Ім’я: Роман Трахтенберг

Дата народження: 28 вересня 1968 р.

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Ленінград р.

Дата смерті: 20 листопада 2009 р. (41 рік)

Діяльність: шоумен, теле — і радіоведучий

Біографія Романа Трахтенберга

Роман Трахтенберг (справжнє ім’я Роман Львович Горбунов) – це відомий російський шоумен, який прославився завдяки багатьом незвичайних проектів. Він вмів смішити і вмів бути серйозним, саме тому розповідь про його особистості представляється настільки цікавим. В нашій сьогоднішній статті ми спробуємо зазирнути в минуле знаменитого ведучого, а також розповісти про те, якою була його життя до того, як він став відомий.

Ранні роки, дитинство і родина Романа Трахтенберга

Як це недивно, однак все життя і доля знаменитого телеведучого рясніє загадками і таємницями. Відомо, що Роман народився в єврейській родині, і його матір’ю була Тетяна Горбунова, яка пропрацювала все життя стоматологом. А от особистість батька досі залишається таємницею. За словами самого Трахтенберга його рідним батьком є сексолог Лев Щеглов, однак за офіційною інформацією таким був і залишається Лев Горбунов – чоловік Тетяни Горбунової. Деякі сумніви викликає також і інші факти з біографії нашого сьогоднішнього героя. Так, як запевняє сам Трахтенберг, в дитинстві він два роки займався в хореографічному училищі Ваганової, однак цей факт згодом був спростований.

Скандально-відомий ведучий Роман Трахтенберг помер через проблеми з серцем

Що стосується інших відомостей з життя телеведучого, то в цьому питанні також залишається тільки сподіватися на його власні слова. Виступи у складі дитячого хору, численні гастролі по Росії і країнам СНД – правдивість даних відомостей до цих пір залишається під питанням. Можливо, якийсь ореол таємничості навколо своєї персони шоумен створював абсолютно навмисно. Однак питання про те, навіщо йому це було необхідно все також залишається без відповіді.

Що стосується достовірних даних, то тут варто відзначити той факт, що батьки нашого сьогоднішнього героя розлучилися, коли йому ще не було й року. Аж до вісімнадцяти років Роман носив прізвище свого вітчима – Трахтенберг, яку згодом взяв в якості творчого псевдоніма. Незважаючи на це, у деяких документах його справжнє прізвище – Горбунов – також нерідко з’являлася. Під своїм власним ім’ям наш сьогоднішній герой захистив дисертацію, а також з’являвся в деяких інших відомостях.

Повертаючись трохи назад, зазначимо, що відносини з навчанням у Трахтенберга далеко не завжди складалися гладко. У школі він вчився досить посередньо. Те ж саме стан справ збереглося і після його надходження в Ленінградський університет. Провчившись на філологічному факультеті всього два роки, Роман Трахтенберг був відрахований за неуспішність.

Роман Трахтенберг розповідає анекдот Після цього була служба в армії, а потім нова глава особистої історії. Після демобілізації наш сьогоднішній герой поступив в Ленінградський інститут культури імені Крупської, який через кілька років успішно закінчив. Дисертація майбутнього телеведучого була присвячена відродженню традиційної культури.

Професійна кар’єра Романа Трахтенберга, анекдоти

Після закінчення університету Роман довгий час працював у своєму інституті в якості викладача режисури, а паралельно займався бізнесом. З 1993-го року він став одним з артистів кабаре «Арт-Клініка», а також директором «Формального театру.

Кілька років тому наш сьогоднішній герой почав працювати також як конферансьє в петербурзькому кабаре «Халі-Галі». Вже в цей період Роман Трахтенберг зарекомендував себе в якості скандального шоумен, відрізняється хорошим почуттям гумору.

Крім того, за цей час наш сьогоднішній герой обзавівся багатьма серйозними зв’язками, який незабаром дозволили йому без проблем влаштуватися ведучим на радіо «Європа Плюс». Тут протягом чотирьох років Трахтенберг вів передачу «Роман без кінця», паралельно займаючись іншими видами творчості. Так, зокрема, у 2000-му році він вперше взяв участь у роботі над кінофільмом. Проте не в якості ведучого, а як оповідача, чий голос звучить за кадром. Жартівливий формат викладу тексту дозволив Роману кілька місяців потому реалізувати себе у якості автора-упорядника книги анекдотів, яка дуже скоро дістала і аудіоверсію.

Роман Трахтенберг з другою дружиною Вірою

Вперше зіграти в кіно Трахтенберг зумів лише в 2003-му році. Дебютною роботою рудоволосого актора стала роль в картині «Російський спецназ». Згодом відомий шоумен неодноразово з’являвся в різних картинах, де переважно грав зовсім невеликі ролі. Винятком стали лише фільми «Generation П», «Зоряний ворс» і деякі інші.

Паралельно з цим наш сьогоднішній герой працював над виданням нових книг, а також активно будував кар’єру успішного телевізійного ведучого. З 2003-го по 2006-й Роман працював на МУЗ-ТВ, де вів програми «Гроші не пахнуть» і «Наступний». З 2005-го року він також вів авторську передачу на «Русском радіо».

З 2008-го року Трахтенберг працював радіо «Маяк» у якості постійного ведучого «Шоу Трахти-Барахти». Крім того, він також часто працював над озвучуванням різних фільмів і комп’ютерних ігор.

Останні роки, особисте життя і смерть Романа Трахтенберга

В останні роки життя Роман Трахтенберг був щасливий у шлюбі з молодою студенткою медичного Вузу на ім’я Віра. Через деякий час відбулася їх весілля, проте вже дуже скоро сімейна ідилія була перервана смертю відомого артиста.

Трахтенберг помер на Радіо Маяк Причиною передчасної смерті стала аномалія серця, яке не витримало напруги, викликаного різким схудненням телеведучого (за півтора місяці Роман скинув 32 кілограми).

Похорон Трахтенберга пройшли у відповідності з єврейським обрядом. На церемонії прощання з відомим ведучим були присутні обидві дружини Трахтенберга (нинішня – Віра і колишня – Лена), а також два сина артиста – Лев (син від першого шлюбу) і Сергій (позашлюбний син від старого роману).

В даний час могила відомого радіо — і телеведучого розташовується на одному з кладовищ Санкт-Петербурга. Біля надгробка артиста завжди лежать живі квіти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: