Ім’я: Роман Третьяков

Дата народження: 8 червня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Таганрог р.

Діяльність: шоумен, ведучий

Вага: 80 кг

Зріст: 164 см

Біографія Романа Третьякова

Дитинство і родина Романа Третьякова

Батько Романа був військовим і після народження хлопчика забрав дружину з сином у військове містечко Арамиль (недалеко від Єкатеринбурга), де проходив службу. За десять років Ромі довелося поміняти 5 шкіл. Військові гарнізони та постійні переїзди відбили у хлопчика бажання стати військовим.

Ще в шкільні роки Роман знав, чого хоче від життя. А хотів він всього-навсього стати знаменитим, щоб його впізнавали і про нього говорили. А для цього, як вважав юнак, потрібно всього лише «потрапити в телевізор». Втім, для старту він був згоден і на радіо.

Роман Третьяков у КВК

Отримавши після закінчення школи атестат зрілості, Роман надходить в таганрозький радіотехнічний університет. Як зізнається сам молодий чоловік, вибір на користь цього Вузу був зроблений лише тому, що в його назві присутнє слово «радіо».

Великого задоволення навчання не приносила, але у Вузі представилася можливість проявити свій творчий потенціал, граючи в університетській команді КВК. Адже КВК із завидною постійністю показують по телевізору, значить, як вважав Рома, і до слави недалеко.

Зростання Романа Третьякова 164 см

Заповзятливий юнак зібрав в університеті колектив однодумців і хлопці почали жартувати зі сцени. У 2002 році команду КВН, в якій грав Рома, показали по центральному телебаченню. Проте великої популярності це не принесло. На вулиці Рому раніше дізнавалися тільки родичі, друзі, сусіди, однокурсники, викладачі Внз і вдячні шанувальниці таганрозької команди КВК.

Роман Третьяков в шоу Дом-2

Але Роман здаватися не звик. Тому почувши, що оголошений кастинг для участі в реаліті-шоу «Дім-2. Побудуй свою любов», рішуче відправився в місцевий Будинок культури. Третьяков не знав, що саме потрібно робити на кастингу, але для себе вирішив: зробить все, щоб здійснити свою мрію. Завдання виявилося нескладним.

Йому запропонували взяти в руки свій реєстраційний номер і вголос дуже голосно сказати, як його звуть і назвати номер контактного телефону.

Так невисокий, не дуже красивий (за загальноприйнятими мірками), але дуже привабливий, з хорошим почуттям гумору юнак став одним із учасників популярного шоу.

Взявши Роману на проект, організатори шоу жодного разу про це не пошкодували. Провокатор-Рома уміло створював ситуації, які змушували хлопців діяти. Третьяков по праву вважався найголовнішим креативщиком, отаким масовиком-витівником проекту.

Роман Третьяков зараз працює на каналі Перець

Саме з його появою стали проходити різні конкурси, для яких Роман писав сценарії. Він був автором всіляких пародій і розіграшів, душею компанії.

Але не всім було до душі поєднання в хлопця таких якостей, як іскрометний гумор і серйозність, розсудливість і розважливість, романтизм і прагматизм, стриманість і люті спалахи ревнощів. Багатьох дратувало зовнішній спокій і зайва самовпевненість «маленького» Роми. Учасники проекту за очі (і не тільки) називали Роману «злісним карликом». Та й як можна було спокійно реагувати на провокації, які час від часу влаштовував хлопець?!

Одна з таких скандальних історій сталася на самому початку проекту. Тоді Роман будував відносини з Оленою Берковою. І, як здавалося навіть йому самому, у них це непогано виходило. У пам’яті глядачів та учасників шоу спливають картинки зіграної хлопцями жартівливій весілля.

Як же всі здивувалися, коли Роман не рушив з місця в той час, коли інші учасники проводжали Олену за ворота.

Вона змушена була покинути проект через несподівано випливла скандальної історії з її порнографічного минулого. Побудувати стосунки з новою дівчиною відразу не виходило, та Роман і не поспішав. Він відмінно привертав увагу камер простими обговореннями на будівництві. Третьяков вмів помічати те, чого не помічали інші, те, що не лежало на поверхні, і вивертав відбувається в «таборі» навиворіт.

Нові відносини виникли абсолютно несерйозно. Роман запропонував учасниці з модельною зовнішністю Ользі Бузовій … пострибати в багнюці. Незважаючи на всі старання Олі і Роми, відносини на самому початку складалися не дуже гладко.

Ольга – кокетка, яка любила пофліртувати, їй лестило увагу інших хлопців – учасників шоу. Рому це дратувало. У них навіть відбулося кілька серйозних скандалів, які могли призвести до розриву.

Прощання Ольги Бузової і Романа Третьякова протягом довгого часу у пари Оля – Рома були найвищі рейтинги. Разом вони вели передачу на радіо, разом їздили в інститут на заняття, разом займалися спортом. Разом стали провідними іншого популярного шоу на телебаченні. Керівництво телепередачі вирішило увічнити популярних героїв шоу і тепер їх воскові фігури можна побачити в московському Музеї воскових фігур.

Роман вмовляє Ольгу розповісти про їхні стосунки в книзі, і через три місяці твір побачив світ. Завдяки розкручування і активної рекламної підтримки телеканалу, перша книга «Роман з Бузової» стає бестселером. Слідом вийшла друга – «Роман з Бузової. Любов on-line», яка користувалася успіхом.

Проте популярність, підтримка і симпатія глядачів не рятують відносин пари, які до літа 2007 року остаточно погіршилися. Ольга все частіше викликає у Роми роздратування, хоча саме вона дуже хотіла зберегти і врятувати почуття. Все що раніше Романа розчулювало в Ользі, стало піддаватися відвертої критики: йому не подобається ні мова, ні думки. Взагалі все, на думку Роми, що говорить Ольга останнім часом – суцільна дурниця.

Догляд Романа Третьякова з проекту «Дом-2»

30 серпня 2007 року Роман Третьяков покидає проект, пробувши на ньому 1202 дні. Офіційною причиною відходу яскравого і неординарного героя були названі «сімейні обставини». Справжньої причини не знає ніхто. Однак у своїй книзі «Любов за гроші. П….ц роману з Бузової» Роман розповідає, що його відхід був далеко не добровільним. З

про слів Романа, таке рішення прийняло керівництво проекту, яке ще недавно непогано заробляли на ньому. А приводом нібито стало відео, яке Роман виклав в інтернет без відома керівництва.

Життя Романа Третьякова після «Дому-2»

Після відходу з проекту у Романа, як і в багатьох інших учасників, почався складний період адаптації до реалій життя. Легка ейфорія від того, що його впізнають (про що він так довго мріяв і до чого так вперто прагнув) змінилася глибокою і тривалою депресією, коли популярність почала проходити. А ще складніше було звикнути до того, що тепер потрібно було працювати. І працювати не так, як на проектній будівництві, обговорюючи інших учасників і їх стосунки, а працювати по-справжньому – наполегливо, цілеспрямовано і щодня.

Роман Третьяков. Життя після шоу

Роман робив неодноразові спроби стати телеведучим на різних каналах. Але всі спроби закінчувалися невдачею. Третьяков так і не зміг позбутися маски, придбаної на популярному реаліті-шоу.

Роман Третьяков сьогодні

Зараз Роман займається тим, що вміє, тим, що йому подобається, що він любить – проведенням весіль, вечірок, корпоративів, для яких сам же і пише сценарії.

Особисте життя Романа Третьякова

У 2008 році 20 серпня Роман Третьяков одружився. Обраницею Роману стала модель Світлана Соколова. У січні 2009 року у Романа та Світлани з’явився син Микита. Але народження дитини не врятувало цей шлюб.

Роман Третьяков з дружиною і сином

У вересні 2011 відбувся шлюборозлучний процес, і сім’я Третьякових припинила своє існування. В даний час Рома знову вільний і поки в його житті є тільки один чоловічок, якого він по-справжньому любить – це його син Микита.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: