Ім’я: Роксана Бабаян

Дата народження: 30 травня 1946 р. (70 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Ташкент, Узбекистан

Діяльність: актриса театру і кіно, співачка

Вага: 65 кг

Зріст: 169 см

Біографія Роксани Бабаян

Дитинство і юність Роксани Бабаян

Роксана Бабаян з’явилася на світ в Ташкенті 30 травня 1946 р. Її долю, мабуть, зумовило те, що вона любила співати з самих малих років і вже тоді мріяла про блискучу кар’єру співачки. Але батько не дозволяв дочки займатися справою всього її життя… В результаті після закінчення школи в 1970 р. Роксана поступила в інститут далекий від творчості – інженерів залізничного транспорту міста Ташкента. Вона займалася на факультеті промислово-цивільного будівництва. На щастя, вже на першому курсі вокальні здібності Роксани помітили і її запросили естрадний оркестр Костянтина Орбеляна. Роксана виступала з оркестром, а паралельно отримувала технічна освіта.

Роксана Бабаян народилася в Ташкенті

Освіти: Несподівані рішення

За першою спеціальністю Роксана – інженер-будівельник. По другій (адміністративно-економічний факультет ГІТІС) – менеджер. Третє (кафедра психології Московського педуніверситету) – психолог. На психолога в той час уже знамениту співачку взяли на скорочений курс – тільки на чисту спеціалізацію, адже загальні знання, що викладаються у ВУЗах, вона отримала цілих ДВА рази! Роксана завжди захоплювалася психологією, крім того її двоюрідний брат все життя займався психологією особистості, отримав звання професора, і залучив Роксану до вивчення тонкощів людської душі.

Початок зоряної кар’єри співачки

1973 р. ознаменувався в біографії Роксани Бабаян запрошенням до Москви для роботи в складі ВІА «Блакитні гітари». В цей час Роксана бере участь у численних конкурсах і фестивалях. І ось у 1976 р. на конкурсі «Шлягер-фестиваль» вона виконала пісню, написану керівником ВІА — Ігорем Грановым. За прекрасне виконання цієї знакової пісні Роксані вручають першу в її житті премію.

Естрадне творчість Роксани Бабаян

Здобута перемога і блискучий виступ відкрили Роксані Бабаян нові можливості. Вона стає учасницею всесоюзного фестивалю «Пісня року — 77». В 1977 і 1978 роках Роксана Бабаян входить до шістки найпопулярніших співачок-виконавиць СРСР.

Формула щастя Роксана Бабаян 1979 р. запам’ятався участю у «Братиславській лірі». Потім, у 1982 р. -1983 р. вона блискуче виступає на фестивалях естрадної пісні на братській Кубі. Результат – «Гран-при» кубинських фестивалів їде в СРСР.

Молода співачка стала музою багатьох поетів і композиторів. Вона надихала Ст. Матецького, А. Левіна, Л. Воропаєву, Ст. Добриніна, Ст. Дорохіна, Р. Гараняна, Н. Левиновского. То час – час постійних гастролей, успіху і оплесків. Де б не з’явилася Роксана, її зустрічають з радістю і теплом.

Після початку співпраці з фірмою «Мелодія» (80-ті роки) співачка випустила 7 вінілових платівок. Така напружена робота не залишилася непоміченою – у 1987 р. Роксані Бабаян присвоїли звання «Заслуженої артистки РРФСР». У 1994-1997 рр. на екранах з’являються відеокліпи співачки на пісню «Пробач», «Із-за любові», «Океан скляних сліз».

Роксана Бабаян починала кар'єру як співачка

Роксана Бабаян в кінематографі

Початок 90-х р. запам’ятався першими ролями Роксани Бабаян в кіно. Крім своїх основних співочих талантів, вона проявила себе блискучою комедійною актрисою. Роксана Бабаян знімалася в таких фільмах:

1990 р. «Бабій» — дружина Михайла Дмитровича;

1990 р. «Моя морячка» — працівниця прокату музичних інструментів;

1992 р. «Новий Одеон» — дружина покупця;

1994 р. «Наречений з Майамі» — циганка з дітьми;

1994 р. «Третій не зайвий» — екстрасенс;

1996 р. «Імпотент» — Халіма,

2009 р. «Ханума» – головна роль.

Роксана Бабаян з чоловіком Михайлом Державіним

Говорячи про ролі у виставі «Ханума», Роксана Бабаян порівнює її з бризками шампанського, золотим перетином своєї творчості. При уявній простоті сюжету Роксана передає його суть – добре ставлення людини до себе подібним. Вона вірить, що любов і доброта обов’язково переможуть, а така забута справедливість, зрештою, переможе. Так, «Ханума» стала прикладом абсолютної гармонії. Крім вистав та художніх фільмів Роксана із задоволенням знімається в різних документальних фільмах: (2011) «Михайло Державін. Той ще „моторчик“», (2009) «Ніжний різник. Урмас Отт».

Особисте життя Роксани Бабаян

Роксана Бабаян вже багато років заміжня за головним чоловіком її життя – Михайлом Державіним. Вони щасливі у шлюбі і практично весь час проводять разом.

У чому успіх такої сімейної стабільності двох творчих людей?

Роксана Бабаян Її історія Напевно, у впевненості Роксани, яку вона висловлювала у багатьох своїх інтерв’ю: будь-які відносини треба культивувати. Вона порівнює дружбу і любов з рослинами: у одних вони ростуть, а в інших ламаються. А щоб рослина жило, його треба поливати, присмачувати, доглядати за ним, розмовляти. Так і в коханні – важлива дипломатія, уміння зрозуміти іншого, до якихось речей поставитися з гумором. Як багато мудрості в словах знаменитої співачки: «ні в якому разі не треба перевиховувати людину». Просто для того, щоб у сім’ї панувала злагода дві людини, які живуть поруч повинні відповідати один одному.

Ось так з невеликих компромісів і загальної турботи виріс росток сімейного щастя Роксани Бабаян, який за довгі роки не знизився, а навпаки став сильним, як вона висловилася, рослиною. Так, на жаль, плодів, тобто дітей, у пари немає, але у Михайла є дочка від попереднього шлюбу. Можливо, це є частковою причиною того, що Роксана Бабаян знайшла себе в іншому благородній занятті – захисті тварин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: