Ім’я: Роман Агєєв

Дата народження: 17 січня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Полярні Зорі, Мурманська обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 83 кг

Зріст: 185 см

Біографія Романа Агеєва

Дитинство і родина Романа Агеєва

Роман народився у невеликому місті з романтичною назвою Полярні Зорі. За спогадами самого актора, батьки були дуже суворими, його часто карали – «дерли» ременем і ставили в кут, за що він їм дуже вдячний.

Хлопчиком, Агєєв захоплювався театром, і бажання стати актором у нього було з дитинства. Відразу після закінчення школи Роман відправився в Санкт-Петербург, щоб вчитися там акторської майстерності. Для цього була обрана Академія театрального мистецтва, куди він поступив і почав займатися на курсі у Співака. Агєєв закінчив її в 1999 році.

Початок кар’єри актора Романа Агеєва: перші ролі

Як тільки Роман покинув стіни Академії, його взяли на роботу в Молодіжний театр, де актор грав шість років, працюючи там, на регулярній основі. Він був задіяний у таких відомих спектаклях, як «Іван-Царевич», « Ніч помилок», «Тригрошова Опера», «Місячні Вовки» і багатьох інших.

Перші фільми з Романом Агєєвим

В цьому ж 1999-му актор почав зніматися в кіно. У всім відомому фільмі «Бандитський Петербург» він знявся в ролі бандита Лобаза. Пощастило йому попрацювати і з Сергієм Бодровим і Оксаною Акіньшиною у фільмі «Сестри», там Агєєв – кримінальний авторитет Алік. Цей фільм зробив Романа відомим актором. А Критики відгукнулися про цей фільм, як про кінематографічному шедеврі.

Роман Агєєв на знімальному майданчику фільму Сестри

Можна його бачити і в невеликих ролях в серіалі «Імперія під ударом», зйомки якого йшли в 2000 році, і в серіалі «Убойная сила», де актор знімався з 2000-го по 2007 рік. У 2000 році він отримав другорядну роль у мелодрамі з назвою «Місяцем був повний сад» Мельникова.

У комедії «Сад» Овчарова Агєєв успішно впорався з головною роллю. Робота для Роману виявилася дуже цікавою. Вперше він грав класику кіно. У театрі подібний досвід у нього був, але не в кіно. Це була робота в історичному фільмі, в історичному костюмі.

Перед зйомками сцен йшли репетиції, зйомки чимось нагадували театральну постановку. Саме із-за багатогодинних репетицій багато актори висловилися про Овчарове, як про изверге. Запрошення на проби на роль Лопахіна для Агеєва було більш ніж несподіваним, крім того, шокувало актора те, що це класика. Зараз мало нею цікавляться, тому рідко, хто з режисерів вирішується на такі зйомки. Як сказав сам актор, кожен знімальний день приносив йому багато нового і шокуючого, але при цьому, він отримав колосальний досвід зйомок у кіно, цінний акторський досвід.

Робота з Овчарова йому дуже сподобалася і, за власними відчуттями, завдяки цій ролі, він виріс в плані майстерності. Даючи інтерв’ю про зйомки в цій картині, Агєєв сказав, що знімати і зніматися по Чехову не просто.

На його думку, Шекспір – матеріал набагато більш легкий, де можна «ліпити», чого не зробиш у Чехова. Роман зауважив, що далеко не кожен режисер може зняти фільм за Чеховим, так як для цього потрібно мати якесь рішення, яке у Овчарова як раз було. Саме тому Роман Агєєв прийняв пропозицію зніматися в цій кінострічці і зробив це з великим задоволенням.

Роман Агєєв в серіалах

Фільм «КАПКАН». Наталія Паллін / Роман Агєєв Романом були зіграні ролі в ряді серіалів, які, на жаль, не мали великого успіху у глядача: «Чорний ворон» (в цьому серіалі також знімалися Тетяна Колганова, Ганна Самохіна, Євген Дятлов, Ялинка та інші), «Королівство кривих …», «По імені Барон», «Колекція», «Чоловіки не плачуть», «Мушкетери Катерини». Треба відзначити, що Роман Агєєв не часто знімається в кіно, воліючи працювати на телебаченні і в театрі. Починаючи з 2005-го, у Молодіжному театрі він грає у виставах «Крик з Одеси» і «Отелло» та ін

Вистава «Отелло» Утеганова, де у Агеєва роль Отелло, поставлено не зовсім традиційно. Там Отелло не є обезумевшім ревнивим, він службовець, який чує плітки про зраду Дездемони і хоче вбити її лише для того, щоб відбілити себе в очах своїх підлеглих. У постановці Отелло і сам не вірить у зраду, але боїться, що назавжди залишиться «рогоносцем».

Кращі моменти з фільму Сестри з Романом Агєєвим У виставі «Крик з Одеси» Роман грає самого Менделя Крику, людини, чия тяга до життя непомерна. Акторові блискуче вдається показати неприборкану вдачу Менделя, його глибоку драму.

Роман Агєєв в даний час

Сьогодні Агеєва можна бачити в театрі на Василівському узвозі та в БДТ, де він грає і працює за договором. Крім цього, Роман знімається в серіалах.

Особисте життя Романом Агєєвим

Агєєв одружений з 1998 року. У них з дружиною двоє дітей. Старший хлопчик Олег і молодша – дівчинка Марта. За словами актора, діти в його житті багато значать. Йому подобається, коли вони з криками удвох вбігають в кімнату. За його словами, він був би дуже радий третій дитині.

Багато уваги приділяють вихованню дітей. Телевізор в їх житті дуже незначно. Дружина Романа займається з ними музикою, навчаючи їх нотної грамоти і сольфеджіо. Олег ходив у свій час на фігурне катання, а зараз займається дзюдо і плаванням. Діти постійно зайняті в секціях, це теж важливий момент у вихованні.

Актор Роман Агєєв одружений, у нього двоє дітей

Зі слів Романа, батьки карали у дитинстві, так само робить і він. Але вважає, що діти, ні в якому разі не повинні боятися покарання, вони просто повинні чітко розуміти, що за деякі проступки можуть бути покарані. Якщо і карають дитини, батьки повинні пояснити за що. Кожен вечір турботливий батько купає дітей і читає їм перед сном, вони з дружиною вирішили, що так буде правильно. Хоча сам актор називає себе ледачим татом і казки читає з небажанням. Так як дружина взяла на себе обов’язки за заняття з дітьми музикою, Роман вирішив займатися з сином точними науками. Для Агеєва набагато простіше навчити сина кататися на велосипеді або плисти на човні. Але це все попереду. Головне, щоб був вільний час.

Кожне літо сім’я їздить на один місяць в Крим. Батьки вважають, що дітям категорично не можна все літо знаходитися в Пітері, це погано потім позначається на їх здоров’ї. Бабусі і дідусі, на превеликий жаль, живуть далеко, що робить неможливим відправку до них дітей хоча б на місяць. З іншого боку, Агєєвих так прив’язані до своїх дітей, що навіть не можуть уявити, як би вони без них прожили навіть день.

В одному з інтерв’ю Роман Агєєв, на питання про наявність шлюбного договору, відповів, що його немає, але при цьому вони з дружиною чудово живуть. Про шлюбному контракті він ніколи й не думав, вважаючи, що найважливіший момент у шлюбі – це відповідальність за дітей, а не особисте фінансове благополуччя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: