Ім’я: Римма Агафошина

Дата народження: 19 травня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: фотомодель

Вага: 56 кг

Зріст: 175 см

Біографія Римми Агафошиной

Дитинство і родина Агафошиной

Римма народилася в Москві, там же закінчила 726-ю школу. Проте дівчинці довелося закінчувати школу екстерном. Коли їй було чотирнадцять, батьки, бачачи потяг дочки до шиття суконь і переодяганням, до журналів мод, а так само зазначивши непогані природні дані, відвели її до В’ячеславу Зайцеву – відомого російського модельєра, для участі у конкурсі краси. Стало зрозуміло майже відразу, що Римма може бути дуже успішна в кар’єрі моделі. Для цього й довелося здати всі іспити екстерном, щоб повністю присвятити себе модельного бізнесу. У ті роки вчителі несхвально ставилися до подібних занять, тому поєднувати навчання з роботою не вийшло б.

Римма Агафошина і Богдан Титомир

У дитинстві Римма любила малювати і це в неї непогано виходило. Справа в тому, що і тато, і мама добре малювали, однак художником став тільки її дід. Малювання залишилося захопленням на все життя.

У чотирнадцять років зростання Римми був 170 сантиметрів. Це не багато для моделі, але її взяли на конкурс. Дівчинка займалася, намагаючись запам’ятати усі уроки дефіле. В агентстві «Redstars», куди вона пішла паралельно, Римма теж сподобалася і підійшла. У той час це агентство очолювала Тетяна Кольцова, яка буквально полюбила починаючу модель.

Агафошина почала ходити на кастинги, але її нікуди не брали. Вся справа була в віці, адже в чотирнадцять років дівчина вже не підходить для зйомок в дитячій рекламі, але і на жінку, вона ще не схожа. На жаль, Римма в силу віку не могла цього зрозуміти, сильно засмутилася, вважала себе найгіршою в агентстві.

Початок кар’єри фотомоделі Римми Агафошиной

Агафошина за час роботи співпрацювала і з агентством «Redstars», і з агентством «Point». Взагалі, треба відзначити, що більше вона відбулася, як модель саме в рекламному бізнесі. До роботи дівчина ставилася і ставиться дуже серйозно, вважаючи, що професійна модель повинна мати художнє бачення, бути актрисою і розуміти вимоги режисера, а для цього треба вміти розуміти і відчувати як сама модель виглядає з боку. У своїй роботі на перше місце вона завжди ставила працьовитість.

Римма Агафошина в рекламі Частіше, Римма працює з вітчизняними рекламними компаніями, хоча, і з іноземними їй теж подобається співпрацювати. Як говорить сама модель, набагато приємніше знаходитися поряд з рідними і друзями, коханою Москві.

Агафошина мріє хоча б раз знятися в Vogue або «Pantene Pro-V». На сьогоднішній день вона вже рекламувала такі відомі марки, як L’oreal, Samsung, Max Factor, Coca-Cola, Mary Kay, Axe Effect, Білайн та інші. Крім того, Римма рекламує і багато вітчизняні компанії.

Римма – PR-менеджер та топ-модель «Modus VivendiS» (російське модельне агентство). В її обов’язки входить управління рекламною та маркетинговою діяльністю. Агентство було засноване в 1992 році і на сьогоднішній день воно є провідним модельним агентством країни. Журнал Maxim, складаючи список ста найбільш сексуальних дівчат Росії, включив до нього і Римму Агафошину, де вона перебувала на дев’яносто другий позиції. Ця інформація привернула до моделі особистості ще більше уваги.

Римма Агафошина для VAIDE Навесні 2008 року Римма спробувала себе у зйомках відеокліпу групи «Моральний кодекс» під назвою «Де ти?», режисером якого був Федір Бондарчук.

Римма Агафошина на «Поле Чудес»

Ось вже багато років модель працює в передачі «Поле Чудес», будучи помічником Леоніда Якубовича, її обов’язки – відкривати букви і виносити призи учасникам. Працювати там вона почала ще в ранньому віці і працює до цих пір, ось вже більше сімнадцяти років. До «Поля Чудес» вона працювала в модельному агентстві Зайцева, а так само у Богдана Титомира на підтанцьовці. Сама модель вважає, що її прийняли за вміння посміхатися, хоча, не можна заперечувати, що телегенічність Римми та вміння працювати на камеру допомогли їй пройти відбір.

Далеко не всі знають прізвище російської фотомоделі, але майже всі бачили передачу «Поле Чудес», а значить, Агафошину теж. Саме вона є постійним помічником ведучого цієї народно улюбленої телепередачі. Роль Римми там не настільки важлива, тим не менш, граціозна, розумна і красива дівчина не залишається непоміченою глядачами та гостями студії.

Римма Агафошина на Полі Чудес

При уявній простоті, ця робота вимагає постійної уваги, так як під час зйомок може знадобитися все що завгодно. Іноді на програмі бувають смішні і курйозні випадки. Якось Леонід Аркадійович навіть видав Римму заміж за одного наполегливого латиноамериканця. Зазвичай від шанувальників Агафошина ховається в гримерці. Вдома у неї накопичилося багато листів, листівок, послань, подарунків і любовних віршів – свого роду власний маленький музей «Поля Чудес».

Природно, що успіх моделі і кар’єра Римми не скінчаться. В майбутньому, швидше за все, її прізвище буде на слуху завдяки досягненням в світі моди, шоу-бізнесу і реклами.

Особисте життя Римми Агафошиной

Один час у Римми був роман з Титомиром. Сама модель воліє називати це не романом, а відносинами. Поки вона була молода, ніяких питань не виникало, подорослішавши, навчившись аналізувати і робити висновки, вона зрозуміла, що вони з Богданом занадто різні, з різними поглядами на життя. За словами Агафошиной, це і стало причиною їх розриву.

Рухатися вперед по життю модель змушує любов – в широкому сенсі слова, тобто любов до своїх близьких і тих, хто їй дорогий. Для Римми сенс життя в самому житті, в тому, щоб бути корисною людям, яких любиш і цінуєш.

Агафошина зберегла дружні відносини з багатьма моделями. Деякі з них працюють і живуть за кордоном, роблячи рекламу світових марок, а хтось живе в Москві, і вони разом можуть ходити в кафе або кіно, зустрічатися, щоб просто поговорити.

Римма Агафошина в даний час

Говорячи про мрії та плани, Римма зазначила, що в даний період життя на першому місці у неї варто самореалізація як матері. Вона вважає, що це головне для кожної дівчини і жінки. Агафошина – творча особистість, ще в дитинстві вона мріяла бути дизайнером одягу, мріяла створювати нові ексклюзивні моделі камінів і так далі. Зараз же все це відійшло на другий план, на першому ж – майбутня сім’я.

Популярна модель не вважає себе модницею, ставлячись до одягу дуже просто. Є речі, які для неї назавжди залишаться коханими – це кеди, джинси і футболки. Головне, щоб все це виглядало сексуально і по-жіночому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: