситуації.

Руслан Ягудін в ролі Насіння Любимова

Наступною помітною роллю актора став образ харизматичного поліцейського Сергія Якубова в комедійному серіалі «Криза ніжного віку», де він зіграв з молодими актрисами Христиною Исайкиной, Ксенією Бабакової та Марією Поезжаевой.

«Криза ніжного віку»: Руслан Ягудін в ролі Сергія Якубова

Актор взяв на себе роль поліцейського, який за сумісництвом є молодою людиною Юлі Кузьміної, прямолінійною і сміливої дівчини. Його персонаж не так простий, як здається на перший погляд: він не цінує відносини з Юлією, для нього вона – одна з багатьох. Незважаючи на звичайну зовнішність, Сергій Якубов може обворожить будь-яку дівчину.

Зйомки в комедійних серіалах завжди доставляють Руслану задоволення. За його словами, цей жанр він дуже любить, оскільки з кожним таким проектом раз за разом розкриваються його досі небачені таланти.

Руслан Ягудін – майстер перевтілення (кадр з к/ф «У лісах і на горах»)

Потрібно відзначити, що Руслану вдаються не тільки комедійні ролі. Режисери відзначають його талант перевтілення, вживання в будь-який запропонований спосіб, навіть епізодичний або другорядне. Найбільш значущою своєю роботою Руслан вважає роль одного з членів хокейної команди Сани в гучному біографічному фільмі «Легенда № 17».

Особисте життя Руслана Ягудіна

Ще під час навчання в Щукінському училищі Руслан звернув увагу на чарівну студентку Аллу Подчуфарову (Ліка з фільму «Поки цвіте папороть», Кіра Мішина з «Ранеткок»). Довго не наважувався підійти, бентежачи й саму дівчину, і її подругу, але одного разу все-таки набрався хоробрості і познайомився.

Руслан Ягудін і Алла Подчуфарова одружені

Руслан неодноразово заявляв, що сім’я – для нього дуже важлива, і до її створення він відноситься максимально відповідально. У 2011 році молоді люди офіційно оформили стосунки. Незабаром у них народилася донька Вероніка, яку вони виховують разом з люблячими бабусями і дідусями.

У Руслана Ягудіна підростає дочка Вероніка

І Руслан, і Алла активно зайняті в зйомках, часто від’їжджають у тривалі відрядження, але коли батьки вдома, Вероніка купається в любові і обожнювання мами і тата.

Руслан Ягудін зараз

Влітку 2016 вийшов новий психологічний серіал за участю Руслана – «Бачу – знаю». В основу сюжету лягли реальні випадки з світової практики знаменитих психологів. Саме під час зйомок Руслан став татом, так само як і його напарник по фільму, Сергій Горобченко.

«Бачу – знаю» – один з останніх фільмів з Русланом Ягудіним

Приблизно в цей час на екрани вийшов ще один проект з участю Ягудіна – кримінальна драма «Друге життя».

Кадр з фільму «Друге життя»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: