Ім’я: Руслан Алехно

Дата народження: 14 жовтня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Бобруйськ, Білорусь

Діяльність: музикант, співак

Вага: 81 кг

Зріст: 189 см

Біографія Руслана Алехно

Дитинство Руслана Алехно

Руслан Алехно народився в знаменитому нині в мережі інтернет білоруському місті Бобруйськ. Разом з братом майбутній співак постійно прогулював уроки, не робив домашні завдання і взагалі ріс повним «раздовбаєм». Навчаючись у двох школах, він виправдовувався перед вчителями і батьками тим, що був «на занятті в іншій школі». Не пропускав Руслан тільки уроки фізкультури – любив спорт, з дитинства захоплювався карате. А ще з дитинства Руслан хотів грати на саксофоні. Одного разу він розповів про це батькові, і той підтримав починання сина. Батько пішов у музичну школу і взяв список інструментів, на яких можна було навчитися грати. Саксофона серед них не було.

Коли Руслан побачив список, то не зміг вибрати інструмент – хотілося грати на саксофоні і тільки на ньому. Батько зробив вибір за Руслана, і Алехно став осягати мистецтво гри на трубі і баяні.

Руслан Алехно народився в Бобруйську

Музика йому швидко разонравилась, і заняття в музичній школі спіткала та ж доля, що і звичайні – прогули. Щоб батько не лаявся, Руслан сам ставив собі оцінки в щоденник – зазвичай «четвірки», розуміючи, що «п’ятірки» – занадто підозріло. Для очищення власної совісті часто прогули здійснювалися наступним чином: Руслан з братом приходили на урок заздалегідь, поки кабінет ще був закритий. З почуттям виконаного обов’язку посмикавши двері, вони «змивалися» гуляти.

Музична школа з горем навпіл була закінчена в 1995 році. Крім баяна і труби, Руслан вміє грати на ударних, гітарі, клавішних. Проте він любить музикувати не особливо – його завжди тягнуло співати. Співав Руслан з самого раннього дитинства, як «мікрофона» використовуючи шнур від праски. «Буйне» дитинство Руслана, проведене з сім’єю в гуртожитку, сусіди запам’ятали надовго – він не тільки дуже голосно співав, але і тарабанив. Спочатку на всьому, що під руку потрапляло, а потім батько купив Руслану дитячу ударну установку. Алехно тоді було 6 років…

З самого ранку майбутній співак включав магнітофон і приймався бити по установці з усіх сил. Сусіди скаржилися на Руслана батькам практично щодня. Потім пристрасть до ударних інструментів стихла, а пристрасть до співу залишилася на все життя.

Коледж

Після закінчення школи Руслан Алехно вступив в Бобруйський коледж автомобільного транспорту. Навчаючись у коледжі, Руслан не залишав занять музикою і вокалом.

Руслан Алехно був амбітним юнаків

Студентські роки Руслан згадує з посмішкою: незважаючи на те, що після закінчення навчального закладу співак жодного дня не працював за своєю спеціальністю, коледж дав йому, як він зізнається, багато, і в першу чергу чудових, вірних друзів, з якими він спілкується і понині. Ще Руслан завдяки коледжу вміє водити не тільки легкові, але і вантажні автомобілі. Незважаючи на популярність, співак не забуває своїх шкільних товаришів і друзів по коледжу, підтримує з ними зв’язок.

Ансамбль Руслана Алехно

Закінчивши автотранспортний коледж, Руслан Алехно відправився віддавати Батьківщині свій громадянський обов’язок. Після армії майбутня зірка вперше отримує можливість заробляти на життя за допомогою своєї творчості: Руслана запрошують на контрактній основі вокально-інструментальний ансамбль. Звичайно ж, Алехно погоджується. Цікава, творча робота поєднувалася з постійними гастролями за кордон – разом з ВІА Руслан відвідав Іспанію, Португалію, Німеччину, Бельгію, Польщу, Францію.

Жінка улюблена моя. Руслан Алехно. В ансамблі Руслан пропрацював чотири роки, проте зіткнувся з тим, що практично не отримує належного творчого досвіду – з колективу йде режисер постановки номерів, зривається проведення занять з хореографії. Робота в ансамблі почала будуватися за принципом «як відчуваєш, так і робиш». За словами співака, це з одного боку дає простір для творчості, однак це творчість «не обкатується», «немає людини, яка сказала б, що тут добре, а тут погано». У підсумку Руслан йде з колективу і їде шукати роботу в Москву. Сім’я залишилася в Бобруйську, але Алехно намагався якомога частіше приїжджати на батьківщину, бачитися з близькими.

Конкурси

Працюючи в Москві, Руслан продовжував по мірі наявності вільного часу займатися музикою і вокалом, брав участь у всіляких музичних і пісенних конкурсах. Самим першим конкурсом для Руслана став московський міський конкурс молодих виконавців. Виступивши на ньому в 2000 році, Руслан посів третє місце. До наступного конкурсу Алехно підійшов більш відповідально, віддавши багато сил і часу на підготовку. В результаті в 2001 році Алехно бере гран-прі. Не забував виконавець і про конкурси, що проводяться в Білорусі: на серйозному білоруському «Золотом шлягері» Руслан завоював срібну медаль.

Руслан Алехно одружився з любові

Руслан Алехно – «Народний артист»

Працюючи у Москві і постійно перебуваючи в курсі всіх подій, пов’язаних з конкурсами виконавців і музикантів, Руслан дізнався про кастинг на участь у програмі «Народний артист». Алехно приймає рішення спробувати свої сили і прийти на кастинг. На свій подив, він пройшов кастинг і потрапив на програму. До участі в шоу Руслан підійшов вкрай серйозно. Постійне напруження і бажання перемогти зробили свою справу – Руслан виграв на конкурсі.

Артист зізнається, що не очікував того, що буде першим, але намагався зробити для цього все. Як вважає Руслан, в кожному конкурсі головне – перемога, а не участь. Для співака перемога в якомусь конкурсі або проекті означає тільки поштовх до того, щоб старатися ще більше, продовжувати розвиток, незважаючи ні на що. Для того, щоб розвиватися, працювати над собою, Руслан може піти на будь-які жертви: недосип, втома і постійні роз’їзди давно стали для нього звичним явищем, але це його не лякає, скоріше навіть навпаки – спонукає до підкорення нових вершин.

Співак чудово розуміє, що немає нічого вічного, і слава теж рано чи пізно закінчується. Однак Алехно переконаний, що саме напружена робота над собою творить чудеса. Зараз Руслан весь час присвячує музиці і занять: з ним працюють хореографи, педагоги з вокалу, режисери, музиканти. Алехно повністю, цілодобово живе музикою і вважає, що зможе домогтися в ній можливого максимуму. Зараз Руслан активно бере уроки вокалу, щоб надалі не працювати під фонограму, «не обманювати глядача», вести діалог із залом, оперативно реагувати на публіку. Як зізнається зірка, живий виступ дає артистові набагато сильніші емоції, ніж виконання під фонограму.

Руслан Алехно і Мар’яна Зубко У вільний час, якого з кожним днем у співака стає все менше, Руслан воліє займатися читанням. Любить класику, улюблений письменник – Еріх Марія Ремарк. Зірка зізнається, що раніше дуже не любив читати, однак тепер розуміє, як багато він раніше уникав. Нервове напруження Алехно знімає живописом, в більшості своїй також класичною.

Здобувши перемогу в конкурсі-проекті «Народний артист-2», Алехно поїхав у велике гастрольне турне по Росії, Україні і Білорусі в складі учасників першої десятки шоу. Перший кліп співака був знятий на пісню «Незвичайна». Участь у конкурсах Руслан також не закинув – у 2005 році співак стає переможцем конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Це моя Батьківщина!». Конкурс був приурочений до ювілейного святкування Великої Перемоги. На Вітебськом фестивалі «Слов’янський базар» співак став найпопулярнішим виконавцем фестивалю. Незабаром там же, у Вітебську, пройшла презентація дебютного альбому Руслана «Рано чи пізно».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: