Ім’я: Роман Мадянов

Дата народження: 22 липня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Дедовськ, Московська обл.

Діяльність: актор

Вага: 91 кг

Зріст: 175 см

Біографія Романа Мадянова

Роман Мадянов – це актор, який вже давно став рідним для мільйонів телеглядачів. У його фільмографії можна без зусиль відшукати безліч знайомих ролей. А в його біографії – безліч цікавих епізодів. Пошуком таких ми і вирішили зайнятися сьогодні, підготувавши для вас невеликий розповідь про долі головного «поганця» в історії російського кінематографа.

Дитинство і родина Романа Мадянова, перші ролі

Роман Сергійович Мадянов з’явився на світ 22 липня 1962 року в підмосковному місті Дедовськ. Його батько був телевізійним редактором, і ця обставина зумовило протягом всього життя нашого сьогоднішнього героя. Разом зі своїм старшим братом актор постійно «зависав» у батька на роботі.

Роман Мадянов в дитинстві - перші ролі

Тут він вперше познайомився з закулісся російського телебачення. А також зумів відшукати багато нових друзів. Одним з таких стала асистентка відомого режисера Георгія Данелія, яка в один прекрасний день взяла пустотливого хлопчика за руку і відвела його на кастинг акторів для нового проекту відомого майстра. Роман зумів сподобатися знімальній групі, а тому вже зовсім скоро отримав свою першу роль в картині «Зовсім пропащий» (адаптація роману Марка Твена » пригоди Гекльберрі Фінна).

Таким чином, акторський дебют нашого сьогоднішнього героя відбувся вже в 1972 році. Після цього Мадянов почав часто зніматися в кіно. Вже до шістнадцяти років у його фільмографії було близько десяти акторських робіт. Він зіграв у фільмах «Аніскін і Фантомас», «Довге, довге літо», «Слід на землі», «Весняні перевертні», «Додумався, вітаю!», а також у багатьох інших.

Завдяки перерахованим картинам Роман Мадянов вже в дитинстві став помітним персонажем у світі кіно. Однак подібна популярність мала і зворотний бік. Хлопець погано вчився, а також постійно змінював школи. Як наголошується в одній з біографій актора, в різні роки він жив у різних куточках СРСР – «від Севастополя до Єревану». Лише тільки після закінчення середньої школи наш сьогоднішній герой, нарешті, зумів відшукати для себе якесь одне постійне місце проживання. Таким стала Москва, де зовсім скоро Роман Мадянов почав вчитися в місцевому інституті театрального мистецтва імені Луначарського. Як це ні дивно, проте вступити хлопцеві вдалося лише з другої спроби.

Причиною тому знову ж стала його популярність. Вся справа в тому, що інститутські викладачі завжди неохоче брали кіноакторів. У підсумку Роману навіть довелося написати розписку, в якій він запевняв педагогів у тому, що не буде зніматися під час навчання.

У результаті його все-таки прийняли. Роман став вчитися у визнаних майстрів, а паралельно з цим виступати в студентських постановках. Через деякий час Мадянову також запропонували взяти участь у виставі Московського театру Маяковського. Він погодився. Так почалася його професійна театральна кар’єра.

Роман Мадянов – популярний актор театру і кіно Однак на перших порах вона тривала недовго. Після закінчення інституту Романа Мадянова забрали в армію, а тому приступити до підготовки нових вистав йому вдалося тільки через два роки. У 1987-му році він знову повернувся в театр, де моментально став одним з провідних акторів. Його часто використовували у різних постановках. За багато років, проведених в даному місці, актор зіграв більше тридцяти чудових ролей. Серед його театральних робіт варто відзначити вистави «В кільці тиші», «Агент 00», «Горбун», «Захід сонця», «Ящірка», «Хай живе королева, віват!», «Розенкранц і Гільденстерн мертві…», а також деякі інші.

Творчість Романа Мадянова, фільмографія

У 1989-му році наш сьогоднішній герой знову повернувся у світ радянського кінематографа. В цей період він виконав одну з ролей у фільмі Леоніда Гайдая «Приватний детектив, або Операція «Кооперація»». З цього моменту робота в театрі знову відійшла для кіноактора на другий план.

Роман Мадянов – Розкривати плани погана прикмета З тих пір наш сьогоднішній герой виконав у кіно безліч чудових ролей. Він знімався в телесеріалах і повнометражних кінострічок, грав центральних героїв і колоритних епізодичних персонажів. Можливо, саме тому в один прекрасний момент Роман Мадянов став одним із найбільш затребуваних акторів у світі російського кінематографа.

За свою кар’єру він виконав більше ста двадцяти (!) різних ролей. Серед найбільш відомих фільмів з його участю варто виділити серіали «Діти Арбата», «Ділянка», «Солдати», «Єсенін», а також деякі інші. Що стосується кінематографічних ролей, то в цьому плані необхідно відзначити такі картини як «Бабло», «All inclusive, або Все включено!», «Наша Russia: Яйця долі», «Легенда № 17», «Стомлені сонцем 2: Цитадель», а також багато інших. Роман працював разом з такими акторами, як Сергій Безруков, Михайло Галустян, Олег Меньшиков та іншими зірками.

Роман Мадянов в даний час

Вельми примітно, що протягом своєї кар’єри наш сьогоднішній герой грав переважно негативних персонажів – деспотичних генералів, олігархів та продажних політиків. Саме в цьому амплуа Роман Мадянов найбільш широко відомий глядачам. Однак сам актор завжди виступає в ролі адвоката для своїх героїв, наголошуючи, що кожен вчинок має своє підґрунтя.

Сьогодні актор Роман Мадянов продовжує активно зніматися

Яскраві ролі актора принесли йому три премії «Ніка», а також звання Заслуженого артиста Росії. Найбільш глибокими і насиченими критики визнали ролі актора у фільмах «Жила-була одна баба», «Дике поле» і «Петя по дорозі в Царство Небесне». Як це ні дивно, однак ці ролі актора порівняно мало відомі широкій категорії глядачів.

В даний час актор знімається відразу в декількох різних проектах. У 2014-му році на екрани має вийти сім нових фільмів за участю актора. Серед них виділяється історична стрічка «Піддубний», а також серіали «Людина без минулого» і «Сьома руна».

Особисте життя Романа Мадянова

Ще в період виступів в Московському театрі імені Маяковського наш сьогоднішній герой зустрів свою майбутню дружину. Його дружину звали Наталія. Весілля закоханих відбулася в 1992-му році. Рік потому в молодій сім’ї з’явився син Роман.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: