Ім’я: Роза Сябітова

Дата народження: 10 лютого 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: знаменита сваха, телеведуча

Вага: 58 кг

Зріст: 155 см

Біографія Рози Сябітової

У Троянди було складне дитинство. Троянда виросла в мусульманській родині, де було 13 дітей, і перевага віддавалася хлопчикам. Там такі закони, якщо ти дівчина, то ти рід не продовжуєш, тому ти — другий сорт. Її батьки любили випити, і ставилися до дочки без особливого ентузіазму.

Вони били дівчинку, а в разі непослуху прив’язували до ніжки стільця. Все дитинство Троянда грала старими, поламаними іграшками. У неї була лялечка без ока, ведмідь без лапи, проте дівчинка їх дуже любила і жаліла. У дитинстві Троянда серйозно захоплювалася фігурним катанням і досягла на цьому терені вражаючих результатів. Вона стала майстром спорту. Після закінчення школи, Роза Сябітова прийняла рішення пов’язати своє життя з технічними науками і вступила в ІЕМ на спеціальність інженера-програміста.

Чоловіки і кар’єра знаменитої свахи

Коли Троянда виросла, вона перенесла свій дитячий досвід на хлопців. Троянда завжди вибирала підломлених, побитих життям молодих людей. Їй здавалося, що шкодуючи нещасних, вона зможе довести собі, що чудова. Роза Сябітова в перший раз вийшла заміж в 1983 році. У шлюбі вона народила двох дітей. Вже в ті роки Троянда вела активну громадську діяльність. Вона створила Благодійний фонд для дітей, продюсувала дитячі передачі. Крім цього, Троянда знаходила час і для занять іншого роду. Вона відкрила ювелірний магазин, була депутатом міської думи. У 1993 році в житті Троянди Сабитовой сталося горе.

Чоловік Сабитовой помер в результаті інфаркту. Перший час жінка важко переносила втрату чоловіка, їй було нелегко прийняти цей факт. І це природно, адже Троянда залишилася зовсім одна з двома дітьми на руках. Залишившись вдовою з 2-ма дітками в 30 років, Троянда поставила собі за мету створити повноцінну сім’ю. Дітям вона говорила, що сім’я – це корабель, а їхній тато був капітаном, але його тепер з ними не буде. Тому Роза тимчасово виконувала капітанські повинності і шукала капітана-чоловіка. Звичайно, після 30 знайти солідного чоловіка простій жінці з 2-ма дітками дуже важко, тому Роза вирішила стати відомою. Адже у відомої жінки, яку показують по телевізору, набагато більше шансів знайти підходящого нареченого, ніж у простій дами.

Знаменита сваха Роза Сябітова

Роза вважає, що жінка – це продукт, а чоловік – торговець. Тому жінка повинна правильно запропонувати себе і відшукати торговця, який зможе оцінити її по достоїнству. Троянду можна назвати сильною жінкою. Сябітова прийняла рішення, що вона буде допомагати таким жінкам, як вона. Вона захотіла допомагати самотнім людям знаходити свої другі половинки. У 1995 році Роза Сябітова відкрила своє агентство знайомств, яке до цих пір користується величезною популярністю. Роза володіє багатим життєвим досвідом і видатними якостями психолога. Жінка підбирала ідеальні пари своїм клієнтам. Крім роботи в агентстві Роза пише дві книги – «Чоловік твоєї мрії», «Як підняти самооцінку», «Як закохати в себе будь-якого». Сябітова також веде курси та консультації. Сябітова є членом Міжнародної Асоціації особистісного росту і Саморозвитку.

У 2007 році Троянду запросили на роль ведучої-свахи в телепередачі «Давай одружимося». На цій передачі Сябітова в найкоротші терміни заслужила у телеглядачів репутацію мудрої, зрящей в корінь, жінки. Саме ця передача подарувала їй знайомство з другим чоловіком, який прийшов на шоу як «нареченого». Незабаром після їхнього знайомства відбулося весілля. Юрія і Троянду по праву можна було назвати ідеальною парою. Пара завжди і скрізь була разом, вони підтримували один одного у всьому. Багато хто просто заздрили цій парі. Однак не все так гарно, як здається. Юрій був молодшим телеведучої на десять років, він ревнивий, мав навички боксера і вважав Троянду своєю власністю. У 2010 році Роза Сябітова взяла участь у програмі Андрія Малахова «Пусть говорят». Вона виступала в якості жертви насильства з боку чоловіка. Виявилося, що її чоловік Юрій, в пориві ревнощів побив дружину на очах у дітей. Після власної промовистої домашньої історії Троянда схудла на сім кг. До того ж жінка зробила для себе певні висновки, що теж нелишнее. Після цього Юрій не раз просив у Троянди прощення і пробував з нею помиритися. Навіть подарував їй каблучку з діамантом. Проте вона сказала «ні».

З Юрієм Андрєєвим

Зовсім недавно Юрій Андрєєв, після того як були опубліковані приголомшливі кадри з його закривавленим обличчям, вирішив дати кілька інтерв’ю і навіть взяв участь у телепрограмі «Нехай говорять». Але Андрєєву не сподобалося, як його виставили перед глядачами, тому він вирішив подати позов до суду. У своєму позові колишній чоловік знаменитої свахи звинуватив у наклепі програму «Нехай говорять» і один з найбільших в країні інформаційних сайтів. Такі дії Юрія Троянда приймає як звичайний піар.

Троянда не здалася, цією жінкою можна захоплюватися. Незважаючи на всі випробування, які підносить їй життя, жінка продовжує вести активний спосіб життя і займає досить – таки успішну життєву позицію.

Також Роза Сябітова відома як ведуча свого власного шоу «Знайомство з батьками».

Життєві мудрості від Рози Сябітової

«У російських жінок є порок, що передається з генами, – вони беруть нікчемних мужиків, а розумних і красивих чомусь побоюються»

Роза Сябітова на відео «Не люби багатий – бідний, не люби вчений – дурну, не люби рум’яний – бліду, не люби хороший – шкідливу, золотий – полушка мідну»

«Чоловік, який фліртує на очах дружини, це – корисно. Дивись та нагулюй апетит, спати вдома будеш»

«Одягайтеся на перше побачення виграшно, намагайтеся показати обранцеві всі свої достоїнства. Одягни яскраве синє плаття з глибоким декольте. Головне, щоб чоловік з вас очей не спускав»

«Чоловіки люблять, коли жінка виявляє ініціативу, але терпіти не можуть жінок, які нав’язуються»

«Жінка для чоловіків – як сіль для м’яса. Вона дає можливість чоловікові не протухнуть»

«Всі чоловіки відчувають, навіть свічок тримати не треба»

«Чоловіки як багаття. Треба постійно підкидати дрова, щоб не згас. Шлюб – це угода і договірні відносини, відповідальність та матеріальна база»

«Якщо стоїть вибір між чоловіком, якого ти любиш, або який любить тебе, вибирати треба другого»

Роза Сябітова - сильна жінка

«Жінка повинна не просто захоплюватися чоловіком. Щоб зрозуміти, чи любить вона вас, подивіться, пишається вона вами»

«Повіриш, що чоловік у тебе закоханий і закохаєшся сама»

«Якщо є любов, то за любов б’ються. Якщо їдете, значить, любов померла. Любов ніколи не вмирає природною смертю, вона помирає від спраги, коли у відносинах чогось не вистачає»

«Любов – це єдина пристрасть, яка оплачується тією ж монетою, яку сама чеканить»

«Чоловік ставиться до жінки так, як вона того заслуговує»

«Не треба намагатися бути ідеальною: будь-який гріх часом буває краще всіх достоїнств»

«Жінці потрібно вибирати – або чоловіка, або гордість. Якщо виберете гордість, залишитеся без чоловіка»

Роза Сябітова про чоловіків » Дорогі жінки, якщо ви чекаєте, що ваші потенційні чоловіки самі запропонують руку і серце, не дочекаєтеся. Підводите їх до цього самі»

«Чоловіки часто провокують жінок на ревнощі, щоб відчути, що потрібні й улюблені»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: